Winning Eleven 9 vs. FIFA 06

کدام را بیشتر دوست دارید؟

• FIFA 06

رای‌ها: 10 22.7%
  • Winning Eleven 9

رای‌ها: 34 77.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام یه دریپیل مخصوص رونالدینهو تو الون 9 که با زدن 2 بار L1 که رو یه pc نمی دونم چی میشه به 100 تا فیفا و فیفا 2006 می ارزه :)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط mgs3:
سلام یه دریپیل مخصوص رونالدینهو تو الون 9 که با زدن 2 بار L1 که رو یه pc نمی دونم چی میشه به 100 تا فیفا و فیفا 2006 می ارزه :)
خب معلومه که می ارزه وای چه حالی میده این الون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
يه قابلييت بگم كه من چند روز پيش وقتي 1 گل عقب بودم و دقيقه 90 بود كرنر شد و وقتي خواستم كرنر بكشم ديدم دروازه بان هم اومده هد بزنه!!!!من كه خداييش روزه اولي كه الون9 رو بازي كردم فقط مبهوته هوشه مصنوعيش شدم نه گيم پليش بعدا روز به روز بقيشو فهميدم
این قابلیت تو we8 هم بود.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,195
نام
هادی
من وقتی فیفا بازی میکنم احساس میکنم دارم صحنه آهسته بازی میکنم.جالب اینه که صحنه آهستش از بازیش سریعتره! :lol: :lol: :mrgreen:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط hadi_gamer:
من وقتی فیفا بازی میکنم احساس میکنم دارم صحنه آهسته بازی میکنم.جالب اینه که صحنه آهستش از بازیش سریعتره! :lol: :lol: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :mrgreen:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
هالا pes 5 کی میاد ؟
بابا ما کف کردیم .
گفتن که نیمه 4 2005
ولی معمولا هر وقت که نسخه ps2 اومد کمتر از 1 ماه بعد برای pc میاد نسخه ps2 هم قرار است تا آخر اکتبر بیاد
وای چه حالی میده این ماه همش بازی :lol: :lol: (خوب شد دانشگاه قبول نشدم :neutral: )

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
من وقتی فیفا بازی میکنم احساس میکنم دارم صحنه آهسته بازی میکنم.جالب اینه که صحنه آهستش از بازیش سریعتره!

احساس میکنم به مسابقات رالی علاقه فراوان داری احتمالا الون رو هم دوست داری!!!

سلام یه دریپیل مخصوص رونالدینهو تو الون 9 که با زدن 2 بار L1 که رو یه pc نمی دونم چی میشه به 100 تا فیفا و فیفا 2006 می ارزه
یه تریلر ار winnig 9 دیدم توش همین دریبل به قول شما رنالدینهویی بود به طور کلی دریبل اشتباه طراحی شده بود در ضمن نکته کار اینجا بود که رنالدینهو مجبور شد از تو شکم یار حریف عبور کنه (به دلیل شکل ناصحیح دریبل)

يه قابلييت بگم كه من چند روز پيش وقتي 1 گل عقب بودم و دقيقه 90 بود كرنر شد و وقتي خواستم كرنر بكشم ديدم دروازه بان هم اومده هد بزنه!!!!من كه خداييش روزه اولي كه الون9 رو بازي كردم فقط مبهوته هوشه مصنوعيش شدم نه گيم پليش بعدا روز به روز بقيشو فهميدم

قابلیت قشنگیه ولی انجام این عمل توسط دروازبان در مواقع نادر و در اثر مهیا شدن شرایط خاصه
نوع باز مهمه (دوستانه یا...)
تعداد دفاع حریف موقع کرنر زدن مهمه
و چندین شرایط دیگه و شما هم در بازیهای معمولی این صحنه رو خیلی کم مشاهده میکنی
این طوری پش بره فکر کنم تو شماره بعدی الون یه بازیکن بزنه تو گوش اونیکی و اخراج بشه !!! اخر هوش مصنوعی میشه!!!

گفتن که نیمه 4 2005
به احتمال قوی تو november میاد شاید کمتر از یه ماه دیگه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوستان دکمه های استفاده شده در فیفه06 + عملکرد اونها
http://www.forums.bazicenter.com/showthread.php?p=4549#post4549

قابل توجه دوستانی که پستهایی میزنند از قبیل
فیفا هر سال مثل همیشه
مگه تو فیفا میشه دریبل زد
تو فیفابه گیم پلی توجهی نشده....

دوستان عزیز اگر من میگم که fifa یک simulation فوتباله به این دلیله که میشه توسط یه گیم پد به کل بازی تسلط پیدا کرد نه فقط به یه بازیکن خاص

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط vahid1400:
دوستان دکمه های استفاده شده در فیفه06 + عملکرد اونها
http://www.forums.bazicenter.com/showthread.php?p=4549#post4549

قابل توجه دوستانی که پستهایی میزنند از قبیل
فیفا هر سال مثل همیشه
مگه تو فیفا میشه دریبل زد
تو فیفابه گیم پلی توجهی نشده....

دوستان عزیز اگر من میگم که fifa یک simulation فوتباله به این دلیله که میشه توسط یه گیم پد به کل بازی تسلط پیدا کرد نه فقط به یه بازیکن خاص
جدی میگی :cheesygri
تو هم کشتی ما رو با این دکمه های فیفا :mad:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان :
به نظر من Fifa 06 خیلی بهتر من که خیلی حال کردم با این بازی از لحاظ گرافیکی خوب بود من خوشم او مد عالی بود همین

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
fifa Forever

فیفا برای همیشه...هیچی مثل فیفا نمیشه
فیفا برقراره همیشه...الون هم نباشه میشه

اما اگه فیفا نباشه...

تو هم کشتی ما رو با این دکمه های فیفا

خوب مثل اینکه این تاپیک بهتره توش شعر سروده بشه تا ....

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
دو روز پیش به دنبال تصمیمی که گرفته بودم رفتم الون 9 رو بگیرم . طرف گفت که از این الون فقط دوتا داشتیم که خریدنشون . آقا ما هم رفتیم خونه و به خیال خودم گفتم که عجب گنجی رو از دست دادم !! آقا براتون بگم باحال گرفته رفتم سراغ پلی استیشن که یه بار دیگه اونیموشا رو تموم کنم دیدم که الون 9 توی کنسوله . من هم قبل از هر چیز دو سه تا بد و بیراه به داداشم گفتم تو دلم که چرا نگفتی اینو گرفتی. بعدش نشستم که بازی کنم . دموی اولش رو قشنگ طراحی کرده بودن . تصاویر هم بد نبودن ولی بابا این ژاپن که اون نشون داد از برزیل هم بهتر بازی میکرد . به این قسمت نمره10 خال بندی رو دادم :lol:. بگذریم از داستان و. بازیش بد نبود ولی تنها برتری که نسبت به فیفا داشت وجود تیم ملی ایران و تماشاگرای دور زمین بودن.
جمع بندی : فیفا06-10 الون9-9
نتیجه گیری : only fifa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر