اطلاعات در باره آنلاین بازی کردن با پلی 2

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
آیا کسی پلی استیشن 2 را آنلاین بازی کرده؟ اگه کسی درباره آنلاین کردن پلی استیشن2 اطلاعات داره برای من بنویسه. ممنون

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آیا کسی پلی استیشن 2 را آنلاین بازی کرده؟ اگه کسی درباره آنلاین کردن پلی استیشن2 اطلاعات داره برای من بنویسه. ممنون

من زیاد آنلاین بازی کردم ولی نه الان .الان دیگه دوره آنلاین ps2 تقریبا تموم شده.فقط می تونی بازیای شرکت ea sportsوdelta force blackhawk down team sabreوsocomآنلاین بازی کنی بقیه تقریبا همشون سروراشون تعطیل شده

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
اول از همه باید ببینی کنسولت چه مدلیه . مدلهای قدیمی ( سری 50000 ) باید براشون Network Adaptor جداگونه تهیه کنی ولی اگه از این سری های جدیده ( سری 70000 ) چون Network adaptor روشون هست کارت راحت تره .

بعد یه اینترنت ADSL لازمه که باید مودم رو با کابل شبکه وصل کنی به PS2
بقیه تنظیمات نرم افزاریه ، یعنی اینکه باید در بازیی که میخوای آنلاین بازی کنی اطلاعات صحیح ( IP adresse پلی استیشن 2 ، Gateway که معمولا IP مودمته ، آدرس سرورهای DNS که براحتی میشه از ISP اونهارو پرسید ... ) رو وارد کنی و روی یه مموری کارت سیو کنی.

و در آخر کار باید بازی Orginal داشته باشی ( چون اکثر بازیهای مولتی ، تست میکنند که آیا سخت افزار و بازی مربوطه کپی هست یا اصل و اگه کپی باشه به مشکل بر میخوری و نمیتونی بازی کنی )

موفق باشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر