کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
راستی این نکته رو هم بگم که این بازی مثل دیگر بازی های انلاین همچون Tribalwars وقتی از شما نمی گیره فقط روزی(هر 24 ساعت یک بار) باید 2 تا کلیک بکنید تا از قافله عقب نمونید.

اگرم چند روزم نتونستید بیاید به مقدار کافی غذا بخرید تا از گشنگی نمیرید بعد با خیلا راحت می تونید نیاید.اگر نتونستید غذا بخرید و می خواستید برای مدتی هم نیاید می تونید تا 30 روز برید تعطیلات .

دیگه بهتر از این چی می خواید اگرم نه بیکار بودید خواتید وقت بگذرونید اینجا خیلی کارای جتنبی هست که می تونید بکنید

موفق باشید

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اگر میشه برای من دعوت نامه بفرستید .
hooshi_joji@yahoo.com

اقا فرستادم قسمت Bulk رو چک کن.

فقط بچه های دیگه اگه خواستن پست بدن همین جا تا براشون بفرستم.الان دعوت نامه های خودمم تموم شده اما چند تا از دوستام دارن می گم براتون بفرستن.

از زانی که دعوت نامه رو بفرستن نهایتآ 1 ساعت طول می کشه برسه دستتون مگر اینکه سرور مشکل پیدا بکنه از شانس شما که مثلآ 3-4 ساعته برسه اما بدون شک براتون می اد

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
این بازی MAP ی چیزی نداره ؟

من رفتم شیراز عیبی نداره ؟

توی تبلیغات عکس بوش , پوتین با احمدی نژاد رو زده !

آخرین ویرایش:

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اخ اخ یادم رفت اینو بگمممم

رفقا هر کسی عضو می شه بره زاهدان.فقط فقط زاهدان.برای اینکه الان ما منتظر حمله از طرف پاکستان هستیم و مرز ایران با پاکستان زاهدانه.افرادی هم که جاهای دیگه رفتن فعلآ باشن تا بعد بهشون پول برسونم بلیت بخرن بیان زاهدان

بعدش چرا Map هم داره از Google Map هم استفاده می کنه اما چیز چندان بدر بخوری نیست(لااقل برای شما)افرادی که در مورد امور خارجه کار می کنن با نقشه کار دارن.برای استفاده از نقشه هم می تونید از تب Society,ایران رو انتخاب بکنید بعد در قسمت راست صفحتون Iran On The Map رو بزنید بعدشم که دیگه خودتون می دونید می تونید زوم کنید و این چیزا

رفقا منتظر باشید براتون می فرستم تا امشب ;)

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
یکم توضیح میدی ! اول باید شغل پیدا کنیم ؟! در مورد منو ها هم توضیح بدین :confused:

چشم.کارای که هر روز باید انجام بدین اینه که شما باید بیاید روی Daily Tasks کلیک بکنید بهتون می گه هر روز باید چی کارا باید بکنید.

وقتی اولین بار انتخابش می کنید گزینه هاش در مورد کار,دعوت نامه,حذب سیاسی و دوره های نظامیه

روی هر کدومشون که کلیک بکنید می رید به بخش مربوطه

حذب سیاسیتون رو پیشنهاد می کنم که در ابتدای کار پاسارگاد رو انتخاب کنید تا بعدآ وقتی ایده ای در مورد بازی پیدا کردید عوضش کنید

دوره ی نظامی که چیزه خاصی نداره هر روز باید رو دکمه ی اینتر کلیک کنید

در مورد کار باید یه رزومه از خودتون بزنید چیز خاصی نیست فقط مبلغی که می خواید بگیرید رو بزتید بقیه اش مهم نیست.پیشنهاد من اینه که با حقوق 1IRR شروع کنید.

دعوت نامه فعلآ استفاده نکنید ازش بذارید یه مقدار بیشتر با بازی اشنا بشید بعد.چوم دعوت نامه هم خیلی کمه هم خیلی مهم.من خودم به محض اینکه وارد بازی شدم ازشون استفاده کردم بعدش دیگه نتونسم تا مدت ها دوستانم رو دعوت کنم.پس دست نگه دارید چیزی رو از دست نمی دی اما اگه بی هوا استفادشون کنید و مثلآ طرف مورد نظر طی چند روز ازش استفاده نکنه دعوت نامتون Expire می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر