تاپیک Xbox 360 داران گیلان

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام دوستان من تازه کارم امروز اولین بار بود که لایو بازی کردم .
چند تا سوال دارم . یکی این که امروز داشتم (کال آف دیوتی) بازی میکردم خیلی سخت میشد کسی رو کشت کل خشاب رو رو سر یارو خالی میکردم نمیمرد بعد طرف یه گلوله میزد من میمردم . چجوریه داستانش؟
سوال دیگه این که کسی نیست باهاش گروهی بازی کنیم . 2 بار گروهی بازی کردم اصلا باهاشون هماهنگی نداشتم آخه زبونشونو نمیفهمیدم . اگه یکم راهنمایی کنینن خیلی ممنون میشم .
راستی بچه لنگرودم .

آخرین ویرایش:

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
سلام دوستان من تازه کارم امروز اولین بار بود که لایو بازی کردم .
چند تا سوال دارم . یکی این که امروز داشتم (کال آف دیوتی) بازی میکردم خیلی سخت میشد کسی رو کشت کل خشاب رو رو سر یارو خالی میکردم نمیمرد بعد طرف یه گلوله میزد من میمردم . چجوریه داستانش؟
سوال دیگه این که کسی نیست باهاش گروهی بازی کنیم . 2 بار گروهی بازی کردم اصلا باهاشون هماهنگی نداشتم آخه زبونشونو نمیفهمیدم . اگه یکم راهنمایی کنینن خیلی ممنون میشم .
راستی بچه لنگرودم .

سلام دوست عزیز
برو به این قسمت تمام قرارای بازی اینجا گذاشته میشه
XBOX LIVE

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام بچه ها من لاهیجانم جایی رو رشت سراغ دارین بشه میکروفون گیتار هیرو خرید ؟ ادرس بدید ممنون میشم
سلام دوست عزیز
با میکروفن خود x360 که تو جعبه دستگاه موجوده میشه استفاده کرده. اگه میکروفن تک میخواین یه سر به فروشگاه غلامی بزنید. معمولا میکروفن تک گیر نمیاد و تو پک گیتار هیرو هستش . ولی از همون میکروفن استفاده کنی کارت راه می افته.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام بچه ها من تازه امدن اين فروم..رشتيم..فيفا ١٣ رو وقتي ٨٠٠تا پوينت رو تو بخش purchase online pass ميزنم ميگcant retrieving features please try later...سوختم.بوينتو خريدم ولي نميتونم انلاين بسس فيفا رو با بوينتم بخرم.چرا؟ من تازه گارم تو لايو.كمكم كنيد.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا سلام كي اين سيستم شير كردن ايكس باكس با پي سي رو انجام داده واسه خريد انلاين پسس..؟من همه كارو انجام دادم ولي نميدونم واسه خريد بازي از پي سي خودم(كه با كنسول شير شده)كدوم سايت برم..ايكس باكس كام يا easport?تو xbox.com چيزي پيدا نكردم فقط رفتم اكانتمو ديدم...تو قسمت سرچ هم زدم fifa 13 onlie pass چيزي نيومد و فقط بخش هاي واسه فروش دمو و تريلير بود...نميدونين بايد سر اخر كجا برم واسه خريد انلاين پسس فيفا ١٣ از طرق پي سي كه به كنسول شير شده؟

تو خود اموزش نوشته تو محيط لايو ابديت ها و خريد ها رو انجام بدين* ولي نيست اونجا

wex 360

کاربر سایت
Oct 24, 2012
13
سلام بر برادران گران من بچه فشخامم الان مشهدم خیلی آدمای گندی داره + هوای افتضاح گذرتون مشهد افتاد خبر بدین اینجا آشنا باسه بازی و دستگاه دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر