Dead Space | PC

dead-space-1.jpg

105 سال از سال 2008 گذشته است. اکنون سال 2113 است و سفر به کهکشان ها پیشرفت های زیادی کرده است .C.E.C یک سازمان حمایت کننده از سفینه های فضایی است . روزی از یک سفینه که کار تخریب سیاره ها و جمع اوری سنگ های گرانقیمت ان را داشته است خبر می رسد که این سفینه دچار مشکل شده است . سازمان C.E.C ایساک ( شخصیت اصلی بازی ) را به همراه دو نفر دیگ از متخصصانش راهی ان سفینه می کند تا نقص فنی به وجود امده در ان سفینه را برطرف کنند . ایساک به محض رسیدن به سفینه متوجه می شود که اوضاع اصلا ان طوری که فکر می کرده است نبوده و اتفاقت بسیار عجیبی در این سفینه افتاده است . موجوداتی با نام نکرومورفس سفینه را مورد هجوم خود قرار داده اند و ایساک و همراهانش نیز در میان ان ها گرفتار شده اند . قطع شدن تماس و ارتباط همیشه برای هر انسانی در هر مکان بدترین بوده . اکنون ایساک ویارانش باید به هر قیمتی که شده راه ارتباط با بیرون را محیا کنند تا از دست این موجودات بیگانه رهایی پیدا کنند .........
dbmxd3.jpg

گیم پلی بازی :

بعد از از بین بردن نکرومورفس ها مهمترین کار شما پیدا کردن سیم های متعدد سبز و قرمز و وصل کردن ان ها به یکدیگر برای برقرار کردن ارتباط با بیرون است . اما وصل کردن این سیم ها به یکدیگر به همین سادگی ها هم نیست و مشکلات زیادی را به همراه دارد زیرا با وصل کردن هر یک از این سیم ها به هم مقداری از محیط سفینه روشن می شود و ممکن است که یکی از ان موجودات فضایی در ان اطراف باشد و ................. پس باید قبل از وصل کردن سیم ها به هم مراقب اطرافتان باشید و ان محل را از وجود این موجودات پاک کرده باشید .
قرار است در بازی اسلحه های زیادی از قبیل مسلسل و راکت و................ وجود داشته باشد . همچنین عوض کردن سلاح و جا گذاری موارد مورد نیاز در طی طول بازی همانند سری رزیدنت اویل با زدن دکمه pause انجام خواهد شد
jgtws0.jpg

گرافیک و فیزیک بازی :

هنوز کمی زود است که در مورد گرافیک بازی صحبت کنیم زیرا با توجه به زمان زیادی که تا عرضه بازی باقی مانده است سازندگان وقت بسیار زیادی برای هر چه بهتر کردن گرافیک دارند اما اگر بخواهیم تا همینجا هم در مورد گرافیک بازی بنویسیم باید بگوییم که گرافیک بازی خوب است و تنها با کمی کار بر روی ان می توان عنوان گرافیک نسل بعد را به ان داد . در مورد فیزیک بازی هنوز چیزی نشانت داده نشده است اما سازندگان قول داده اند فیزیک بازی چیزی شبیه به عنوان فوق العاده Cell Factor باشد . پس در این بازی شاهد یک فیزیک خیره کننده خواهیم بود. طبق ادعای سازندگان در نسخه نهایی بازی شما نمی توانید جسمی را در صحنه ببینید که نتوانید بر روی ان تاثیر گذار باشید
16h23j7.jpg

صداگذاری و هوش مصنوعی بازی :

صدا گذاری بازی یکی از بخش هایی است که به جرات می توان گفت حتی اگر نیمی از گفته های سازندگان بازی در مورد این قسمت به وقوع بپیوندد می تواند انقلابی را در زمینه صدا گذاری بازی ها ایجاد کند یکی از سورپرایز های سازندگان که در مورد این قسمت فاش شده است این است که شما تمام صداهای درگیری های اطراف را نیز خواهید شنید. برای مثال ممکن است در بعضی مواقع یکی از دوستان شما با زدن فریاد های بلند از شما در خواست کمک کند و انموقع وظیفه شما ان است که با پیگیری صدا ها به محل حادثه رسیده و دوستتان را که در میان موجودات فضایی محاصره شده است نجات دهید . این سیستم تا حدود زیادی حتی بر روی دلهره اورتر شدن گیم پلی بازی نیز تاثیر گذاشته است زیرا اگر نتوانید به موقع منبع شنیدن صدا را پیدا نکنید دوستتان را از دست خواهید داد. برای هوش مصنوعی بازی تدارکات بسیار زیادی دیده شده است و به گفته سازندگان هوش مصنوعی بازی به قدری بالا خواهد بود که گیمر ها مجبور باشند برای به اتمامر ساندن بازی در اولین بار گزینه اسان را انتخاب کنند . طبق ادعای ان ها نکرومورفس ها موجودات بسیار با هوشی هستند و مانند انسان ها فکر می کنند ........بر نامه ریزی می کنند ..........و سپش هدفشان را از بین می برند
1icvtd.jpg

به نظر می رسد این روز ها تب بازی های ترسناک بسیار بالا گرفته است و شرکت بزرگ EA هم برای اینکه از غافله عقب نماند می خواهد یک عنوان Survival horror را به بازار عرضه کند . تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست اما پلتفرم های بازی کنسول های نسل حاضر و pc می باشد.

-----------------
با تشکر فراوان از دوست عزیز Nobunaga Oda

آخرین ویرایش:

s_violin

کاربر سایت
Aug 28, 2007
15
سلام دوستان
من تو مرحله هفت موندم اونجا که با آسانسور به طبقه Mining میره ، یهو از بازی میاد بیرون ، من اصلا تو بازی افت فریم ندارم با این حال تنظیمات رو تا آخرین حد پایین اوردم ولی باز اومد بیرون ، با ویندوز ویستا هم امتحان کردم باز اومد بیرون .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

saman2000

کاربر سایت
Nov 18, 2006
30
با سلام دوستان من توی این مرحله بدجوری گیر کردم
نمی دونم باید چکار کرد به هیچ عنوان از در و دیوار بالا نمیره
خودشم پیغام میدهد که باید دکمه فلان را بزنی ولی وقتی میزنی هیچ عکس العملی نشون نمیده
لطفا یکی منو راهنمائی کنه
ممنون

6jtvrljq15w7dfl1i2f.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب دوست عزیز شما در این مناطق ( فاقد جاذبه یا Zero Gravity ) میتونی هر جا دلت خواست بپری ( البته نه هر جایی . سطوح صاف و قابل راه رفتن )
راهشم اینه که باید مکانی که میخوای بری رو هدف بگیری بعد دکمه ی مورد نظر بازی رو بزنی
هدف گیریه مکان هم همون دهف گیری با اسلحه هست
یعنی باید با اسلحت به مکان مورد نظر نگاه کنی بعد به کمک اون دکمه میتونی بپری همونجا

saman2000

کاربر سایت
Nov 18, 2006
30
خب دوست عزیز شما در این مناطق ( فاقد جاذبه یا Zero Gravity ) میتونی هر جا دلت خواست بپری ( البته نه هر جایی . سطوح صاف و قابل راه رفتن )
راهشم اینه که باید مکانی که میخوای بری رو هدف بگیری بعد دکمه ی مورد نظر بازی رو بزنی
هدف گیریه مکان هم همون دهف گیری با اسلحه هست
یعنی باید با اسلحت به مکان مورد نظر نگاه کنی بعد به کمک اون دکمه میتونی بپری همونجا

دوست خوبم عالی بود ممنون از راهنمائی ات اگر نمیگفنی تا 10000000000000سال دیگه هم نمی فهمیدم :cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:eek::cheesygri:cheesygri

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
من این بازیو خیلی وقته دارمش ، ولی بخاطر AA ضعیف بازی ، هنوز بازیش نکردم .

پچی مچی چیزی واسه درست کردن AA بازی نیومده ؟
درایو 181 aa رو اتوماتیک فعال میکنه .
;)آقا یه جوری میگی aa ضعیفه انگار اصلا نمیشه نگاش کرد ؟؟!!!!!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
خیلی ممنون! به دردم خوردن! قبلا بازی رو تا آخر رفتم و می خواستم یه دفه دیگه برم! گفتم که با تجهیزات برم جلو!
ممنون

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
من تو مرحله ای گیر کردم که وارد یک اتاق نسبتا بزرگ میشم و چند تا زامبی رو میکشم ، بعد یک چیزی را Activate می کنم و حدود 10-11 تا زامبی با هم حمله می کنند !! چیکار باید بکنم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر