تاپیک Xbox 360 داران گیلان

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
دوست عزیز یجوری حرف میزنید که انگار منظورتون به منه ! من نه دوست پیام هستم و نه همکارش و نه هیچی ، من فقط مشتریش هستم و ازش خرید میکنم ، از خریدمم راضیم . فقط گفتن اگه خواستید از ایشون بخرید دیگه بقیش به من ربطی نداره . ;)

خیلی ممنون بابت شارلاتان و کله گنده و .... .

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
یه سور 100 هزار تومنی بهم زد و منم یه بار از پیام احوالشو گرفتم گفت خبر نداره و بعدش مثله اینکه منو گزاشت تو لیست سیاه خودش که الان بخوام بهش pm بدم نمیتونم !!!
عجب... پس از خود پیام که می تونیم بگیرم ؟

کسی می دونه آرکید رو چند میده ؟

nemesis_stars_2006@yahoo.com

آخرین ویرایش:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
عزیز !
من با شما نبودم که !
من اسم اون شارلاتان رو هم بردم که (کریم) !!!
ولی ازت معضرت میخوام اگه احساس کردی که حرفم بی لحترامی به شما بود !!

عجب... پس از خود پیام که می تونیم بگیرم ؟
خود آقا پیام رو که همه قبول دارن !
منم قبولشون دارم !
منتها نمیدونم این کارشون چه معنی داشت ؟؟!!

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
salam

سلام من تو لاهیجان هستم.
میخواستم 360 بگیرم.
این آقا پیام کی هست؟
اسم فروشگاهش چیه؟
من سردر نیاوردم...:cheesygri:blushing:

منم اسمم میلاد هستش ...تو رشتم ..کنسول ps3 دارم ولی هنوز 360 نگرفتم ...انشاالله تو همین یکی دو ماه اینده از پیام عزیز میگیرم ...

این آقا پیام کارش خیلی درسته خداییش:love: ..منم ازش خرید کردم و فوق العاده قابل اطمینان هستش ...:love:

اگه خواستی 360 بگیری از من میشنوی از پیام بگیر ....:biggrin1: این بار جدید آورده خیلی ارزون هستش ...بدو بهش بگو تا تموم نکرده:biggrin1: ....

توی فروشگاه مجازی تایپیکش هست ... اینم لینک تایپیکش :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
آیدی من :
llord_of_the_games@yahoo.com
!!! :cheesygri
در مورد آقا پیام هم من به ایشون اعتماد کامل دارم و اگه بخوام 360 بگیرم 100% از ایشون میگیرم و نه از کس دیگه !

این سور رو رفیقش بهم زد نه خودش !(نمیدونم چرا یه تاپیک واسه شناسوندن اون کریم عوضی نمیزنم ؟;))

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
بابا همشهری های گرامی ظاهرا بیشتر شما ایکس باکس خردین مثل اقای
سرنوشت

register_user.gif

noctambulant

register_user.gif

:laughing::)
بیاین بما بگین چطوریه خوبه ؟بده از کی گرفتین ؟راضی هستین؟

http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=7117

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
سلام

آیدی من :
llord_of_the_games@yahoo.com
!!! :cheesygri
در مورد آقا پیام هم من به ایشون اعتماد کامل دارم و اگه بخوام 360 بگیرم 100% از ایشون میگیرم و نه از کس دیگه !

این سور رو رفیقش بهم زد نه خودش !(نمیدونم چرا یه تاپیک واسه شناسوندن اون کریم عوضی نمیزنم ؟;))

اقا ایرج شما چند بار واسه من پیام خصوصی زدید که او رو میشناسم یا نه ولی من جواب ندادم
به خاطر پافشاری زیاد شما من تو 1 پیام خصوصی بهتون گفتم که فقط چند بار اون اومده مغازه من
نه بیشتر و اصلا نگفتم که تاییدش میکنم .دلیل جواب ندادن پیام خصوصی هم همین بود که گفتم شاید منظورم رو بفهمی که من کسی رو تایید نمیکنم.
کسی هم تو لیست سیا قرار نداره هم شماره همراه من هست هم شماره فروشگاه ایدی یاهو من
هم که تو مشخصاتم هست پس پیدا کردن من زیاد هم مشکل نبوده.
انشاا... که کدورتی نمونده باشه

موفق باشید

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
آقا پیام شما خودتو ناراحت نکن..;) بچه ها من از آقا پیام خریدم 200000000 درصد هم قابل اعتماده و از کنسولم هم خیلی راضیم...

سینا بگیر دیگه.. چقدر این پا اون پا می کنی..

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
آقا پیام شما خودتو ناراحت نکن..;) بچه ها من از آقا پیام خریدم 200000000 درصد هم قابل اعتماده و از کنسولم هم خیلی راضیم...

سینا بگیر دیگه.. چقدر این پا اون پا می کنی..

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
اقا ایرج شما چند بار واسه من پیام خصوصی زدید که او رو میشناسم یا نه ولی من جواب ندادم
به خاطر پافشاری زیاد شما من تو 1 پیام خصوصی بهتون گفتم که فقط چند بار اون اومده مغازه من
نه بیشتر و اصلا نگفتم که تاییدش میکنم .دلیل جواب ندادن پیام خصوصی هم همین بود که گفتم شاید منظورم رو بفهمی که من کسی رو تایید نمیکنم.
کسی هم تو لیست سیا قرار نداره هم شماره همراه من هست هم شماره فروشگاه ایدی یاهو من
هم که تو مشخصاتم هست پس پیدا کردن من زیاد هم مشکل نبوده.
انشاا... که کدورتی نمونده باشه

موفق باشید
پیام جان من با شما مشکلی ندارم که عزییز !!

فقط ازتون خواسته بودم که اگه ایشون رودیدین سلام منو هم بهش برسونید !!

بعدش هم چند بار که بهتون pm دادم ارور (چه میدونم از اینا که دریافت پیام رو محدود کردید ! _ واسه خودم که تست کردم لیست سیا همچین اروری میداد !!!) داد !!

باز هم میگم من با شما مشکلی ندارم ، شما سرور مایی :D

ولی ای کاش حتی میگفتی که نمشناسیش !! (من گفتم همه آشناهاتون مثل همین آقا پدرام مثل خودتون بچه باهالین و مال حلال خورده هستن !!) به هر حال من که دیگه بیخیال اون حقم شدم و ایشون هم انشالله جای دیگه پس میدن ....
----------
بازم شرمنده که off topik گزاشتم ...

ماشااله رشت چقدر گیمر داره فکر کنم از تهران بیشتره
من تو لاهیجان تو یه خدمات کامپیوتری هستم !
یه بازیخورای کوچولویی اینورا پیدا میشه که نمیدونن حتی چه جوری به اینترنت کانکت شن :D
ایکاش اطلاعات عمومی مردم اینورا هم زود تر زیاد شه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر