Winning Eleven 9 vs. FIFA 06

کدام را بیشتر دوست دارید؟

• FIFA 06

رای‌ها: 10 22.7%
  • Winning Eleven 9

رای‌ها: 34 77.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
هيچ طرفداره فيفايي وجود نداره كه وينينگ/پرو اوو بازي كرده باشه!(خودم اين تجربه رو داشتم)
من همین الانم هر 2 تا شون رو بازی میکنم .
البته fifa 2005 رو بازی میکنم . 06 رو بعد از ذو روز پاک کردم .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

من فردا میرم این الون رو پیدا میکنم و یه کم بازی میکنم .ببینم چی داره که همه خودشونو کشتن براش !!!

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Metal Gear:
بنازم به اين قابليت هاي جديد فيفا !

وحيد جون ما يه زمان وينينگ 4 بازي ميكرديم توي PS1 بسيار از اين قابليت Man Marking بهره ميجستيم! خبر نداشتيم فيفا هم 6 سال بعد به اين سطح ميرسه :)
راست میگی بابا اینا فکر کردن که خودشون تازه این قابلیتو کشف کردن میدونی چیه مشکل اینا اینه که تا به حال اولن رو بازی نکردن اگه بازی کرده بودن اون وقت اینا رو نمیگفتن ما چند سال پی بازی میکردیم این قابلیت رو داشت الون حالا اینا میگن فیفا هم داره عجب پیشرفتی براشون دست بزنیم :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

منم 06 رو 2 روز بعدش پاکش کردم مثل قبلیاش :lol: :lol: :lol:

من فردا میرم این الون رو پیدا میکنم و یه کم بازی میکنم .ببینم چی داره که همه خودشونو کشتن براش !!!
خب دیگه همونی که من گفتم مشکل اینا همینه که هنوز الون بازی نکردن تا ببینن بازی یعنی چی :lol: :lol: :lol:

آخرین ویرایش:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
خب دیگه همونی که من گفتم مشکل اینا همینه که هنوز الون بازی نکردن تا ببینن بازی یعنی چی

دوست عزیز من از موقعی که کارلوس تو الون با سرعت 270 کیلومتر در ساعت می دوئید الون بازی می کنم
تمام این نسخه های الون رو هم دارم (اونایی رو که برا پی سی اومده)
شاید جز اولین نفرایی بودم که الون 3 پی سی رو تهیه کردم اون موقعی که هیچ کس اطلاع نداشت این بازی برا پی سی اومده
الون 4 رو هم در روزهای اولیه انتشارش تو تهران گرفتم
الون 5 رو هم دموشو 20 روز پیش دانلود کردم و بازی کردم

غیر از پی سی هم وقت زیادی رو صرف الون تو کلوپ های playstation کردم البته فقط برای تفریح با دوستان
این سیستم man marking رو هم بشخصه اصلا ندیدم شاید به خاطر این باشه که هیچ وقت این بازی رو به اندازه ای دوست نداشتم که وقتی رو صرف اضافات اون کن

تو یه بازی(winning 8) یه صحنه پیش اومد که تعریف کردنش خالی از لطف نیست
با دروازبان تک به تک شدم یه بازیکن خودی کنار من بود و یه بازیکن حریف پشت دروازبان یه پاس به یار کناری دادم و دروازه خالی از دروازبان که فقط یه بازیکن توش بود روبروم بود گفتم ایول گل مساوی رو زدم
اما وقتی داور سوت زد قیافم دیدنی بود

بله افساید گرفت برنامه نویس بازی ملاک افساید رو دروازبان گذاشته و بس ایول هوش مصنوعی!!!

یه سوال تاحالا تو وینینگ 8 سانتر کشیدید با هد گل بزنید؟
توجه کنید منظورم تک سانتر است نه سانتر تیز یا دبل سانتر
1 هیچ سانتری گل نمیشه
2 هیچ دبل سانتری اوت نمیشه(همش گله)

البته تو اون چند دستی که الون 5 بازی کردم به نظر این مشکل برطرف شده

یادمه یه زمانی میگفتید فیفا بازیکناش کند حرکت می کنن یا حرکاتشون نرم نیست دوست دارم برید الون 5 بازی کنید تا مفهوم کندی رو درک کنید
بازیکنانی قهار در دریبل زنی- فوتبالی ماشینی- بازیی به دور از واقعییت (و جذاب برای فوتبال دوستان عشق دریبل )
الون با یه simulation فوتبال فاصله زیادی داره البته کم شدن این فاصله از دست دادن عده کثیری از حامیانش رو منجر میشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط hadi_gamer:
متاسفانه هنوز نیومده که پیداش کنی.
اولا برای کنسول اومده . دوما اگه واسه پی سی منظورته من با کنترل پی سی فوتبال بازی نمیکنم .همون فیفا رو هم موقتی گرفتم تا نسخه کنسول رو پیدا کنم.

rrf81

کاربر سایت
Sep 27, 2005
4
با سلام
آقا هی من هیچی نمی گم ولی همه یه چیزی میگن
من نمیدونم ای بچه هایی که هی میگن فیفا آشغاله دیگه از گیم پلی چی می خوان
EA در تمام این سالها تلاشش این بوده که بازی فوتبال رو شبیه سازی کنه و الان فیفا 06 در سطح
فوق العاده ای طراحی شده . حالا شما از اندام بازیکنها بگیرید تا سرعت حمل توپشون.
بهتره واقع بین باشیم. اینکه بتونید با دسته همه رو دریبل کنید یا همه سانترهاتون گل بشه بهتره(الون) یا اینکه با کار گروهی و خلاقیت خودتون بتونید راهی به دروازه پیدا کنید.
من قبول دارم که گیم پلی فیفا تا سال 2004 خیلی خوب نبود ولی EA با عرضه فیفا 2005 انقلابی در گیم پلی به وجود آورد و حالا فیفا 06 یک simulation واقعی بازی فوتباله و این شباهت به بازی واقعیه که بازی کردن رو لذت بخش و جذاب می کنه
امیدوارم با بازی کردن بیشتر فیفا 06 هم دست از یک سری انتقادات کور کورانه بر دارید و هم از اون لذت ببرید

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
این سیستم man marking رو هم بشخصه اصلا ندیدم شاید به خاطر این باشه که هیچ وقت این بازی رو به اندازه ای دوست نداشتم که وقتی رو صرف اضافات اون کن
این قابلیت رو حتی فوتبال های کونامی روی سگا هم داشتن چه برسه به WE !!!!
ولی خودتون هم گفتین که این بازی رو دوست ندارین واسه همین وقت براش نمیزارین دلیل اصلیش هم همینه که از WE خوشتون نمیاد . بچه های الون بازم دلیل اصلی که از فیفا خوششون نمیاد اینه که به اندازه کافی روی اون شناخت ندارن ( همه رو نمیگم)
1 هیچ سانتری گل نمیشه
یکی از مشکلات WE8 دقیقا همین بود . به هر حال هر بازی یه سری مشکلات داره فیفا هم از این مشکلا کم نداره
ولی یکی از مشکلات اساسی WE که همه هم میگن همین درست حسابی ساپورت نکردن تیم هاست که خیلی ازار دهنده است . مثلا من وقتی WE8 بازی میکنم فقط با تیم های ایتالیایی و اسپانیایی بازی میکنم چون واقعا بازی با تیم های انگلیسی و آلمانی غیر قابل تحمله!
از موقعی که کارلوس تو الون با سرعت 270 کیلومتر در ساعت می دوئید
:cheesygri

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
یعنی تو هنوز وینینگ الون بازی نکردی! :eek: :eek: وقتی بازی نکردی چجوری تو در این باره نظر میدی!!من خودم فیفا 06 رو بازی کردم.اگه باز نکرده بودم الکی در این مورد نظر نمی دادم.

تو یه بازی(winning 8) یه صحنه پیش اومد که تعریف کردنش خالی از لطف نیست
اینو قبول دارم.کلا وینینگ تو افساید گیری ضعیف تر از فیفا عمل کرده.

1 هیچ سانتری گل نمیشه
ببین وحید جان حرف شما در کل درسته ولی دیگه داری اغراق می کنی.من خودم بارها تک سانتر گل زدم.این نیست که هیچ سانتری گل نشه.در ضمن دبل سانتر هم حتما گل نمیشه.بیشتر موقعه ها دروازبان میگیره و در مواقعی کمتر اوت میشه.این نیست که اوت نشه و حتما گل بشه.
الون با یه simulation فوتبال فاصله زیادی داره البته کم شدن این فاصله از دست دادن عده کثیری از حامیانش رو منجر میشه

حتما فیفا یه بازی simulation هست :evil: ببین من همه ی حرفاتو قبول می کنم ولی این حرفت دیگه غیر منطقی هست.وینینگ الون به این طبیعی که واقعا بازیش مثل یه بازی فوتبال واقعی هست.من نمیدونم دیگه تو چطور میگی که این بازی از یه فوتبال simulation فاصله ی زیادی داره.در ضمن اصلا اینی که تو میگی درست ولی وینینگ الون هیچ وقت طرفدارانش رو از دست نمیده تازه که همچین چیزی نیست. این موضوع رو هم مطمعن باش که نه تنها از طرفدارانش کم نمیشه بلکه روز به روز بیشتر میشه.

من نمیدونم ای بچه هایی که هی میگن فیفا آشغاله دیگه از گیم پلی چی می خوان
یه بازی طبیعی و نزدیک به واقعی میخوان. :twisted:

بهتره واقع بین باشیم. اینکه بتونید با دسته همه رو دریبل کنید یا همه سانترهاتون گل بشه بهتره(الون) یا اینکه با کار گروهی و خلاقیت خودتون بتونید راهی به دروازه پیدا کنید.
این جمله ی بهتره واقع بین باشیم رو باید به فیفا باز ها گفت.من نمیدونم این چیه که همه ی فیفا بازا میگن که همرو میشه دریبل کرد تو الون .من نمیدونم شما با چی بازی کردین با کامپیوتر , با یه ادمی که هیچی الون بارش نبوده.شما بیاد با من بازی کنید امکان نداره بتونید منو دریبل کنید خیلی دیگه سعی کنید یه نفر از افراد تیم رو دریبل می تونید بکنید.کی گفته که تو الون تمام سانتر ها گل میشه؟؟!!!!!
در ضمن کی گفته تو وینینگ الون کارگروهی معنی نداره و یا با استفاده از خلاقیت خودمون به دروازه برسیم چیزی غیر ممکن هست.اصلا اگه این دو نباشه نمی تونی بازی کنی .در حین بازی شما باید همش کار گروهی انجام بدی و همش باید فکرت این باشه که یه کار جدید ارائه بدید تا بتونی به دروازه برسی و گل بزنی.اگه فکر میکنید من اشتباه میگم میتونید از بقیه بچه های الون باز بپرسید.
من قبول دارم که گیم پلی فیفا تا سال 2004 خیلی خوب نبود ولی EA با عرضه فیفا 2005 انقلابی در گیم پلی به وجود آورد و حالا فیفا 06 یک simulation واقعی بازی فوتباله و این شباهت به بازی واقعیه که بازی کردن رو لذت بخش و جذاب می کنه
امیدوارم با بازی کردن بیشتر فیفا 06 هم دست از یک سری انتقادات کور کورانه بر دارید و هم از اون لذت ببرید
اتفاقا بر عکس تا قبل از سال 2004 خیلی خوب بود به نظره من. بازی فیفا 2003 یا fifa2002:worldcup خیلی زیبا بودند گیم پلیشون هم خیلی خوب بود.ولی فیفا 2004 و فیفا 2005 گیم پلیشون نسبت به این دو نسخه که من گفتم خیلی پایینتر بود.البته تو فیفا 06 گیم پلی خوب شده ولی بازم به نظره من به فیفا 2003 نمیرسه.حالا شما چطور میگید که فیفا 2005 انقلابی به پا کرد من نمیدونم دیگه.

در مورد بازی کردن فیفا 06 من حرفی ندارم من خودم فعلا یه چند وقتی است که دارم بازی میکنم.منم نگفتم که فیفا بازی بدی هست ولی از نظر من هیچگاه نمیتونه جای وینینگ الون رو بگیره.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Death Knight:
یعنی تو هنوز وینینگ الون بازی نکردی! :eek: :eek: وقتی بازی نکردی چجوری تو در این باره نظر میدی!!من خودم فیفا 06 رو بازی کردم.اگه باز نکرده بودم الکی در این مورد نظر نمی دادم.
اسم تایپیک رو ببین . خوب به شماره الون هم توجه کن . حالال که دیدی یه نیگا هم به پست های قبلی کن . این حرف مختص بازی الون 9 هستش . پس لطفا خودت همین طوری قضاوت نکن.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
اینو قبول دارم.کلا وینینگ تو افساید گیری ضعیف تر از فیفا عمل کرده.
منم قبول دارم این مورد رو

ببین وحید جان حرف شما در کل درسته ولی دیگه داری اغراق می کنی.من خودم بارها تک سانتر گل زدم.این نیست که هیچ سانتری گل نشه.در ضمن دبل سانتر هم حتما گل نمیشه.بیشتر موقعه ها دروازبان میگیره و در مواقعی کمتر اوت میشه.این نیست که اوت نشه و حتما گل بشه.
این مورد شاید درست باشه ولی به نظر من خیلی بهتر از اینه که هرچی کرنر یا سانتر بکنی گل بشه مثل فیفا درضمن من در الون خیلی از ضربات کرنر گل زدم باید حرفه ای باشید مثل من :o

اتفاقا بر عکس تا قبل از سال 2004 خیلی خوب بود به نظره من. بازی فیفا 2003 یا fifa2002:worldcup خیلی زیبا بودند گیم پلیشون هم خیلی خوب بود.ولی فیفا 2004 و فیفا 2005 گیم پلیشون نسبت به این دو نسخه که من گفتم خیلی پایینتر بود.البته تو فیفا 06 گیم پلی خوب شده ولی بازم به نظره من به فیفا 2003 نمیرسه.حالا شما چطور میگید که فیفا 2005 انقلابی به پا کرد من نمیدونم دیگه.
کاملا موافقم سالهای قبلش خیلی بهتر بود ولی با اومدن الون دیگه حرفی برای کفتن نداشتن بعد اومدن درستش کنند بدتر زدن خرابش کردن البته تو بدتر شدن یه انقلابی به پا کرده :lol:

در ضمن دوستاران فیفا اگه یه نگاهی به نظر سنجی بالا بکنند معلوم میشه چقدر فیفا هوادار داره :cheesygri :cheesygri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ماشالا چشم نخور این فیفا :mrgreen: :mrgreen:

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
میبینم که شدیدا دارین میپیچین به پر و پایه هم .
خوب منم با آفساید گیریه عیف الون موافقم .
ولی با اینکه همه تک سانتراش خرب میشن مخالفم . من خودم تا مدتها نمیدونستم چجوری باید تیز سانتر کنم و با همون سانترهای قوس دار خیلی گل زدم . ( بعد رفتم تو تمرینش یاد گرفتم ) نازه اگر بخوای تو بازی به وسیله سانتر از جناحین گل بزنی باید روش بازی تیمت رو عوض کنی . تیمی که برای حمله از جناحین چیده شده و لز بازیکنایه مناسب این تاکتیک استفاده میکنه معمولا به سختی میتون از عمق به گل برسه و برعکس ولی تو فیفا همچین چیزی وجود نداره . ( اگر داره بگید منم روشن بشم )
همچنین تو الون وقتی یکی از حالتایه بازی رو انتخاب کنی وضعیت تیمت واقعا فرق میکنه . مثلا اگر تیمت رو در وضعیت پرس کردن قرار بدی فشاری رو که بازیکنات به تیم حریف وارد میکنن رو واقعا حس میکنی و البته خستگیه بیشتر بازیکنات رو .
فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بله افساید گرفت برنامه نویس بازی ملاک افساید رو دروازبان گذاشته و بس ایول هوش مصنوعی
اگه تو وينينگ 9 يه آفسايده اشتباه پيدا كردي بييا بزن دره گوشم!!!حتي تصوير رو نگه ميداره و با يه خطه قرمز نشون ميده!!
يه قابلييت بگم كه من چند روز پيش وقتي 1 گل عقب بودم و دقيقه 90 بود كرنر شد و وقتي خواستم كرنر بكشم ديدم دروازه بان هم اومده هد بزنه!!!!من كه خداييش روزه اولي كه الون9 رو بازي كردم فقط مبهوته هوشه مصنوعيش شدم نه گيم پليش:) بعدا روز به روز بقيشو فهميدم
ميشه وحيد جان اسمه تاپيكو بخونيد؟
حالا كه اينجوريه منم سوتي هايه فيفا 2005 رو ميگم!!!:
اول اينكه فيفا تا شماره 2005 امكان تنظيمه گيم پد نداشت(2004 كه اصلا صحنه آهسته نداشت):)
جالبش اينه كه همه كسايي كه توپ دستشون نيست عينه مشنگا يا به يارو نگاه ميكنن يا يه جايي كه كسي نيس:) حتي من تريلرشو كه رو 360 بود رو گرفتم يارو تكل زد در حالي كه يه جا ديگه رو نگاه ميكرد:):):)
همه تو استيله بكهام ضربه آزاد ميزدن و حتي بهتر از اون ميزدن
كرنرا كه قربونش برم يه سانت اونورتر نميرفت و دقيق همون جايي كه گفتي:)
یادمه یه زمانی میگفتید فیفا بازیکناش کند حرکت می کنن یا حرکاتشون نرم نیست دوست دارم برید الون 5 بازی کنید تا مفهوم کندی رو درک کنید
خوب معلومه اگه يه بازي كه رو پي اس2 5 سال پيش اجرا بشه آرومتر از فيفايه رو پي سي هست:)
اگه راس ميگي بزار برا پيسي بيياد بعد نظر بده چون كلا همه ويننينگ ها رو پي اس2 آرومن.
البته کم شدن این فاصله از دست دادن عده کثیری از حامیانش رو منجر میشه
ميگم وحيد بد نيس بدوني كه ساله پيش فيفا 2005 با اختلافه بسييار كمي بيشتر شد(امسال مطمينا ويننينگ جلو ميزنه)خوده گيم اسپات هم كه وينينگ8 رو يكي از بهترين بازيهايه ورزشي گذاشت كه اما فيف يادمه 8.2 گرفت و وينينگ 9.2 گرفت:)
ولي بچه ها خواهش ميكنم اين تاپيك رو مثه اون يكي نكنين!!!اينجا مقايسه هست نه كوباندن بازيهايه حريف مقايسه يعني فقط از بازيي كه طرفدارشين حرف بزنين.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر