در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
این اچیومنت TMNT رو چه جوری باید گرفت.؟سوالم دوستم هست؟!

Clean Sweep

Complete a level without taking damage

0jc8P2Nj.jpg

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من مشکل ندارم ولی اگه فیفا 11 دارید حتما این کارو بکنید .همون اول که تو تمرینه دکمه back رو بزنید بعد practice match رو بزنید خودتون 11 و اونا رو 1 نفر (همون دربازه بان)بعد توپرو بدید دربازه بان و با همون در بازه بان برید گل بزنید

اگه تا حالا تو practice mmatch نرفتید خود به خود 5 تا هم همون اولش میده

Dark Star

کاربر سایت
Apr 12, 2011
7
من تمامی اچیومنتهای بازی Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 رو گرفتم به غیر از یکی You've seen all secret factors من همه سکرت فکتور ها رو گرفتم و همه رو دیدم و وقتی که وارد گالری میشم میزنه 100% یعنی من همه رو گرفتم ولی این اچیومنت باز نمیشه باید چیکار کنم؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان تو بازی فورزا3 یه اچیومنت هست به اسمه
solid gold 80g
میشه یک راهنمایی کرد ایا باید تمامه اونت لیست تیک زد یا نه از هر اونت لیستی یک مسابقش اول شد طلا گرفت؟
ممنون میشم اگر توضیحی بدین در مورد این اچیومنت

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
دوستان تو بازی فورزا3 یه اچیومنت هست به اسمه
solid gold 80g
میشه یک راهنمایی کرد ایا باید تمامه اونت لیست تیک زد یا نه از هر اونت لیستی یک مسابقش اول شد طلا گرفت؟
ممنون میشم اگر توضیحی بدین در مورد این اچیومنت

دوست عزیز باید تمامه event هایی که وجود داره رو بری همه باید تیک بخوره,آچیومنته خیلی وقت گیریه.

• Like
Reactions: navid_x360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو Fifa 12 اچیوی که میگه Score With A Bicycle Kick رو چجوری باید گرفت؟!
بچه ها میگفتن برگردون بزنید و گل کنید ولی اصلا نشد!!!

game.over360

کاربر سایت
Nov 20, 2011
19
سلام دوستان من fifa street گرفتم تا الان هیچ اچیومنتی نداده واین پیغام میده your achievements appear here. unlock achievements by playing games لطفا راهنماییم کنید.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان من fifa street گرفتم تا الان هیچ اچیومنتی نداده واین پیغام میده your achievements appear here. unlock achievements by playing games لطفا راهنماییم کنید.
بازی رو در درجه آسون بذارید و با Rt+LS یک Panna (لایی) بزنید تا یک اچیو باز بشه!

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
یک بازی به من پیشنهاد بدید که اچیومنتی داشته باشه که گیم اسکرش 3 آخرش باشه
من بازی 007 Golden رو بازی کردم یک اچیومنتی داده که 2 تا گیم اسکر داشت و یکی 3 گیم اسکر داره که ماله آنلاینه و دیسکی پیدا نمی کنم که با LT 3 بخونه
گیم اسکرم الان 92007 هست بدم میاد آخرش 7 یا 2 باشه

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
یک بازی به من پیشنهاد بدید که اچیومنتی داشته باشه که گیم اسکرش 3 آخرش باشه
من بازی 007 Golden رو بازی کردم یک اچیومنتی داده که 2 تا گیم اسکر داشت و یکی 3 گیم اسکر داره که ماله آنلاینه و دیسکی پیدا نمی کنم که با LT 3 بخونه
گیم اسکرم الان 92007 هست بدم میاد آخرش 7 یا 2 باشه
دوست من بازی crash of the titans یه اچیو داره که 13 gamer score داره بازی رو بگیر دو سه مرحله رو رد کن تا یه 13 تایی بگیری البته دیگه بازی رو ادامه نده چون بازم 13 تایی داره :D

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
اتفاقا می خواستم همین رو بازی کنم
نمیشه تا پایان بازی رفت اون اچیمنتهای دیگه رو نگرفت؟

دوست عزیز اون بازی فقط یه آچیومنت 13تایی داره که اونم اینه

Baker's Dozen13
gp-g.png
Jack 13 Strongs By Any Means

و یه آچیومنت 26 تایی داره که با این میشه 39 تا و دیگه 13 تایی نداره و به احتمال زیاد تا آخر بازی این 26 تایی رو میگیریو بار آخر گیم اسکورات نافرم میشه.
یه آچیومنت 36 تایی هم داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر