Hard های 20 و 120 گیگابایتی

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
1سوال ابتدایی دارم کلا هارد ایکس باکس به چه درد می حوره بازی میشه بریزیم؟
در كل ميتونيد تمامي سيو ها و فايل هاي دانلودي رو توش بريزين.در ضمن با نصب بازي ديگه ديسك بازي تو دستگاه نميچرخه و به لنز فشار نمياد و لودينگ ها كوتاهتر ميشه.
براي نصب بايد وقتي ديسك بازي تو دستگاهه وارد داشبورد بشين و روي بازي Y روز بزنيد و insatll رو بزنيد.

mehdi2000mm

کاربر سایت
May 22, 2011
23
در كل ميتونيد تمامي سيو ها و فايل هاي دانلودي رو توش بريزين.در ضمن با نصب بازي ديگه ديسك بازي تو دستگاه نميچرخه و به لنز فشار نمياد و لودينگ ها كوتاهتر ميشه.
براي نصب بايد وقتي ديسك بازي تو دستگاهه وارد داشبورد بشين و روي بازي Y روز بزنيد و insatll رو بزنيد.
رهز

پس مثل ps3 میشه بازیها رو ریخت تو هاردش ؟

به هیچ عنوان دیگه به سی دی نیاز ندازه پس؟
تو بازار میگن نمیشه که !!!!!!
دستگاه باید هک شده یاشه یا فرقی تداره؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
رهز

پس مثل ps3 میشه بازیها رو ریخت تو هاردش ؟

به هیچ عنوان دیگه به سی دی نیاز ندازه پس؟
تو بازار میگن نمیشه که !!!!!!
دستگاه باید هک شده یاشه یا فرقی تداره؟
دیسک بازی هم باید داخل دستگاه باشه ، مگه اینکه دستگاتون Jtag باشه یا 360Key داشته باشین;)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز الان چند وقتی هست من هک هاردای وسترنو یاد گرفتم ولی الان از کی دنبال یه هارد وسترن 250 یا 160 یا 120 هستم فقط و فقط این 3 تا ولی از هیچجا نمیتونم گیرش بیارم مدلاش اینه دوستان

• WD Scorpio Series BEVS/BEAS
  • WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT/BPVT
  • WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT
  • WD VelociRaptor Series
  • WD AV-25 Series BUDT
خواهشن اگه کسی میدونه کجا ازین هاردا میفروشن بهم بگه یا اگه میدونه یه سایتی میفروشه بگه چون در به در دنبال هارد وسترنم این مدلی یعنی یکی ازن مدلای بالا حتی اگه کسی دسته دو هم داره میخرم به قیمت منصفانه منتظر جواب دوستان هستم ممنون میشم کمکم کنید دوستان .

salazar.st

کاربر سایت
Oct 8, 2009
92
نام
محسن
سلام
دوستان الان برای اسلیم چه هاردهایی هست؟20؟40؟60؟80؟120؟250؟؟؟
در ضمن قیمت و یک مغازه خوب برای خرید هم اگه بگید ممنون میشم..

H.mEo

کاربر سایت
Nov 19, 2010
11
نام
hamed
سلام

آخه از کجا بخریم بابا منه بیچاره تهران که نیستم یکی یک تلفنی چیزی واسم بفرسته =((

من حافظه داخلی ایکس باکسم خراب شده با فلش کار میکنم فلشم که هر چند روز یک با میگه not Configure دیگه سیوام نمیاد :(( با هارد درست میشه مگه نه؟ :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر