کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اونایی که مشکل شیلترینگ دارند یه.خ بدن.یه ادرسی بهتون میدم شیلتر نیست.جایی هم پخشش نکنید شیلترش نکنن

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
با اين بازي حال نكردم

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:10 PM ارسال شده بود ----------

با اين بازي حال نكردم

البته منظورم ((( e-sim )))) بود :d

---------- نوشته در 05:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 PM ارسال شده بود ----------

اونایی که مشکل شیلترینگ دارند یه.خ بدن.یه ادرسی بهتون میدم شیلتر نیست.جایی هم پخشش نکنید شیلترش نکنن

اين اصلا فك كنم جوخان ميكه
هر جقدر بش بخ ميؤنم جواب نميده كه

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
اقا من مي خوام عضو بشم ولي نميدونم جطوري رو sigin كليلك ميكنم ولي هيجي نميشه !!!
جيكار كنم ؟؟؟

sign up رو باید بزنی...وسطای صفحه میتونی پیداش کنی و ثبت نام کنی
اگه هم اکانت فیسبوک داشته باشی میتونی sign up with facebook رو بزنی و راحت وارد شی

اگه ثبت نامت رو از این لینک انجام بدی ممنون میشم:d
Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
sign up رو باید بزنی...وسطای صفحه میتونی پیداش کنی و ثبت نام کنی
اگه هم اکانت فیسبوک داشته باشی میتونی sign up with facebook رو بزنی و راحت وارد شی

اگه ثبت نامت رو از این لینک انجام بدی ممنون میشم:d
Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

من هر جقدر رو كلمه sgin up كليك ميكنم هيجي نميشه از اين لينك هم رفتم

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
با یه مرور گر دیگه امتحان نکردی ببینی چی میشه؟
من الان ساین آپ رو زدم بلافاصله یه پنجره کوچیک برا ثبت نام اومد.
وضعیت سرعتت چطوره ؟ ***** شکن چی اسفاده میکنی؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اين اصلا فك كنم جوخان ميكه
هر جقدر بش بخ ميؤنم جواب نميده كه
لعنت به من که میخوام به دیگران کمک کنم.حالا اگه کمی عقل داشتم به کسی نمیگفتم,هم دیرتر شیتلر میشد,هم کسی از این حرفا نمیزد...

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
لعنت به من که میخوام به دیگران کمک کنم.حالا اگه کمی عقل داشتم به کسی نمیگفتم,هم دیرتر شیتلر میشد,هم کسی از این حرفا نمیزد...

من قبل از اينكه بم جوب بدي اينو كفتم بس تاريخ انقضاش كدشته ;)

---------- نوشته در 05:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:40 PM ارسال شده بود ----------

با یه مرور گر دیگه امتحان نکردی ببینی چی میشه؟
من الان ساین آپ رو زدم بلافاصله یه پنجره کوچیک برا ثبت نام اومد.
وضعیت سرعتت چطوره ؟ ***** شکن چی اسفاده میکنی؟

وضيعت سرعتم خوبه
از ***** شكن هم استفاده نميكنم
با جند تا مروركر امتحان ميكنم بينم جي ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر