1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

طرفداران سری Tekken

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط kallahar, ‏Jul 30, 2006.

کدام شخصیت تکن؟!

1. جین

28.9%
  2. هوارانگ

32.3%
  3. کازویا

8.2%
  4. هیهاچی

7.5%
  5. نینا

10.6%
  6. یوشیمیتسو

11.7%
  7. آسوکا

8.7%
  8. لی

12.7%
  9. کینگ

17.2%
  10. سایر

19.1%
Multiple votes are allowed.
  1. کاربر سایت

نام:
    Leon
    Tekken: Blood Vengeance
    ببینش حتماً... معرکست.
    من HDش رو دارم... 3 و خورده ای gig
    لینک دانلود ندارم...

2. کاربر سایت

نام:
    4tous4
    مشکل ترافیک دارم خفن !! عمرا بتونم اینقدر دان کنم اگه کم حجم تر بود ، بهتر میشد ;)

3. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    سلام.

به نظر من داستان انیمیشن و شخصیتهاش یه جاهایی مشکل داشت. البته من کوچیکتر از اونم که راجع به اینا نظر بدم. ولی خوب نظرمو میگم:

اول اینکه آلیسا روباته ولی حرکات و کارهاش دقیقا عین یه آدم عادیه. به طوری که شیایو با اینکه همه جا باهاش بود ولی تا قبل از مبارزه و کنده شدن سر آلیسا متوجه نشد.

دوم اینکه شین کامیا رو خیلی ضعیف ساختن. بعد از انجام آزمایش موتاره باید خیلی قوی میشد.
    بعد از اینکه مقابل هیهاچی میشیما با اون بدن نامیرا اومد من فکر کردم که الان هیهاچی رو له میکنه و سیبیلاشو میکنه ولی همه دیدیم که بعد از اولین ضربه به هیهاچی گفت من شکست خوردم. هیهاچی هم مثل بولدزر سر جاش وایساد و تکون نخورد. بعد هم که با دستهای مبارکش شین کامیا رو ......

سومین و بزرگترین اشتباهی که کلا داستان بازی رو خراب کرد نبودن Yoshimitsu (Master Sword) بود....:d:d:d

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام
    اگه نامکو بخواد یه انیمیشن دیگه بسازه به نظر من هوارانگ و لیلی هم باشن خوبه ولی نه به عنوان شخصیت اصلی. به نظر من اگه شخصیت اصلی یوشیمیتسو بود عالی میشد.
    یه سری از شخصیت های مهم مثل کینگ و پائول فونیکس رو هم میاورد خوب میشد. بقیه رو هم اگه نیاورد اشکال نداره.:d:)
    آخرش هم خیلی قشنگ درست کردن. من که خیلی حال کردم. دو تا دویل رو انداختن به جون هم خوب هم همدیگه رو زدن.

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

آره منم از شیایو زیاد خوشم نمیومد ولی تو این انیمیشن خیلی قشنگ طراحی شده بود.
    آلیسا رو قشنگ طراحی کردن ولی حرکاتش مثل انسان معمولی بود. جالب طراحی نشد.

آخرش هم آخرش بود:d:))

آره دمت گرم لئون فاکس جون...
    واقعا اگه چشم نمیزدی اینجوری نمیشد.
    ایول.

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:31 PM ارسال شده بود ----------

100% باهات موافقم. موهاش و چشماش خیلی قشنگ طراحی شده بود. کلا دل نینا رو برده بود.

---------- نوشته در 08:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

من این انیمیشن با کیفیت Full HD رو دارم. زبان فیلم هم اصلی هست یعنی ژاپن حجمش هم 1.30 GB هست.

ولی نمیتونم Upload کنم.

یه سرچ تو گوگل بزنی پیداش میکنی.:)

4. کاربر سایت

نام:
    رها
    منظورم از اخرش اخر ترش بود...D:
    ونجایی که هیهاچی واسه خودش بدنی از موکوجین درست میکنه...اونجا دیگه زیادی تخیلی بود...

دقیقا"...:d

.....................................................
    خبری از تیکن 7 نیست؟

5. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    تیکن 7 هنوز نیومده و در دست ساخت هست. هنوز تو مراحل اولیه ساخت هست.

هنوز معلوم نیست مال چه کنسولی هست.

6. کاربر سایت

نام:
    Leon
    اینجا همه آزادن که نظراتشون رو بگن رفیق... من هم کلاً خیلی اراجیف میگم... ولی بچه ها همه OKند...
    کلاً این قضیه یکی از عجایب هستش...
    ;)
    نه بابا ... اینجوریا هم نیست... تو Tekken 6 یه توضیحی راجع به نحوه ی ساختش و فناوری پیشرفتش میده ها.... باید برم یه نگاه بندازم ببینم کجا بود...

آخه این شین کامیا هه یه شخصیت جدید بود... جداً انتظار داشتی بیاد و واسه Heihachi شاخ بشه...

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

قطعاً میسازه.. این یکی که خیلی به نظرم طرفدار پیدا کرده بود...
    Leo رو بیاره... بقیش حله...
    ;)

---------- نوشته در 07:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 PM ارسال شده بود ----------

اونجا میدونید شبیه کی شده بود بچه ها...؟ شبیه Jinpachi.... غول آخر Tekkenی که برای PSP اومده بود...

7. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    اونجا میدونید شبیه کی شده بود بچه ها...؟ شبیه Jinpachi.... غول آخر Tekkenی که برای PSP اومده بود...[/QUOTE]

آره خیلی شبیه ش بود. فقط به جای اون سیبیلهای دو متری دو تا شاخ داشت.
    در ضمن Jinpachi تو تکن 5 هم بود ولی نمیتونستی باهاش بازی کنی.

8. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    سلام.

لئون جان فکر کنم باز هم تاپیک داره میخوابه...

یه چشم محکم بزن راه بیفته:d:d
    ;)

9. کاربر سایت

سلام به همگی! من تازه واردم و اگه سوالای تکراری میپرسم شرمنده!
    اول از همه میخواستم بدونم که آیا تیکن 6 PSP کاراکتر مخفی داره یا نه و چه جوری میشه بازشون کرد؟
    دوما اینکه من از 3 سالگی با PS1 تیکن 3 و...بازی میکردم و تا بحال نتونستم بفهمم چه جوری میشه بازی رو تموم کرد...من با Nina تیکن گاد هم شدم ولی باز نمیدونم چه جوری میشه فهمید که بالاخره چه جوری برنده معلوم میشه....
    در ضمن من از همون 3 سالگی با نینا بازی میکردم ولی میخوام بدونم مه مث مشت پائول،اونم یه فنی داره که بتونه کل جونو یه جا بگیره؟ چون واقعا این نانسیه رفته رو نروم!
    میشه یکی واسم توضیح بده؟ ممنون میشم!

10. کاربر سایت

11. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    فقط فقط Steve

همه فن هاش تاکتیکیه و سریع بر عکس بقیه که فقط به Damage توجه می کنند

جالبه اصلا از پا استفاده نمی کنه به جا دفاع می کنه

یه بوکسور حرفه ایـــ

12. کاربر سایت

جین کازاما
    و
    کازویا میشیما

13. کاربر سایت

نام:
    parham
    برایان کو پس ؟
    قبلا بررسی شده
    :x

14. کاربر سایت

من یکی از طرفداران پر و پاقرض این سری هستم و تازه این تاپیک رو پیدا کردم.نظرسنجی خیلی ناقصه.اگر شما هاورانگ رو قبول دارید پس مطمئنا باید بائک رو بیشتر قبول داشته باشید.چون اولا بائک استاد هاورانگ هست ثانیا بائک دان 6 تکواندو داره و همچنین افردای مثل پل که استایل مبارزش جودو هست و دارای بیشترین قدرت بندی در ببن کارکترهای تیکن هست در این نظرسنجی دیده نمیشه.اگه استیو فاکس هم میذاشتید خیلی خوب میشد چون اگه وارد باشید می تونید با این کارکتر طوری ضربه بزنید که از همون اول مسابقه تا آخر موقعیت دست حریف نیاد.ضربات مشتش واقعا سنگین و البته سریعه.اگر نظرسنجی رو تغییر بدید مطمئنا خیلی بهتر میشه.
    ممنون
    [​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Aug 6, 2012
  15. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    یادش بخیر هی...
    اقا من حتی اسم یکی از این نارو نمی دونم چون وقتی کوچکتر بودیم خودمون روشون اسم می گذاشتیم:d

این صفحه را به اشتراک بگذارید