بازي اخراجيها

اخراجی ها چگونه بازی خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    116

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
ممنون و اینکه اسم گروه دریم فاکتوری باقی مونده اما برندش دی اف گیمزه
خوشحال میشیم با شما همکاری داشته باشیم شما مشخصات خودتون رو برای من خصوصی کنید و اگه هم امکانش بود یه نمونه کاریتون رو برام بفرستید و یه چیز دیگه اینکه نسخه دوئل در حال اتمامه اما نسخه اصلیه بازی کار زیادی داره

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
خسته نباشيد،
فقط يه چيز به نظرم رسيد، اينم نظر منه البته. فكر كنم بهتر باشه توي منوي اصلي بازي از فونت هاي استاندارد استفاده كنيد. اين جور فونت هاي به اصطلاح "شلخته" يه جورايي كارو غير حرفه اي نشون ميده.
يه چيز ديگه .... اين طرح كاوري كه طراحي كرديد فكر كنم يه مقدار بيخود شلوغ باشه. نه لوگو درست و حسابي معلومه نه عكس.
شرمنده انقدر اظهار فضل كردم ;) جدي نگيريد.
موفق باشي

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
سلام دوستان این یه نمونه از طرحها برای صفحه انتخاب کاراکتره
20z61ya.jpg

ashkan_203

کاربر سایت
Apr 19, 2008
28
بچه ها ببخشید من درگیر امتحانات بودم و نمی تونستم تو اینترنت بیام
الان همه همه ی پست ها رو نخوندم و نمی تونم به سوالات شما جواب بدم فردا حتما به همه ی سوال ها رسیدگی می کنم

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان در مورد اون عکس و باکس شات باید بگم تو باکس شات تصویر دو تیکس یه نصفه صورت مجید سوزوکی و نیمی دیگه که چشمش قرمزه مربوط به مجید سوزوکی ترمیناتور میشه آخه تو بازی شخصیت مجید تریمیناتور وجود داره که عکسشم بالا باز هست

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بچه ها ببخشید من درگیر امتحانات بودم و نمی تونستم تو اینترنت بیام
الان همه همه ی پست ها رو نخوندم و نمی تونم به سوالات شما جواب بدم فردا حتما به همه ی سوال ها رسیدگی می کنم
به سلام آقا اشکان صد سال به این سالا کجا رفتی پس بابا نمیتونستی یه فاکسی پیام کوتاهی چیزی بدی که نمیتونی بیای :mad: من مجبور شدم با آقا ماهان کار رو شروع کنم ;) ولی خوب شد اومدی امیدوارم باز غیبت نزنه :cheesygri
پویان جریان این چشم های قرمز چیه ؟
این چشمها مال شخصیت مجید ترمیناتوره که نقطه مقابله مجید تو بازیه ;)
فکر کنم نشانه ی خشن بودن کارکتر بشه !!! ولی یه کم غیر طبیعیه .
نه عزیزم این نشانه خشن بودن نیست :biggrin1:

ashkan_203

کاربر سایت
Apr 19, 2008
28
به سلام آقا اشکان صد سال به این سالا کجا رفتی پس بابا نمیتونستی یه فاکسی پیام کوتاهی چیزی بدی که نمیتونی بیای :mad: من مجبور شدم با آقا ماهان کار رو شروع کنم ;) ولی خوب شد اومدی امیدوارم باز غیبت نزنه :cheesygri
شرمنده امتحاناتم شروع شد تازه تلفن خونه هم قطع شد و نتونستم تو اینترنت بیام اگه خواستید می تونم کمکتون کنم
اگه مایل به همکاری من بودید با من تماس بگیرید
09352687350

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
شرمنده امتحاناتم شروع شد تازه تلفن خونه هم قطع شد و نتونستم تو اینترنت بیام اگه خواستید می تونم کمکتون کنم
اگه مایل به همکاری من بودید با من تماس بگیرید

اول اینکه من که چیزی نگفتم مرد حسابی ;) بعدشم تو هنوز تو گروهی کاراتو این مدت ماهان انجام داده ولی باز کمک میخواستیم خوب شد اومدی :laughing: من فقط ناراحت شده بودم چرا بی خبر رفتی همین :confused::confused::((
و اینکه تلفونتو رو چرا گذاشتی زود ویرایشش کن و برشدار مزاحمت میشن ها :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر