The Suffering 2

دیدم تاپیکی نداریم گفتم یکی بزنم که توش بحث کنیم . من بازی رو گرفتم خیلی قشنگ بود دو سبکه بود
اول شخص و سوم شخص
اینم دو تا عکس
suffering-2.jpg

the-suffering-ties-that-bind-20050928111215488.jpg

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
اقا این بازی ترسناک یا نه

آره خیلی . تو بازی همش صداهای وحشتناک و صدای های عجیب غریب تو تخیل یارو میاد . صدای جیغ دختر . صدای دعواهای خانوادگی و ...

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
شماره یکش خیلی بهتر بود ولی این یکیم بدک نیست

مگه suffering 2 هم اومده داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused: :confused:

کی اومد که من نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

شاید خواب دیدی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) ;) ;)

اگه هست پس:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط monster:
مگه suffering 2 هم اومده داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused: :confused:

کی اومد که من نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

شاید خواب دیدی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) ;) ;)

اگه هست پس:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
:)
شاید شما خوابی :cheesygri
خیلی وقته که اومده:

The Suffering: Ties That Bind

تقریبا 11 ماه پیش اومده :)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:)
شاید شما خوابی :cheesygri
خیلی وقته که اومده:

The Suffering: Ties That Bind

تقریبا 11 ماه پیش اومده :)

ای بابا همیشه هر بازی میومد هر طور بود من مطلع میشدم ولی بازی به این خفنی و رو هیچکجا ندیدم.حتی تو مجله و کلیک هیچی نگفته بود.

البته تو شهر ما هیچی نمیاد. معروفترین بازی هم بعد از 2 ماه که همه جا رسید تازه میاد تو شهر ما.

یعنی ما هر چی بازی میخوایم بازی کنیم باید با تاخیر بازی کنیم برا همینم ما عقبیم و نمیدونیم.
ولی این بازی رو هیچ کجا ندیدم وگر نه از دوستام تو شهر های دیگه سفارش میدادم. خیلی از بازی ها رو هم اینطوری میگیرم.

راستی چنتا CD داره؟ گرافیک و ترس و مدت بازی چطوره؟ از داستان چه خبر؟

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
راستی چنتا CD داره؟ گرافیک و ترس و مدت بازی چطوره؟ از داستان چه خبر؟
3-4-5 خودم دیدم یارو گفت 3 سیدی داریم نمیدونم کدوم شرکت درپیت 4 سیدی داریم دیسی 5 سیدی داریم اورجینال:)
گرافیک بازی : بد یه خورده از قبلی بهتر شده و یه افکتی بهش اضافه شده که فکر کنم HDR باشه یعنی کپی اچ دی آر هست.
ترس بازی که از یکش کمتره ولی همچنان ترسناک داستناش هم ادامه یکش دیگه
هنوز از قتل خانواده اش suffer میکشه:cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
این هنوز از قتل خونوادش .... رو خوب اومدی:cheesygri
ولی جدی من هنوز داستانو درس نگرفتم اگه کسی درست و حسابی می‌دونه یه ندایی هم به ما بده

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
آقا نظرتون درمورد یه مقایسه چیه مثلا Re4 رو با این بازی مقایسه کنیم.

خودتم میفهمی چی میگی این دوتا چه ربطی به هم دارن؟ :confused: :confused: :confused:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آره عزیز میفهمم:cheesygri
جفتشون اکشن ماجرایی دلهره آور سوم شخصن مطمئنا سری RE بیشتر از سری SH به این بازی مربوطه

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
آره عزیز میفهمم:cheesygri
جفتشون اکشن ماجرایی دلهره آور سوم شخصن مطمئنا سری RE بیشتر از سری SH به این بازی مربوطه

بر عکس گفتی داداش.

اتفاقا SH و RE به هم بیشتر میان تا suffering و RE. حالا درسته RE و S هر دو سوم شخص و اکشن و ترسناک و ..... هستن ولی وقتی میای با مقایسشون کنی میبینی چیزی بینشون نیس که بخوای نظر بدی.
RE و SH هم اکشن و سوم شخص و ترسناک و ماجرایی(تقریبا یکسان) هستن جیگر. :cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
درسته که SH و RE هردو اکشن و سوم شخص و ترسناک و ماجرایی ولی اونقدی که RE اکشنه SH نیست. اما مقدار مبارزه در سافرینگ و RE تقریبا برابره قلوه:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر