کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
جنگ های خونین برای گرفتن بتل هیرو و کمپین هیرو راه افتاده ... تا یک هفته آینده ( به دلیل آپدیت جدید) نمیشه bh گرفت :d

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
سلام به همه دوستان عزيز
بعد از مدتها بالاخره امروز اومدم اينجا و خوشحالم كه بحثها همچنان ادامه داره :)
دوستان همونطور كه ميدونيد ايران داراي مجلس شده و من هم بالاخره تونستم سيتيزن ايران بشم و ارتشي كه قبلا گفته بودم رو تاسيس كردم. ما در نظر داريم گروه نظامي قدرتمندي به دور از سياست تشكيل بديم تا در مواقع لزوم بتونيم موثر تر از كشورمون دفاع كنيم اگر مايل بوديد از لينك زير به ارتش نمسيس بپونديد
Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

همچنان اگر مشكل ليفتر داريد به من پيام خصوصي بديد تا كمكتون كنم
و فراموش نكنيد دوستانتون رو به بازي دعوت كنيد اما دوستان تازه وارد بهتره دور از بازي هاي سياسي بمونن! چند ماه براي دعوت افراد بيشتر وقت صرف كردم و حالا مي بينم متاسفانه به ابزاري براي قدرت عده اي خاص مبدل شدن و فريب خوردن متاسفم كه چون تنها بوم وقت اين رو نداشتم كه بخوام از وضعيت ايران بهتون بگم

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
بعضی ها که دو روز هم نیست که عضو بازی شدن رفتن مجلس و بدون این که حتی تاریخ 6 ماه قبل ایران رو بدونن دارن به عالم و آدم توهین میکنن واقعا جالبه
-----------
رومینا جان متاسفانه تو این بازی اگر سیاست رو کنار بزاری میشه ورک ترین فایت... جذابیتی نداره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
سلام به همه دوستان عزيز
بعد از مدتها بالاخره امروز اومدم اينجا و خوشحالم كه بحثها همچنان ادامه داره :)
دوستان همونطور كه ميدونيد ايران داراي مجلس شده و من هم بالاخره تونستم سيتيزن ايران بشم و ارتشي كه قبلا گفته بودم رو تاسيس كردم. ما در نظر داريم گروه نظامي قدرتمندي به دور از سياست تشكيل بديم تا در مواقع لزوم بتونيم موثر تر از كشورمون دفاع كنيم اگر مايل بوديد از لينك زير به ارتش نمسيس بپونديد
Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

همچنان اگر مشكل ليفتر داريد به من پيام خصوصي بديد تا كمكتون كنم
و فراموش نكنيد دوستانتون رو به بازي دعوت كنيد اما دوستان تازه وارد بهتره دور از بازي هاي سياسي بمونن! چند ماه براي دعوت افراد بيشتر وقت صرف كردم و حالا مي بينم متاسفانه به ابزاري براي قدرت عده اي خاص مبدل شدن و فريب خوردن متاسفم كه چون تنها بوم وقت اين رو نداشتم كه بخوام از وضعيت ايران بهتون بگم

لیدر نمسیس شمایی الان ؟

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
سلام . دوستان من تو این بازی نیستم ولی به نظرم جالب میاد . همیشه اخبارتون رو میخوندم . حالا یه توضیح بدین ببینم ایران در چه وضعیتیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر