ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
شما که نمیتونی ip ادرس کاربرهارو چک کنی!!!:-"

بله نمیتونم اما با نرم افزار هایی مثل Ip Locator یا سایت های مختلف میشه ! بحثش مفصل هست اینجا جای این سوال ها نیست آقای کاربر فعال!

به جای اینکارا جلوی اینجور تاپیکا رو بگیر که بیشتر از این ابروی همون 4 تا بازیساز نصفه نیمه که توی ایران هستن نریزه
4 تا نیستن 136 نفر دقت کن! در مورد بقیه حرف هات چون 14 سالته نمیتونم جوابت رو بدم...

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
با بايد مثله ان تاپيك عرضه بازي GT5 براي PC به چند نفر جواب مشتي بدم!!!
همونقدر که اطمینان دارم اسم این سایت bazicenter هست اطمینان دارم که شما دانش ساخت بازی نداری
رضا الان يه چند ماهي هستش كه كم تو BC فعاليت مي كنه و دليلش هم تحقيق و جمع اوري اطلاعات براي ساخت اين بازي هستش!
و نمیدونم اینهمه بزرگنمایی برای چیه؟ ساخت بازی با کمک fps creator رو عمه ی منم میتونه انجام بده
شما بلدي بساز بده بيرون خودم قول ميدم 10 تا بخرم!!!
البته مثله بازي انرژي هسته اي نباشه كه اسلحه يارو دسته چپ باشه به جاي راست!!!!
و جالبتر از ادعاهای شما افراد ساده و ابلهی هستن که حرفای شما رو باور کردن
7صفحه اين تاپيك امده جلو به اين همه ادم داري ميگي ابله!!!!
خودت چي هستش؟؟؟
اگر عاقل بودي نظر ميدادي نه اين كه مسخره كني و توهين!!!
حرفه دهنتم بفهم وگرنه مثله خودت باهات صحبت مي كنم!
. البته ساخت آبجکت هم اطمینان دارم که خودت نمیتونی انجام بدی
تو ازكجا ميدوني؟؟
درضمن به تو ربطي نداره!!!
و خجالت آوره که شما اسم این سرهم بندی رو گذاشتی بازی کاملا ایرانی!!!!
پول ميدي UN3 رو بخريم؟؟؟؟
هااااا؟
اينا دليلش كمبود امكانات هستش و اين كه افرار ابله و بي عقلي مثله تو ميان بازي سازان ايراني رو مسخره مي كنن!!!!!
اون 4-5 تا شرکت ایرانی که هستن دارن خودشونو جر میدن تا یه بازی بسازن که فقط بتونه به یک صدم از بازیهایی خارجی نزدیک بشه. افرادی که اندازه‌ سن شما در مورد ساخت بازی تحقیق کردن و اونوقت تویی که تا دیروز فکر میکردی time exclusive یعنی انحصاری همیشگی و فکر میکردی وقتی بازی gold شده یعنی ورژنش gold بازی تائید شده میخوای باسه من بازی بسازی؟؟؟؟؟
ميتونن!
مطمئن باش اگر امكانات داشتن و سطح تفكر مردم مملكت ما اين قدر پايين نبود الان ايران هم واسه خودش يه حرفايي براي گفتن داشت!!
اول تاپیک دیدم گفتی بودی با موتور oblivion میخوای بازی رو بسازی

من گفتم قرار هست اتفاقی نیوفتاده که پولش باشه ساخته میشه.

این موتور DX10 که ساپورت نمیکنه. نکنه خودت میخوای DX10 بهش اضافه کنی؟

کی گفت این موتور DX10 ساپورت میکنه؟ جملش رو بیار!

ببینم تو اصلا میدونی قیمت یه انجین مثل انجین oblivion‌ چقدره؟

نه ولی اگه خواستی بگو پول بارت کنم.

البته بعدا خودت لو دادی که قراره با fps creator بازی بسازی

لو دادن نیست واقعیت FPS CR X10

قیمتشم این برنامه هم تو سایتش نوشته شده 50-60 دلار
اينايي كه گفتي همش يه مشت اراجيف هستش!!!
همون 50 تا 60 تومن هم تو دل و جرات نداري خرج كني!!!
همون FPS CREATOR هم ارزه ميخواد كه تو امثال تو ندارن!!!
شما هم اگه میتونی برای رقابت شرو ع به ساخت کن ببینیم چقدر بارته آقای 28 ساله که به نظر بچه 14 ساله میایی خوب میزدی 35 که ابهت داشته باشی
از تو بيشتر ميفهمه و حاليشه مطمئن باش!!!
شما هنوز 1 جمله ساده انگلیسی رو نمیتونی به فارسی برگردونی. بعد دانش بازیسازی رو از کجا اوردی؟؟؟؟؟
يادم باشه به اقا مهدي تو وست گيم بگم كه اين جملتو بزرگ بزنه پشت ويترين!!!!
خنگ!!!
اقاي محمودي الان يه چند سالي هست داره اخبار BCرو ميزاره!!
الان نگاه نكن خيلي از دوستان مثله كسرو....اخبار ميزارن تا چند سال پيش اقا رضا تنهايي اين اخبار رو ميزاشت!!!!!
پس:
SHUT UP
شما اگه 1 صفحه دیکته بنویسی توش 20 تا غلط املائی داری و بعد از دانش بازیسازی صحبت میکنی؟؟؟؟؟؟
تو سواد همون 1 صفحه نوشتن رو هم نداري!!
اگه داشتي اين همه توهين نمي كردي!!!!!!
crysis هم با کارت ضعیفتر از 8800 اجرا میشه به خدا
اره اجرا ميشه!!!
ولي خنده داره!!!
خنده داره!!!
در ضمن افرين اين يكي رو بلدي!
ناقلا راستشو بگو كجا خوندي اين مطالب رو!!!
چون ميدونم خودت فهمت نميرسه اينارو بفهمي!!
توصیه میکنم بیشتر از این خودتو خراب نکنی چون هرکس که فکر داشته باشه تا الان فهمیده چیزایی که اینجا نوشتی اراجیفی بیش نیستن و ساخت بازی با fps creator هم چیزی نیست که کسی بخواد بهش افتخار کنه
اينايي هم كه تو نشتي مزخرفات اشغالي بيش نيست!!!
درضمن تو هم اگر بلدي بسازي بياد تو گود بيرون بده به خدا!!
بازی کاملا ایرانی
به خودت و حرفات بخند و به*****
درضمن دفعه ي بعد ببينم از اين اراجيف نوشتي طوره ديگه اي جوابتو ميدم!!
واقعا هم براي اين مردم و اين مملكت متاستفم كه افراد بي شور و نفهمي مثله اين ادعاي گيمر بودن مي كنند!!
تو برو يه دوقول دوقل بازي كن تو رو چه به گيم!!

رضا جان شما هم حرفاي اين مرتيكه رو توجه نكن!!
همون طور كه خودتم گفتي اين يارو ارزش بحث نداره چون چيزي بارش نيست

ببخشید کی ایشون رو قبول داره
منظورت همین 4 تا کاربر ساده ای هستن که تو این سایت فعالیت میکنن؟
من و خيلي هاي ديگه!!
در ضمن فهم داشتن و فهم گيمري داشتم به عضو تحريريه بودن يا ADMIN بودن نيست!!
به اينه هستش كه بازي رو واسه ديدن تيتراژ پايان بازي نبيني!!
وقتي بازي رو تموم كردي بتوني يه تجزيه و تحليل از نكات خوب و بد بازي داشته باشي!!
و....

Shift

کاربر سایت
Oct 5, 2005
6
جمش کنین بابا

تو نمیخواد ای پی چک کنی اقای بازیساز ممکنه حواست پرت بشه سازنده ها دیگه بازیتو بدزدن :laughing:

بعدشم اگه بخوای این کارای جزئی انجام بدی از زمانبندی ساخت بازی عقب میمونی ناشرای اروپایی و امریکایی که صف کشیدن نا امید میشن ازت :laughing:

این بالائیم که پست زده همینقدر بت بگم که هروقت باهات حرف زدن بگو منم هستم الان کسی باتو حرف نزد

-----

در ضمن اون اقای مدیری که میای به من 3 امتیاز منفی میدی و منو میکنی اسپمر
به جای اینکارا جلوی اینجور تاپیکا رو بگیر که بیشتر از این ابروی همون 4 تا بازیساز نصفه نیمه که توی ایران هستن نریزه

-----

بازی کاملا ایرانی :laughing::laughing::laughing

آخرین ویرایش:

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
slipknot، صلوات بفرست!! جواب ابلهان خاموشیست.
به نظر من 50 درصد بازی به گیم پلی اش هست.30 درصد صدا،25 درصد داستان، 10 درصد هم بقیه چیزا.من یه امولاتور ds نصب کردم و هر وقت که بخوام بازی کنم ،انتخاب اولم بازی های دی اس هستش.اونهم فقط به خاطر گیم پلی عالی. اینو می خواستم بگم که گیم پلی و دیگر هیچ!
فقط گیم پلی داشته باشه، حالا با هرچی که میخواد ساخته بشه.

best gamer

کاربر سایت
Apr 22, 2008
25
اون 4-5 تا شرکت ایرانی که هستن دارن خودشونو جر میدن تا یه بازی بسازن که فقط بتونه به یک صدم از بازیهایی خارجی نزدیک بشه. افرادی که اندازه‌ سن شما در مورد ساخت بازی تحقیق کردن و اونوقت تویی که تا دیروز فکر میکردی time exclusive یعنی انحصاری همیشگی و فکر میکردی وقتی بازی gold شده یعنی ورژنش gold بازی تائید شده میخوای باسه من بازی بسازی؟؟؟؟؟

من نظری نمیدم چون در حدی نیستم که بخوام بگم کی راست میگه و کی دروغ ولی این رو از چند تا از دوستام که دارن گرافیک می خونن و چند نفر دیگه که برنامه نویسی بلدن و گیمر هم هستن شنیدم که تا اینجا هیچکدوم از بازیهای ساخته شده ایرانی واقعاَ ایرانی نبودن البته با دلیل هم بهم ثابت کردن :biggrin1:.

فقط یه سوال صدا گذاری هم داره این بازی یعنی کاراکتر ها صدا هم دارن ؟
یه چیز دیگه نقش اول بازی اینطوری که گفته شد محقق هستش درسته ؟ ولی از این دستکشایی دستش بود که برای کماندو ها و ماشین سوارها استفاده میشه ، از همینایی که باعث میشه دست سر نخوره روی وسیله ایی ، به نظرم باید عادی تر بشه :biggrin1:

امیدوارم در بهبود این بازی ایرانی تونسته باشم کمکی کنم با نظراتم ;).

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
من نظری نمیدم چون در حدی نیستم که بخوام بگم کی راست میگه و کی دروغ ولی این رو از چند تا از دوستام که دارن گرافیک می خونن و چند نفر دیگه که برنامه نویسی بلدن و گیمر هم هستن شنیدم که تا اینجا هیچکدوم از بازیهای ساخته شده ایرانی واقعاَ ایرانی نبودن البته با دلیل هم بهم ثابت کردن :biggrin1:.

فقط یه سوال صدا گذاری هم داره این بازی یعنی کاراکتر ها صدا هم دارن ؟
یه چیز دیگه نقش اول بازی اینطوری که گفته شد محقق هستش درسته ؟ ولی از این دستکشایی دستش بود که برای کماندو ها و ماشین سوارها استفاده میشه ، از همینایی که باعث میشه دست سر نخوره روی وسیله ایی ، به نظرم باید عادی تر بشه :biggrin1:

امیدوارم در بهبود این بازی ایرانی تونسته باشم کمکی کنم با نظراتم ;).

سلام در مورد کارکترها نه! اما در برخورد با اجسام چرا مثلا اگه به یک شی برخورد کنه مثل آهن و یا جعبع آهنی به عنوان نمونه میگه وای پام! البته این ها فعلا تست شده و ممکنه تغییر کنه.

در مورد اون موضوع دیگه این فقط برای تست بوده و بس!

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
شما این fpscreator dx10 رو خریدید؟
بعد ما واسه کی منتظر playbale demo بازی باشیم؟

Shift

کاربر سایت
Oct 5, 2005
6
یه چیز دیگه نقش اول بازی اینطوری که گفته شد محقق هستش درسته ؟ ولی از این دستکشایی دستش بود که برای کماندو ها و ماشین سوارها استفاده میشه ، از همینایی که باعث میشه دست سر نخوره روی وسیله ایی ، به نظرم باید عادی تر بشه

بابا تو فکر میکنی اون تریلرو اینا درست کردن؟ :laughing:

دیگه از این تابلوتر اخه؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
شما این fpscreator dx10 رو خریدید؟
بعد ما واسه کی منتظر playbale demo بازی باشیم؟

نسخه دمو رو دارم که یک مپ ساده رو براتون گذاشتم نسخه کامل رو چند روز دیگه میگیرم البته گفتم از کجا و نسخه playbale demo بازی حداقل 3 ماه دیگه در کل بازی روی DX9 اجرا و کار میشه اما روی هوش مصنوعی و
آبجکت ها بیشتر کار میشه مثل تریلر اول چون 8800 رو همه ندارن و بازی موفق نمیشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
سلام. ببخشید من تازه این تاپیکو دیدم.:cheesygri:blushing:
تمام پست ها رو خوندم. به نظر من باید به آقا رضا آفرین گفت. چون هر کسی دست به این کار نمیزنه و اراده ی ایشون هم قابل تحسینه. آقا رضا شک نکنید که موفق میشید و بازی خوبی میشه. اصلا هم به اراجیف این الافا مثل Shift توجه نکنید. آقای Slipkdot_ghost خوشم اومد شما هم خوب حالشو گرفتی.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
نسخه دمو رو دارم که یک مپ ساده رو براتون گذاشتم نسخه کامل رو چند روز دیگه میگیرم البته گفتم از کجا و نسخه playbale demo بازی حداقل 3 ماه دیگه در کل بازی روی DX9 اجرا و کار میشه اما روی هوش مصنوعی و
آبجکت ها بیشتر کار میشه مثل تریلر اول چون 8800 رو همه ندارن و بازی موفق نمیشه.
یعنی playable demo DX10 رو منتظرش نباشیم؟:(
بعد نسخه DX9 رو هم با fps creator DX10 می سازید؟
بابا تو فکر میکنی اون تریلرو اینا درست کردن؟ :laughing:

دیگه از این تابلوتر اخه؟

ا راست میگی من چرا نفهمیدم تا حالا
پس تریلر کار خودته کلک:biggrin1:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
جناب shift.
من اصلا درک نمیکنم شما چرا این کارو میکنی.
آخه مگه این آقا رضا با این اسم قشنگش (:cheesygri) به شما ضرری زده یا توهینی کرده که اینقدر موج منفی میفرستی؟
حالا یه بار گفتی اینا کار خودشون نیست قبول نظرتو گفتی و لی من نمیفهمم چه اصراری داری که حرفتو به کرسی بشونی...

آخرین ویرایش:

best gamer

کاربر سایت
Apr 22, 2008
25
اگر به Character Designer و کارگردان هنری احتیاج داشتی من هستم.من دارم درس مربوط به این رشته رو میخونم....البته من فعلا سرم به خاطر پروژه FFXIII شلوغه!!! آخه طراح ارشد این بازی منم!!(یعنی به عبارتی کیتاسه منم!!!!!)

ببخشید یعنی این عکس شماست ؟چقدر چشمای بادومی بهتون میاد:biggrin1:

kitase.jpg

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
رضا جان چند سوال :
این بازی در ضعیفترین تنظیمات روی چه سیستمهایی قابل اجرا است ؟
اگه اطلاعاتی از کاراکتر بجز چیزهایی که گفتید وجود دارد بگویید ؟
بازی چه سبکی خواهد بود ؟ ( منظورم حالت بازی است حالت ترسناک یا نه )
اگه میشه درباره هوش مصنوعی توضیحاتی بدهید که چطور است ؟
بازی در محیطهای باز یا بسته و یا مکملی از هر دو است ؟ ( محیط بسته را دیدم اما محیط باز ؟ )
رضا جان شاید بتوانم درباره خصوصیات کاراکتر و اسم و یا چیزهای دیگر کمکتون کنم برای همین سوالاتو مطرح کردم . ببخشید نمیتوانم حضوری کمکتون کنم چون تازه از بیمارستان مرخص شدم و دکتر منع کرده ( میدونم دل خوشی از اوایل اومدنم از من بیشترتون ندارید در هر حال موفق باشید ):love::biggrin1:
آقای shift اگه دوست دارین بجواباتون برسین من در pm در خدمت شما هستم فکر کنم با معلومات بسیار اما ناچیز خود بتوانم جواب شما را بدهم و خواهشمندم دیگه اینجا ساز مخالف نزنید .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر