Winning Eleven 9 vs. FIFA 06

کدام را بیشتر دوست دارید؟

• FIFA 06

رای‌ها: 10 22.7%
  • Winning Eleven 9

رای‌ها: 34 77.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
احسنت !
يادم باشه يك درست 06 بزنم بعد بيام نتيجه گيري كنم !

چه برتري هاي زيبايي هم يافتي ... اون تيم ايراني كه وينينگ داره بيشتر شبيه همين تيم فوتبال بانوان ايرانه كه بچه ها عكسشو تو تاپيك مربوطه گذاشتن :) تماشاگرهاي وينينگ هم جزو ضايع ترين تماشاگرهاي طول تاريخ بازي هاي كامپيوتري هستن ! ( آقا من طرف فيفام يا وينينگ ؟ ) :eek:
البته شايد منظورت صداي تماشاگر ها بوده ... در اين صورت درسته !

وحيد شعرهات در سطح بررست :) دادي بگوري برات در وكرده ؟
در مورد اون جلو اومدن دروازبان به يك سري شرايط اشاره كردي بايد بگم همه اين شرايط در وينينگ لحاظ شده مثلا توي بازي دوستانه كه نمياد جلو ... بازي حذفي باشه يا خيلي مهم باشه اين اتفاق ميفته در ضمن همين ريزه كاري هاست كه باعث ميشه بين اون فوتبال خشكي كه شما بازي ميكنيد با وينينگ نرم و روونه ما تفاوت ايجاد بشه :)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
احسنت !

چه برتري هاي زيبايي هم يافتي ... اون تيم ايراني كه وينينگ داره بيشتر شبيه همين تيم فوتبال بانوان ايرانه كه بچه ها عكسشو تو تاپيك مربوطه گذاشتن تماشاگرهاي وينينگ هم جزو ضايع ترين تماشاگرهاي طول تاريخ بازي هاي كامپيوتري هستن ! ( آقا من طرف فيفام يا وينينگ ؟ )

وحيد شعرهات در سطح بررست دادي بگوري برات در وكرده ؟
در مورد اون جلو اومدن دروازبان به يك سري شرايط اشاره كردي بايد بگم همه اين شرايط در وينينگ لحاظ شده مثلا توي بازي دوستانه كه نمياد جلو ... بازي حذفي باشه يا خيلي مهم باشه اين اتفاق ميفته در ضمن همين ريزه كاري هاست كه باعث ميشه بين اون فوتبال خشكي كه شما بازي ميكنيد با وينينگ نرم و روونه ما تفاوت ايجاد بشه

ممد جون شما یه دست فیفا بازی کن اگه گفتی بیخوده من به شخصه رو حرفت نه نمیارم باور کن راست میگم (این هم یه کاربرد از افعال معکوس)

تیم ملی بانوان تعبیر قشنگیه
در رابطه با تماشاچی هم باهات کاملا موافقم

در رابطه با اون شعر ها لازمه بگم که وقتی بگوری اینا رو برام می سرود یه داستان هم از چاله اسکندرون برام تعریف کرد گفت اسکندر هم اون موقع فیفا بازی میکرده البته وقتی از بگوری در رابطه با الون سوال شد در حافظه تاریخیش چیزی یافت نشد !!!

فوتبال خشكي كه شما بازي ميكنيد با وينينگ نرم

فوتبال خشک ما ... الون روون شما
الون خشک شما...فیفای روون ما (بگوری.... یه بیت برا پایین برره یه بیت برا بالا برره)

من میدونم اخرش کارمون به خون ریزی می انجامه!!!

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,152
نام
هادی
نوشته شده توسط alprh:
دو روز پیش به دنبال تصمیمی که گرفته بودم رفتم الون 9 رو بگیرم . طرف گفت که از این الون فقط دوتا داشتیم که خریدنشون . آقا ما هم رفتیم خونه و به خیال خودم گفتم که عجب گنجی رو از دست دادم !! آقا براتون بگم باحال گرفته رفتم سراغ پلی استیشن که یه بار دیگه اونیموشا رو تموم کنم دیدم که الون 9 توی کنسوله . من هم قبل از هر چیز دو سه تا بد و بیراه به داداشم گفتم تو دلم که چرا نگفتی اینو گرفتی. بعدش نشستم که بازی کنم . دموی اولش رو قشنگ طراحی کرده بودن . تصاویر هم بد نبودن ولی بابا این ژاپن که اون نشون داد از برزیل هم بهتر بازی میکرد . به این قسمت نمره10 خال بندی رو دادم :lol:. بگذریم از داستان و. بازیش بد نبود ولی تنها برتری که نسبت به فیفا داشت وجود تیم ملی ایران و تماشاگرای دور زمین بودن.
جمع بندی : فیفا06-10 الون9-9
نتیجه گیری : only fifa
وااای خدای من.تو ps2 داری و فیفا بازی میکنی.یعنی تو با ps2 فیفا بازی میکنی؟من که باورم نمیشه.من که حرفی برای گفتن ندارم.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Metal Gear:
احسنت !

چه برتري هاي زيبايي هم يافتي ... اون تيم ايراني كه وينينگ داره بيشتر شبيه همين تيم فوتبال بانوان ايرانه كه بچه ها عكسشو تو تاپيك مربوطه گذاشتن :) تماشاگرهاي وينينگ هم جزو ضايع ترين تماشاگرهاي طول تاريخ بازي هاي كامپيوتري هستن ! ( آقا من طرف فيفام يا وينينگ ؟ ) :eek:
1- خوب همون تیمی که الون داره بهتر از تیمیه که فیفا نداره !!
2- تماشاگراش رو هم واسه این نوشتم چون از فیفا تعدادشون اطراف زمین کمتر بود (البته مسلمه کسی نمیاد تماشای بازی های الون)
نوشته شده توسط hadi_gamer:
وااای خدای من.تو ps2 داری و فیفا بازی میکنی.یعنی تو با ps2 فیفا بازی میکنی؟من که باورم نمیشه.من که حرفی برای گفتن ندارم.
1- من فیفا رو برای پلی استیشن گیر نیووردم و روی کامپیوتر بازی میکنم.
2- چرا باورت نمیشه!!؟؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط vahid1400:
در رابطه با اون شعر ها لازمه بگم که وقتی بگوری اینا رو برام می سرود یه داستان هم از چاله اسکندرون برام تعریف کرد گفت اسکندر هم اون موقع فیفا بازی میکرده البته وقتی از بگوری در رابطه با الون سوال شد در حافظه تاریخیش چیزی یافت نشد !!!
این سوالی رو که در مورد چاله اسکندرونه رو من از نوه ی مرحوم بگور پرسیدم . گفته بود که اون زمان الون بوده . اتفاقا همین شماره 9 هم بوده . اصلا اسکندر تو استادیوم الون پاش تو چاله رفته . وسط محوطه جریمه .
1.GIF

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط vahid1400:
فیفا برای همیشه...هیچی مثل فیفا نمیشه

خوب مثل اینکه این تاپیک بهتره توش شعر سروده بشه تا ....
شعر سرود که نه ولی اگه درباره این دوبازی حرف بزینم بهتره البته این فیفا بازها کم آوردند دیگه درباره دکمه های فیفا مینویسند

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط hadi_gamer:
برای اینکه این یک ننگ بزرگ برای پلی استیشن است. :twisted:
ننگ بزرگ اولا چاله اسکندرون الونه دوما انتشار بازی الون سوما خالی بندی های کنامی سازنده ی بازی الون چهارما انتشار بازی الون برای هر کنسول و pc (این مورد مهم بود دو بار گفتم)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
چند روزه که تو این تاپیک یه مطلب بدرد بخور ارسال نداره .
همش داریم میزنیم تو سر هم .
یه فکری بکنین .

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
Pro_Evolution_Soccer_5logo.jpg

بچه ها علي الحساب به اين3 تا لينكي كه ميدم سر بزنيد.هر سه تاشون به PES5 امتياز 10 از 10 دادند !​

1 . www.rewiredmind.com/review/proevolutionsoccer5

I’m betting that Electronic Arts wonder why they get so much stick. Year after year, they create an above-average sports simulation in FIFA Soccer, but yet they’re constantly being criticised for doing just that. Konami does the same thing every year, but why don’t they get the same sort of flack? Simple.

2 . ps2.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=9559

The first game I ever reviewed was actually FIFA 2001. Back then I was completely enamoured with EAs footy series, but after a while, my affection turned towards Sony’s This is Football. That particular romance lasted for a couple of years, until I finally discovered the belle of the ball – Pro Evolution Soccer.

3 . http://www.gamecell.co.uk/ps2/Pro_Evolution_Soccer_5.htm
PES5 is fantastic, and certainly better in every way than its predecessor or any other game out on the market today

431.jpg

Pro Evolution Soccer 5 is the only simulation that any true football fan could want :arrow:

آخرین ویرایش:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,152
نام
هادی
ایول آقا سامان ترکوندی. :arrow:
واااای کولاک کرده این pes5 .
من که دیگه طاقت ندارم.پس کی میاد؟ :neutral:

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط Saman:
Pro_Evolution_Soccer_5logo.jpg

بچه ها علي الحساب به اين3 تا لينكي كه ميدم سر بزنيد.هر سه تاشون به PES5 امتياز 10 از 10 دادند !​

1 . www.rewiredmind.com/review/proevolutionsoccer5

2 . ps2.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=9559

3 . http://www.gamecell.co.uk/ps2/Pro_Evolution_Soccer_5.htm

431.jpg

Pro Evolution Soccer 5 is the only simulation that any true football fan could want :arrow:

در اینکه اوولوشن ساکر از فیفا بهتره شکی نیست اما من فکر کنم این سابت ها یکم کیلویی نمره دادند....آخه هر چی باشه اونقدرام بی نقص نیست که بخواد 10 از 10 بگیره حالا اگه فقط به گیم پلیش 10 داده بودند یه چیزی :o

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
بابا من این الون 9 رو بازی کردم . این امتیاز 10 یه خورده تعصب به خرج دادن براش .شاید 8.8 باشه نصاف رعایت بشه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خوب البته اینا معتبرترین سایتها نیستند ولی مطمئنم از گیم اسپات هم نمره خوبی میگیره.
اگه هم نگیره چندان مهم نیست
گیم پلیه بازی مهمه که من عاشقش هستم و برام نظر گیم اسپات و امثالهم اصلا مهم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر