Iron Man

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
logo.jpg

بازی IRON MAN از روی کمیک محبوب IRON MAN که توسط شرکت مارول منتشر می شود ساخته شده است...
شرکت سازنده این بازی سگا می باشد.
شخصیت این بازی قهرمان اصلی یعنی IRON MAN می باشد...
دشمنان تایید شده بازی :

[ltr](Advanced Idea Mechanics), the Maggia (a high-tech Mafia analogue), Iron Monger, The Melter,Titanium Man[/ltr]
آرمور ها تایید شده شخصیت بازی :
[ltr]Classic armor, Extremis armor, Hulkbuster armor, Classic Mark I armor, Mark I armor, Mark II armor, Mark III armor, Silver centurion armor (X-Box 360 exclusive) , Ultimate Iron Man (PS3 exclusive)[/ltr]
باکس شات UK
boxshot_uk_large.jpg
باکس شات US
boxshot_us_large.jpg
یک اسکرین شات :
18423_IronMan-05_normal.jpg
یک آرت ورک :
iron-man-20070726012232105.jpg

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
باز هم از اون بازي هايي كه براي دزديدن پول مردم ساخته ميشوند . اولين امتياز بازي

Gameplayer : 3/10

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر میاد نسبت به بازی های دیگه که همزمان با فیلم هاشون میان بهتر باشن ولی خوب امتیاز بازی خیلی نا امید کننده بود از این سایت.
ولی این قدر ها هم نباید بد باشه...مخصوصا برای اچیومنت... :biggrin1:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به نظر میاد نسبت به بازی های دیگه که همزمان با فیلم هاشون میان بهتر باشن ولی خوب امتیاز بازی خیلی نا امید کننده بود از این سایت.
ولی این قدر ها هم نباید بد باشه...مخصوصا برای اچیومنت... :biggrin1:
تو E3 پارسال که گیم پلی رو نشون دادن اونقدرا هم افتضاح بنظر نمی اومد. :confused:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
به نظر که قشنگ میاد.ولی یک بازی رو حتما باید بازی کنیم تا بفهمیم چی جوریه.از رو نقد و امتیاز و عکس و تریلر نمیشه فهمید.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
به نظر که قشنگ میاد.ولی یک بازی رو حتما باید بازی کنیم تا بفهمیم چی جوریه.از رو نقد و امتیاز و عکس و تریلر نمیشه فهمید.
دقیقاً منم موافقم...
من اصلاً به امتیاز ها اهمیت نمی دم...
بستگی به گیمر داره که خوشش میاد یا نه مثلاً اگر کسی مثل من از مارول و کمیک خوشش بیاد از این بازی هم خوشش میاد;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دیشب دانلود بازی تمام شد و امروز هم بازی رو تست کردم.
بازی خوبیه...شاید حرکاتش تکراری باشه اما خوب روش کار شده...این بازی بدرد یکی مثل داداش من می خوره که از این چیزا خوشش میاد...
بچه هایی که بازی رو دانلود می کنن اینم بگیرن برای اچیومنت خوبه چون همین اول کار در مجموع 70 تا اچیومنت گرفتم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این بازی ارزش خریدنو داره؟....میشه درباره ی سبک بازی توضح بدین.

من این رو بازی کردم.بازی بدی نیست.من خوشم اومد.ولی خوب روندش یکنواخت هست.ولی برای اچیومنت گرفتن حرف نداره.
جالبیش اینجاست امکانات لباس شخصیت رو هم می تونی ارتقا بدی و کارای جالب با قدرت هات انجام بدی... ;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تو ریوویو هاش خوندم 95 درصد ملت گفتن مزخرفه 5 درصد هم گفتن خوبه
خیلی هاشون میگفتن بازی خیلی سختی هم هستش
ماله psp اش رو دانلود کردم حدود 30 ثانیه بازی کردم بعد بکل از روی هارد هم پاکش کردم
اضافه کنم که فیلمشم مزخرف بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر