The Secret World

یک بازی که به دلیل انگیزه های شخصی بسیار دوستش دارم :D و به تایید مدیریت هم رسیده :D
طراحی المنتهای داستان و Basic و کارگردان بازی Ragnar Tornquist هستش که ایشون هنر ، تاریخ و فلسفه خوندن ( به به چه بار علمی داشته باشه این بازی )
مهمترین عاملی که میتونه باعث جذابیت بازی بشه ، اینه که بازی بر اساس فیلم ترسناک جاپونی حلقه ساخته شده و فضایی نسبتا متفاوت با بقیه MMO ـها داره.

TSW_poster.jpg

این بازی بدلایلی یک بار ساختش کنسل شده بود ولی سال گذشته دوباره تایید شده بود که امسال بالاخره Erling Ellingson با CVG درباره بازی مصاحبه ای داشت ...
Ellingson درباره بازی میگه :
بازی مخلوطی از ارتباط با دیگر بازیکنان ، کوئستهای مختلف و اکشن و زد و خوردهای شدیده ،
چیزی که بقیه MMO ـها به یکی از اونا تکیه میکنن و بقیه رو فراموش میکنن. همونطور که از بقیه بازیهامون میشه فهمید ، ما خیلی دوست داریم محیط بازی خیلی واقعی و باورپذیر باشه ، همچنین روی ارتباط واقعی بازیکنان با همدیگه در طول بازی خیلی تاکید داریم.
داستان بازی مهمترین و قویترین المنت بازیه که وقتی منتشر بشه خودتون متوجه حرف من میشید. شما با کلاسهایی متفاوت با آنچه که تا امروز رواج داشته بازی خواهید کرد ، مثل کلاسهایی که از هنرهای رزمی استفاده میکنند.
CVG - درباره داستان بازی به ما بگید.
در این بازی هزاران داستان وجود داره ! یک دنیا پر از داستان ! ( داستان بازی بر اساس فیلم سینمایی حلقه نوشته شده این جزو مصاحبه نیست بلکه از صحبتهای Ragnar Tornquist قبل از این مصاحبه هستش ) The Secret World در حقیقت در دنیای خود ما اتفاق میفته و زمانش بسیار به زمان حال نزدیکه ، اما مساله دنیاییه که درون دنیای ما قرار داره ، دنیایی ورای دنیای ما ، بزارید این دنیا رو یه چیزی شبیه یه در وسط یه آپارتمان فرض کنیم ... شما باید جرات اینو داشته باشید که وارد این دنیا بشید ، دنیایی که کسی چیز زیادی ازش نمیدونه ...
تو این دنیا رازهای زیادی وجود داره ، و هیولاهای عجیب و غریبی که توطئه های تاریکی برای شما دارند ، همچنین اسطوره ها و افسانه های زیادی از دنیای خود ما.
CVG - بازی کِـی و کجا اتفاق میفته ؟
بازی در دنیای واقعی ما و شهرهایی مثل New York و London اتفاق میفته ، این به ما کمک میکنه بعنوان سازنده به یکی از اهدافمون یعنی یک MMO در یک محیط واقعی و باورپذیر برسیم.
زمان بازی همونطور که گفتم به زمان حال ما خیلی نزدیکه اما بازیکن باید با هیولاها و تاریکی گذشت زمان مبارزه کنه.
CVG - تفاوت این بازی با بقیه MMO ـها در چه چیزی خواهد بود ؟
در حال حاضر چیز زیادی نمیتونم بهتون بگم ، ما از زمان Elf ـها و Troll ـها فاصله گرفتیم ، این به این معنی نیست که در بازی Elf و Troll نداریم ( البته نمیگم که داریم :D ) ولی کلا بازی نسبت به بقیه MMO ـها متفاوت خواهد بود.
CVG - بازی رو میتونیم به چه بازیی مقایسه کنیم ؟
بازی المنتهای زیادی داره بنابراین میشه با خیلی بازیها مقایسه کرد ، از Indiana Jones و the Fate of Atlantis تا Anarchy Online ! شاید هم یک مقدار با GTA قابل مقایسه باشه :D مثل همه بازیهای Funcom ما سعی میکنیم متفاوت باشیم ، ما اولین MMO ـی Sci\Fi رو ارائه کردیم ، حالا هم اولین MMO ـی مدرن و امروزی رو طراحی میکنیم !
CVG - درباره موتور و گرافیک بازی ؟
بازی از موتور Age of Conan استفاده میکنه که البته ارتقاء یافته تا بتونیم از پس خوب رندر کردن چیزهای سنگین و مختلفی مثل کوههای بلند یا شهرهای بزرگ به خوبی بربیایم.
CVG - بازی بر اساس چه کتاب ، بازی یا فیلمی ساخته خواهد شد ؟
کارگردان بازی Ragnar Tørnquist ، فلسفه و هنر و تاریخ خونده ، کتاب زیاد میخونه و فیلم هم زیاد تماشا میکنه ، و این برای خودم هم سوال بود تا اینکه یه روز به دفترش رفتم و همین سوالو ازش پرسیدم ، Ragner بعد از مدتی تفکر با حالتی که نمیخواست چیز زیادی فاش کنه آروم زمزمه کرد the Ring ، فیلم سینمایی the Ring
the-secret-world-revealed-20070511092118423_640w.jpg

the-secret-world-revealed-20070511092125517_640w.jpg

screenshot_192508.jpg

screenshot_192507.jpg

گالری تصاویر در IGN

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اول از همه Badabing Badabang Badaboom :D خب حالا Excuse Me :D
بریم سراغ اطلاعاتی که پیدا کردم !

Ragnar Tørnquist :

+ در یکی از سایتهای خوندم که بازی بر اساس برخی حوادث واقعی اتفاق میفته ؟
- درسته ، مثلا یکی از این حوادث درباره Roald Amundsen هستش که برای اولین بار به قطب میره و اونجا اولین دروازه رو کشف میکنه.
+ یه حسی به من میگه بازی با Silent Hill و داستان اون ارتباط داره ؟
- ببینید ، همه این داستانها یک پایه دارند و من هم از اون پایه برای پیشروی در داستانم استفاده میکنم ، پس شباهتهای داستانی انکار ناپذیر هستند.
+ خیلی ها میگن یه MMO نمیتونه داستان خوبی داشته باشه ! نظر شما چیه ؟
- تمام بازیهای Funcom متفاوت هستند ، اینبار هم به شما قول تجربه ای متفاوت میدم
+ بعنوان یک بازی نسل جدید در عکسهای منتشر شده گرافیک خوبی به چشم نمیخوره ، دلیلش چیه ؟
- من در همون موقع انتشار عکسها ، یا به نوعی درز کردن اونا به اینترنت ، گفتم که این تصاویر Beta هستند و هیچ پردازش خاصی نشدند ، گرافیک خیلی خیلی بهتر از اونی که در عکسهاست خواهد بود.
+ تاریخ انتشار بازی ؟
- سعی ما برای انتشار بازی تا اواخر 2008 خواهد بود اما قولی نمیتونم بدم ، ما از TSW انتظارات زیادی داریم بنابراین احتیاج به پردازش بالایی داره.
+ موفق باشید Tørnquist عزیز ، برای شما و کمپانیتان سال خوشی آرزو میکنم
- من هم همینطور ، ممنون از اینکه وقتتون رو برای بازی ما گذاشتید.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بالاخره بعد از مدتها انتظار ( حداقل برای من ! ) ، توسط Forumرسمی این بازی ، اولین تصاویر از این Modern MMO منتشر شد. امیدوارم صانحه (!) Hellgate : London تکرار نشه ...

02.jpg

01.jpg

Ragnar Tørnquist تایید کرد که تصاویر کاملا از محیط بازی گرفته شدند.
به نظر میرسه Funcom واقعا در ارتقاء دادن سطح گرافیکی MMO ها موفق داره عمل میکنه !

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
مساله دنیاییه که درون دنیای ما قرار داره
شد سالنت هیل! و البته خیلی عناوین دیگه چه فیلم و چه بازی!!!

بازی مخلوطی از ارتباط با دیگر بازیکنان ، کوئستهای مختلف و اکشن و زد و خوردهای شدیده ،
امیدوارم صانحه (!) Hellgate : London تکرار نشه ...
لپ کلام رو خودت گفتی!

به نظر میرسه Funcom واقعا در ارتقاء دادن سطح گرافیکی MMO ها موفق داره عمل میکنه !
اینو هم حق با توئه ولی بنظرم هنوز خیلی کار داره.
جدای از این حرف Ragnar Tørnquist(اسمو!):
این تصاویر Beta هستند و هیچ پردازش خاصی نشدند ، گرافیک خیلی خیلی بهتر از اونی که در عکسهاست خواهد بود.
حقیقتا تصاویر نشون میدم که انجین بازی هنوز کار داره.
کجای دنیا رنگ خطوط عابر پیاده 10 سانت ضخامت داره!؟!!(شوخی بود) ولی بنظر من خصوصا از نظر کار روی جزئیات بازی کامل نیست که کاملا هم طبیعیه.
از طرفی من هم تو این موضوع که این بازی قطعا یکی از RPGهای ناب اینده خواهد بود موافقم و از همون اول هم نظرم نسبت بهش جلب شده(قابل توجه Bio hazard دوستان!)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب تاپیک از زیر خاک کشیدم بیرون
این هم تصاویر جدید که ظاهرا مراحاب از بازی تو بیابان هست
تصاویر جدید از بازی امروز منتشر شده !!!!!!!!!!!!!!!!

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
این بازی انلاین نیست مگه؟ اینجا چیکار میکنه پس؟ نباید تو بخش بازیهای انلاین باشه؟ یا من اشتباه می کنم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
این بازی انلاین نیست مگه؟ اینجا چیکار میکنه پس؟ نباید تو بخش بازیهای انلاین باشه؟ یا من اشتباه می کنم؟

اره بازی اصلا mmo هست. ولی حالا مهم نیست. کسی خبر نداره beta رو کی شرو میکنن چون دارن برای بتا ثبت نام میکنن.

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
این بازی اومده؟؟؟
قیمت چنده که بخریم انلاین بزنیم
یکم اطلاع بدید ای بابا چرا اینجا خیلی ساکته بازی به این قشنگی......:(

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بازی قراره به زودی F2P کامل بشه و یه کم فضای MMOش کمتر بشه بیشتر حالت دنیای مشترک داشته باشه. اینجور که میگن سبک مبارزاتشم قراره عوض بشه و به اکشن نزدیکتر بشه.
برای بتا هم دارن ثبت نام میکنن.

• Like
Reactions: L.o.s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر