Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان گلم من یه مدل کملیون 2700 خریدم با شارژرش 35 تومن ولی خدایی عالیه با هربار شارژ کردن راحت 6 تا بازیو جواب میده اخم نمیگه تازه تو 2 ساعتم سریع شارژ میکنه 4 تام باطری داره 2 ساعتم شارژ میکنه تازه نیم قلمم شارژ میکنه منکه رازی هستم عالیه تا الانم کار میکنم باهاش اخم نگفته 1 سالم استفاده نکنم ازش 15 درصدش فقط خالی میشه نه همش یا نصفش به شمام پیشنهاد میدم کملیون سفید رنگه عالیه عالی .

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
دوستان یه مدل باتری شارژی + شارژر بهم معرفی کنید که ساعت شارژ شدنش 5 الی 9 ساعت باشه (بیشتر از 9 ساعت نباشه)
پیشاپیش ممنون .

سلام
من اینو گرفتم 20 تومن البته 2 تا باطرب بیشتر نداشت نه مثل عکس که 4 تا داره
خودش اتوماتیک بعد 8.5 ساعت خاموش میشه
باطریهای تا 2000 MAh رو تو 6 ساعت و
باطریهای 2500 mAh رو تو 7 ساعت شارج میکنه الان یک هفتس که دارمش هنز شارجش تمام نشده

http://up98.org/upload/server1/01/k/qhpqeo0vxtcozyrfo7xc.jpg

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
منم از این باتری دوتایی شو گرفتم 10 تومن چطوره؟ راستی چرا نوشته 1.2 ولت؟ کسی از اینا داشته؟ فروشنده گفت همه ریشارژها 1.2 ولت هستند. مشکلی واسته دسته ایجاد نمیکنه؟ یه مدل سایکل سونی معمولی هم بود 9 میداد گفت ببین اینم 1.2 ولته

75c775e6-a6b5-464b-aceb-89992b0a0b8c-1-500x500.jpeg

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان عزیز.
ببخشید این باطری های شارژی آمپر های مختلفی دارن همین طور که می دونید چند آمپرش بهتره و این که اگه آمپرش زیاد باشه به دسته آسیبی نمی زنه؟

amin8speed

کاربر سایت
May 6, 2011
155
نام
amin
منم از باطری های j.p.l 2800series دارم فروشنده میگفت بهتر ازcamilon
چند ساعت شارژ اولیه باید زد اگر خالی شد چند ساعت تو شارژ باشه

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
سلام دوستان عزیز.
ببخشید این باطری های شارژی آمپر های مختلفی دارن همین طور که می دونید چند آمپرش بهتره و این که اگه آمپرش زیاد باشه به دسته آسیبی نمی زنه؟

میلی‌آمپر هر چی بالاتر بره باتری ظرفیت بیشتری داره و دیرتر خالی میشه. تا جایی که میدونم بالاترش آسیبی به وسایل الکترونیکی نمیزنه! ولتاژ بالاتر هست که صدمه وارد میکنه!
البته درستش میلی‌آمپر در ساعت هست که این واحدو تو بازار میلی‌آمپر میگن!
چند تا نکته:
باتری تقلبی زیاده حتما از فروشگاههای معتبر خرید کنید.
باتری رو وقتی میخرید توی شارژر بذارید تا کاملا شارژ بشه بعد استفاده کنید.
بهتره تا وقتی شارژ باتری کامل خالی نشده دوباره شارژش نکنید تا عمر بیشتری داشته باشه!
از شارژ مناسب استفاده کنید! شارژری که روش مثلا ۲۱۰۰ میلی‌آمپر نوشته میتونه باتری ۲۷۰۰ میلی‌آمپر هم شارژ کنه ولی زمان زیادی باید صرف کنه و با بیشتر شدت زمان باتری و شارژر هم گرمتر میشه و احتمال داره آسیب ببینه!

منم از این باتری دوتایی شو گرفتم 10 تومن چطوره؟ راستی چرا نوشته 1.2 ولت؟ کسی از اینا داشته؟ فروشنده گفت همه ریشارژها 1.2 ولت هستند. مشکلی واسته دسته ایجاد نمیکنه؟ یه مدل سایکل سونی معمولی هم بود 9 میداد گفت ببین اینم 1.2 ولته

تا جایی که میدونم در باتری‌های قلمی معمولی بخاطر شدت جریان پایین (همون میلی‌آمپر در ساعت) افت ولتاژ اتفاق میفته! در واقع اونها هم بصورت واقعی و در عمل ۱.۲۵ ولت هستند!
در باتری‌های نیکل متال یا همون شارژی به دلیل شدت جریان بالا افت ولتاژ بسیار کمتره. با خیال راحت از باتری ۱.۲ ولتی استفاده کنید!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام.

پلی اند شارژ کیت چیز خوبیه بگیرم یا نه ؟؟؟

قیمت مدل های مختلفش چقدره (حدوداً) ؟؟؟

mah مدل های مختلف چقدره ؟؟؟

من که پیرم در اومد انقدر باتری خریدم...
رفتم یه Play & Charge kit دوبل خریدم 20 تومن از لباف ، تا الانم شارژش تموم نشده...
به نظر من که خیلی میصرفه...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان باتری یک بار مصرف خوب چی سراغ دارین؟
هر چی نوع باتری می خرم با اینکه شارژ داره ولی یهو وسط بازی کنترلر خاموش میشه!

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
منم Play & Charge kit گرفتم 30 تومن و الان يه هفته است روزي 4 ساعت بازي مي كنم . فعلا شارژ خالي نكرده .
با اينكه فروشنده ميگفت جنس درجه يك چيني هست ولي از قيافه اش معلومه كه جنس مالي نيست .

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
منم Play & Charge kit گرفتم 30 تومن و الان يه هفته است روزي 4 ساعت بازي مي كنم . فعلا شارژ خالي نكرده .
با اينكه فروشنده ميگفت جنس درجه يك چيني هست ولي از قيافه اش معلومه كه جنس مالي نيست .

من غلط كردم رفتم اين آشغال رو خريدم . بعد يه ماه كه خوب بود الان(كلا 4 بار شارژش كردم) ديگه يه ساعت هم شارژ نگه نمي داره .
فردا بايست برم يه باطري و شارژر خوب بگيرم . 30 تومنم حروم شد .

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
حق با شماست ولي همچين ارزون هم نگرفتم(30 تومان). يارو قسم خورد كه اصله(پشت شهرداري فروشگاه حسني فروشنده اش آقاي كاظمي كه انشا.. كوفتش بشه چون دو تا از بازيهاش هم كه به اسم برنرمكس داده بود 97% بود و با موزيك اجراش مي كنم)
امروز اگه وقت كنم مي رم سوني سنتر و باطري و شارژر سوني مي گيرم آخه ديگه نميشه به جاهاي ديگه اعتماد كرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر