طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
همه دخترای تیکن کنار....فقط نینا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اسوکا هم خوبه...والبته لی لی و الیسا(کی موند دیگه)ولی اصلا" انا و جی سی رو نمیدوستم...
از بین پسرا هم لارس و جین توپن...ولی من بشدت از هورانگ نفرت دارم...اخه تو تیکن 3 که یکی از بازی هتی بیاد موندنی بود خیلی کاراکتر ضعیفی داشت...مرحله 8م هم میومد سه سوته میزدمش...

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
کلاً هوارانگ پرچم داره تیکنه! چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است ؟! (با اون داستانش با جین)
تو کارکترهای Female هم معلومه Nina Williams (این زن انقدر طرفدار داشت که namco یه بازی به نامش زد)
پدرسگ رو دیدید چه با جذبست؟! اصلاً شوخی نداره! خیلی باهاش حال میکنم...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
هیهاچی
به خاطر اون مدل مويه كچل و سيخونكيولي جدايه از شوخي، به خاطر جذبه اي كه داره خيلي باهاش حال مي كنم،
البته king هم از اسمش معلومه كه سروره

armorking

کاربر سایت
Apr 5, 2011
4
فنگ وی
از همون اول هم جای شخصیتی مثل فنگ تو تیکن خالی بود. شخصیتی برگرفته از تاریخ چین. قدرتمند و با جذبه با فنون واقعی از کونگ فوی شائولین. وقتی باهاش ضربه میزنی سنگینی ضربه هاش رو میتونی حس کنی. با اومدن فنگ جایی واسه کازویا تو هیبت نیست

shahab Extreme

کاربر سایت
Aug 14, 2010
11
نام
شهاب
Yoshimitsu (Master Sword)

به خاطر اینکه یه نینجای حرفه ایه. من که هر وقت یوشیمیتسو رو میگیرم کسی نمیتونه جلومو بگیره. با اون شمشیر اسرار آمیزش همه رو نصف میکنه. من که توی تکن 3 توی حالت Survival Mode با کشتن 72 نفر رکورد زدم. تا حالا ندیدم کسی به رکوردم برسه.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
انتخاب سختیه بین اینا
چون هر کدوم استایل مخصوص خودشون رو دارن که واقعا منحصر به فرد و زیباست
مثلا فن میمون مست لی خیلی باحاله ، یا استایل جین کازارما با اون خونسردیش یا نینا با اون اعماد به نفس بالاش
البته ناگفته نماند کاراکتر تخصصی اینجانب کسی نیست جز مامور مخصوص حاکم بزرگ ... هوارانگ ( احترام بگذارید :d )

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان جایی رو سراغ ندارن که ***. خچگوب داشته باشه؟ مثلا Dc نشه...

بعد اینکه افت سرعت نداشته باشه...!بشه موزیک ویدیچ راحت از یوتیول دانلود کرد...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من به Nina, Asuka, Howarange و صد البته Jin رای دادم...

اما توی این شماره ی جدیدش، شخصیت Leo هم خیلی راه دسته... سبکش یه جورایی مثل Lee می مونه... من از وقتی باهاش تمرین کردم یه جورایی دیدم که پتانسیلش رو داره شدید...

Jin تنها مشکلش اینه که یه ذره کنده... در مقابل حریف دیرینش یعنی Howarange کم میاره تو این مورد...

Nina هم که حرف نداره...

Asuka هم که کلاً کومبوهای راه دستی میزنه...

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
هاوورانگ رو با پائول و جین و کینک راحت میشد ترکوند. یه بدل می زدی دیگه طرف جرئت نمی کرد لگد بزنه! مخصوصا با کینک که یه پا می گرفتی دیگه تا صب بهش سالتو های مختلف می زدی!!
لامصل اینقدر نیم دور مثلث دایره کشیده بودم که تیک گرفته بودم!! لول

اما همه اینا یه طرف ، هی هاچی یه طرف!! من با این هی هاچی اینقدر خاطره دارم.

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
به من چرا تا الان اینجا رو ندیده بودم یه عمری رو با تیکن پی اس 1 گذروندیم الانم تیکن 6:d عشق است پائول :x مثلث مربع دسته عقب بعدش یه کله تمام :|:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها کسی این انیمیشن جدیده رو دیده...؟ چقدر جالب بود...
فقط حیف که کاراکترای محدودی توش بودن...
فقط اینا بودن:
1- Xiao
2- Alisa
3- Nina
4- Anna
5- Jin
6- Kazuya
7- Hiehachi
ولی در کل خیلی رله بود... داستانش هم جالب بود... Jin وقتی که تبدیل به Devil Jin میشد، چه وحشی میشد...

---------- نوشته در 09:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 AM ارسال شده بود ----------

راستی، یادم رفت بگم... این جدیده کی بود...؟
Shin نمی دونم چی چی...؟ نکنه می خوان تو شماره های بعدی وارد بازیش کنن...؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام.

آره فیلم خیلی قشنگی بود.
اسم فیلم Tekken Blood Vengeance 2011 هست.

حیف که یوشیمیتسو توش نبود وگرنه...:d:d
عه... آخ جون... یکی پیدا شد تو این تاپیک بعد از مدت ها...
Youshimitso که سهله، خیلیا نبودن... اما همین که Jin و Nina بودن ... خودش کلیه... راستش من اصلاً با این Xiao حال نمی کردم... اما تو این انیمیشن ازش خوشم اومد...
من خیلی دلم می خواست Leo توش بود...
اما مطمئنم که این انیمیشن ادامه دار خواهد بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر