طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
شما تهران هستی آیا؟ می‌خواستم بدونم جای خاصی هست که تکن باز ها جمع شن که آدم بره ببینه بازیشون در چه سطحیه؟
نه . منظورم اینه که بیاد تو lobby تا بازی کنیم . ادم که نمیشه واسه یه بازی از این شهر بره اون شهر

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سلام من تازه عضو بازی سنتر شدم . عرض ادب من رو بپذیرین لطفا . اگه از کرج تیکن باز هست در سطح بالا لطفا پیغام بدید . اگر تازه کار باشه 9 دست و 1 راند اوانس میدم اگه حرفه ای 5 دست (از 10 دست 2 رانده ) با تشکر از سایت خوبتون .
چی شد این همه که سر و صدا کردی اوانس میدمو......... نیومدی که !!!!!!

آخرین ویرایش:

spectre

کاربر سایت
Aug 1, 2013
4
اقا شرمنده از وقتی اولین پستو دادم تا یکی دو ماه کسی جواب نداد منم بیخیال شدم . واقعا خوشحال شدم حداقل 2 عزیز هستند تا مسابقه بدیم . من ps3 ندارم که بیام انلاین مسابقه بدیم . ولی گیم نت بگین اصلا من خودم میام پیشتون . راجبه سوالی که دوستمون پرسید باید بگم من جایی فعلا تو کرج و تهران پیدا نکردم که تیکن باز حرفه ای داشته باشه که بری ببینی . قبلا دو سه تا کلوپ وگیم نته شاخ تو کرج بود که اکثرا همشون حرفه ای بودن ولی الان جم شدن متاسفانه . راجبه مسابقه هم باید بگم الان دیگه همه تیکن تگ 2 بازی میکنن چه از لحاظ کاراکتر ها و پیشرفت سبک های بازی فوق العاده عمل کرده . من دنباله رقیب بودم که خوشبختانه پیدا کردم . شما بگین اصلا همه دور هم جمع شیم کسایی که میخوان بازی کنن اصلا یه تورنومنت بزاریم . با تشکر از سایته خوبتون

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اقا شرمنده از وقتی اولین پستو دادم تا یکی دو ماه کسی جواب نداد منم بیخیال شدم . واقعا خوشحال شدم حداقل 2 عزیز هستند تا مسابقه بدیم . من ps3 ندارم که بیام انلاین مسابقه بدیم . ولی گیم نت بگین اصلا من خودم میام پیشتون . راجبه سوالی که دوستمون پرسید باید بگم من جایی فعلا تو کرج و تهران پیدا نکردم که تیکن باز حرفه ای داشته باشه که بری ببینی . قبلا دو سه تا کلوپ وگیم نته شاخ تو کرج بود که اکثرا همشون حرفه ای بودن ولی الان جم شدن متاسفانه . راجبه مسابقه هم باید بگم الان دیگه همه تیکن تگ 2 بازی میکنن چه از لحاظ کاراکتر ها و پیشرفت سبک های بازی فوق العاده عمل کرده . من دنباله رقیب بودم که خوشبختانه پیدا کردم . شما بگین اصلا همه دور هم جمع شیم کسایی که میخوان بازی کنن اصلا یه تورنومنت بزاریم . با تشکر از سایته خوبتون
اگه خواستی بیا تا بازی کنیم اینم ایدیمه feroozGT من رو ps3 بازی میکنم . اگه واقعا سطح بازیت بالاست تا بازی کنیم . چون همه میگن حرفه ای هستیم ولی وقتی باشون بازی میکنی میبینی طرف هیچی سرش نمی شه بد ادعا هم داره . در مورد کاپ هم به اطلاع برسونم اینجا هیچکی اهل کاپ واسه Tekken نیست همشون ادعاالكي دارن

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
da427fe60bc0b1426c2fbf1b00a8b37a.jpg

نقد و بررسی بازی TEKKEN 5

http://forum.bazicenter.com/thread92389/page14/

پست 203 بخونید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر