کابل HDMI

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,080
نام
بهنام
کابل HDMI برای وصل کردن کنسول به LCD TV که فقط برای مدل هایی است که خروجی HDMI داشته باشند با این کابل کیفیتی معادل 1080P خواهید گرفت این محصول خود کمپانی مایکروسافت می باشد
packagingxboxHDMI.jpg

طول این کابل معادل 2.5 متر است
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360hdmiavcable/

m s

کاربر سایت
Jan 24, 2008
63
نام
مهدی
سلام
ایا مارکهای دیگری ازکابل hdmi برای این دستگاه قابل استفاده است-و چه وژنهایی از این کابل توسط این دستگاه ساپورت میشود

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
کابل HDMI برای وصل کردن کنسول به LCD TV که فقط برای مدل هایی است که خروجی HDMI داشته باشند با این کابل کیفیتی معادل 1080P خواهید گرفت این محصول خود کمپانی مایکروسافت می باشد
packagingxboxHDMI.jpg

طول این کابل معادل 2.5 متر است
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360hdmiavcable/

دوست عزیز مطمعنی 1080P را ساپورت میکنه آخه مگه Xbox360 1080P را ساپورت میکنه:-"

:love: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM:love:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آخرین ویرایش:

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
Help

اگه اشتباه نکنم.... پورت HDMI که 360 استفاده ميکنه 1.2 هست ( اگه اشتباه ميکنم يک نفر که وارد هست درست کنه )

و بله 1080p رو ساپورت ميکنه...
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

:love:سلام خدمت بهترین دوست خوبم دوست عزیز ممنونم از راهنماییت از کی تا حالا Xbox360 ها 1080P را ساپورت میکنند چون قبلا هر چی آرکید یا پریمیوم بود یا الیت بود با اینکه خروجی پورت HDMI را هم داشت ولی ساپورت نمیکرد به نظر من از زمانی که داشبورد جدید The New Xbox Expires آمد 1080P را ساپورت میکنه درسته منتظر جوابت هستم باز هم از راهنماییت خیلی ممنونم...:love:

:flowers: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :flowers:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
xbox360 از همون اولین آپدیتی که براش اومد 1080p رو به طور کامل پشتیبانی می کرد.
دوستان 1080p و 1080i رو ساپورت میکنه!در ضمن 1.3 یا 1.2؟
1.2 دالبی رو ساپورت میکنه؟
:confused:
ورژن HDMI به کار رفته در xbox ورژن 1.2 هست. تمامی hdmi ها 1080p و صدای dolby رو پشتیبانی می کنند.
در مورد تفاوت 1.2 و 1.3 برروی فیلم های Blu-ray و Full HDTV می شه یک مقدار تفاوت و برتری 1.3 رو به دلیل پهنای باند انتقالی و Color Depth بیشتر (تعداد بیت در هر پیکسل) دید ولی تو بازی ها تقاوت خیلی محسوسی ندارند.
هنوز خود فیلم Blu-ray ها هم از یسری ویژگی های 1.3 مثل deep color یا حداکثر رزولوشن ساپرت شده استفاده نمی کنند چه برسه به بازی ها.

از نظر کیفیت و پشتیبانی صدا هم اینطوری بگم که تقریباً هیچ کدوم از ماها اصلاً آمپلی فایری تو خونه هامون نداریم که بخواد از ویژگی های hdmi 1.3 مثل Dolby True HD یا DTS-HD استفاده کنه بنابراین عملاً فرقی نداره باز برای ما ها. تازه علاوه برا آمپلی فایر خود بازی یا فیلم هم باید این اینارو پشتیبانی بکنه که همشون اینطور نیستن.

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
با سلام
میشه دلیل تفاوت قیمت کابلهای hd رو بگید
چون من از 10 هزار تومن قیمت دارم تا 65 هزار تومن
و یه سوال از کجا میشه کابل اورجینال xbox رو تهیه کرد
packagingxboxHDMI.jpg

فقط یه جیزی من فقط کابل hd رو میخوام و اون کابل که فکر کنم برای صدا هستش نمی خوام

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
با سلام
میشه دلیل تفاوت قیمت کابلهای hd رو بگید
چون من از 10 هزار تومن قیمت دارم تا 65 هزار تومن
و یه سوال از کجا میشه کابل اورجینال xbox رو تهیه کرد
packagingxboxHDMI.jpg

فقط یه جیزی من فقط کابل hd رو میخوام و اون کابل که فکر کنم برای صدا هستش نمی خوام

:eek:دوست عزیز قیمتهای کابل HDMI با هم فرق میکند درست چون که مثلا یه کابل از روکش معمولی درست شده مانند سیم ولی نه یه کابل است که روکشش از خود سرکابل هم محکم تر است مانند کابلهای جنس فیلیپس که قیمتش نزدیک به 30.000 تومان است و فرانسیس قیمتش نزدیک به 62.000 یا3.000 تومان است و معمولی ترین کابل HDMI هم 7.000 تومان است واز نظر فرقشون هم تو این است که دوست خوبم تورج هم گفت بعضی از کابلها 1به2 هستند که فقط برای HD هستند و یه مدل هم 1به3 هستند که میتونی صدای دالبی بگیری از سیستم سینمای خانوادگی یا آمپلی فایرهای خانگی.........امیدوارم که خوب راهنمایی شده باشی دوست خوبم....و خدمت شما باید عرض کنم اگر میخوای کابل بخری منظورت این عکس بالا است من که تا حالا اینو ندیدم تو لباف یا فتوت ولی اگر به غیر از این بخوایی من همون مارک فیلیپس را بهت پیشنهاد میکنم ولی اگر بازهم نظرت روهمین است به قسمت فروشگاه مجازی یه سر بزن به آقا مجید یا آقا پیام بگو تا برات ردیفش کنن:love:

:guitar: :flowers: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :flowers::guitar:

آخرین ویرایش:

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
:eek:دوست عزیز قیمتهای کابل HDMI با هم فرق میکند درست چون که مثلا یه کابل از روکش معمولی درست شده مانند سیم ولی نه یه کابل است که روکشش از خود سرکابل هم محکم تر است مانند کابلهای جنس فیلیپس که قیمتش نزدیک به 30.000 تومان است و فرانسیس قیمتش نزدیک به 62.000 یا3.000 تومان است و معمولی ترین کابل HDMI هم 7.000 تومان است واز نظر فرقشون هم تو این است که دوست خوبم تورج هم گفت بعضی از کابلها 1به2 هستند که فقط برای HD هستند و یه مدل هم 1به3 هستند که میتونی صدای دالبی بگیری از سیستم سینمای خوانوادگی یا آمپلی فایرهای خانگی.........امیدوارم که خوب راهنمایی شده باشی دوست خوبم....و خدمت شما باید عرض کنم اگر میخوای کابل بخری منظورت این عکس بالا است من که تا حالا اینو ندیدم تو لباف یا فتوت ولی اگر به غیر از این بخوایی من همون مارک فیلیپس را بهت پیشنهاد میکنم ولی اگر بازهم نظرت روهمین است به قسمت فروشگاه مجازی یه سر بزن به آقا مجید یا آقا پیام بگو تا برات ردیفش کنن:love:

:guitar: :flowers: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :flowers::guitar:
ممنون از راهنمایتون

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
دوست عزیز من دیروز از بازار رضا همون کابل hd فیلیپس رو خریدم که گفتی
ولی پک نداره فقط داخل یه پلاستیک هستش فروشنده گفت اگر با پک بخای 60 تومن ولی بدون پک 33 خریدم
میخواستم ببینم اصل هستش یا نه
با تشکر

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
دوست عزیز من دیروز از بازار رضا همون کابل hd فیلیپس رو خریدم که گفتی
ولی پک نداره فقط داخل یه پلاستیک هستش فروشنده گفت اگر با پک بخای 60 تومن ولی بدون پک 33 خریدم
میخواستم ببینم اصل هستش یا نه
با تشکر

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:confused:دوست عزیز اگر سر کابل طلایی باشه و دور کابل دیده بشه که از جنس پلاستیک فشرده سفید رنگ باشه به طوری که مثل شیشه باشه اصله بله این کابل با پکیجش نزدیک به 50.000 تومان در میاد ولی اوون وقت مطمئنی که اصلی هست:biggrin1:

:love: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر