Brother in Arms : Hell's Highway - PC Version

این بازی چند وقتیه که تاخیر میخوره و تاریخ انشارش عقب میافته ولی یه نکته ای که وجود داره علاقه مندان به این بازی باید از این تاخیر ها خوشحال بشن چون سازنده بازی GearBox Software هیچ وقت بازی هاشو نیمه کاره عرضه نمیکنه و ما باید منتظر یه شاهکار در زمینه WWII باشیم
یه سری عکس از سایت IGN
Brothers_in_Arms_Hells_Highway_2.jpg
brothers-in-arms-hells-screen-5.jpg
brothers-in-arms-hells-highway-20060528033825035.jpg
moz-screenshot.jpg
brothers-in-arms-hells-highway-20070822012946432.jpg

Release Date:Jun 3, 2008

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
این BIA 3 نیست.
BIA : Road to hill 30 شماره ی اول بود.
میشه.
من منظورت رو نفهمیدم از این جمله

نسخه ي 360 بازي كه باگ خونه بود نسخه ي pc بازي چطوري بود اينم شما توش زياد باگ ديدين؟
.
من دو تا باگ بیشتر در بازی ندیدم فکر کنم PC بهتر بود نسبت به X360

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من یه سوال داشتم توی این نسخه از بازی باید همش به یار ها دستور بدیم؟؟؟؟؟
مثلا:برو اینجا برو اونجا!!! یا نارنجک پرت کن!!!
یا مثل cod:love: هستش؟؟؟؟؟؟

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
من یه سوال داشتم توی این نسخه از بازی باید همش به یار ها دستور بدیم؟؟؟؟؟
مثلا:برو اینجا برو اونجا!!! یا نارنجک پرت کن!!!
یا مثل cod:love: هستش؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم اینطوری باشه بنده خدا همرو باید بره کله پا کنه بقیه وایمیسن مثه ماست نیگا میکنن:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

بله دوست خوب باید دستور بدی که چیکار کنن

میشه بگی چطوریه تا ما هم یاد بگیریم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
نسخه ي 360 بازي كه باگ خونه بود نسخه ي pc بازي چطوري بود اينم شما توش زياد باگ ديدين؟
من که توی نسخه ی PC هنوز باگی ندیدم،فک می کنم که مشکلات AI نسبت به نسخه ی 360 خیلی کمتر باشه.
اما چیزی که مشخص هست اینه که افراد تحت فرمان شما بدون مشارکت شما هیچ مرحله ای جلوتر نمی رن و همه ی افراد دشمن رو هم نمی کشن ، حتی اگر مدت ها هیچ کاری نکنی و منتظر اونا بمونی!! :cheesygri

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه

اینم یه باگ که امروز توی بازی دیدم. هم تیمی های من سرشون توی در ، گیر کرده و اینقدر توی در تکون خردن تا بلاخره مردن. مجبور شدم بازی رو لود کنم.

bg3eyslafn0ns6pu8irs.jpg

آخرین ویرایش:

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
اینم یه باگ که امروز توی بازی دیدم. هم تیمی های من سرشون توی در ، گیر کرده و اینقدر توی در تکون خردن تا بلاخره مردن. مجبور شدم بازی رو لود کنم.

:eek::eek::eek::eek::eek:
عجب صحنه خشنی.:eek::eek::eek:
خداییش این بازیها چرا تاخیر میخورن؟که همون مشکلات رو داشته باشن؟
به اینجا ربطی نداره ولی چند روز قبل داشتمcod4 بازی میکردم لباس دشمنا اینجوری شده بود.http://westlife65.persiangig.com/shot0000.jpg

آخرین ویرایش:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بازي بلاخره ديشب به دستم رسيد

گرافيك بازي خوبه و نميشه ايراد گرفت البته خوب باز هم بعضي جاها جا داره ولي خداييش خيلي به من فاز داد اونم فاز بالا كم مونده بود برق بگيريم

صداي اسلحه ها هم خوب بود به جز يه اسلحه كه به قول دوستم ميگفت صداي تفنگ بادي ميده
من باگ در بازي نديدم البته بودا و لي خوب اين جور چيزا ديگه عاديه مثلا يه نفر كه كنار پنجره بود زدم اسلحه رفت تو ديوار

تانك سواريشم بد نبود ولي به قول بازي سنتري ها خيلي ماست بهت نگاه ميكردن و هيچ كاري هم نميكردن فقط داشت داد ميزد كه منو بزن بزن نامرد هر چه زودتر

من با ريزوليشن 1680 .1050 بازي كردم و تمام جزئيات هم آخرش بود در كل گرافيك خوبي داشت

با تشكر
حسين

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
به نظر من این نسخه نسبت به نسخه های قبلی خیلی بهتر شده. یکی از تغییرات بسیار محسوس اون هم شوتینگ هست که خیلی پیشرفت کرده. از نظر گرافیک، صدا، مراحل و این موارد هم پیشرفت خوبی داشته و یک سر و گردن از نسخه قبلی خودش بالاتره. البته هنوز نمیشه با بازیهای دیگه این سبک مقایسش کرد.
توی این نسخه روی داستان و شخصیت پردازی هم خیلی بیشتر کار شده و همونطور که میبینین خیلی با شخصیت سربازان ما رو آشنا میکنه.

اگه باگهای کوچیک بازی رو کنار بگذاریم و ایرادات AI و اینجور چیزا رو نبینیم یه ایراد بزرگ دیگه داره که من رو خیلی حرص میده و اون هم طراحی صورت کاراکتر هاست.
اگه دقت کرده باشین صورتها هیچ حسی ندارن. در بهبهه جنگ در حالی که صدای گوینده به گوش میرسه که داره به شدت فریاد میزنه و زیر بمباران صورت کاراکتر هیچ احساسی رو نشون نمیده. تنها تغییری که میشه توی چهر ها دید باز شدن دهان هست که اون هم اونقدر کم باز میشه که هیچ حسی رو نمیرسونه. این موضوع رو دارم توی دموهای میان بازی میگم( نه گیم پلی ) که مثلا برای طراحیش مدت بیشتری رو وقت میزارن.
اگه در مواقع لازم فقط دهان کاراکتر یه کم بیشتر باز میشد یا با بیشتر بالا و پایین بردن ابرو و یا کوچک و بزرگ شدن چشمها همراه بود، حس کاراکتر خیلی بیشتر جذب میشد و لازم نبود تمام بار رساندن حس رو فقط صدای گوینده به دوش بکشه.

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
درود
من نمیدونم منظور شما از پیشرفت توی shooting چی هست چون بازی در این مورد راحت تر شده بر خلاف شماره قبل که واقع گرایانه بود پس پیشرفتی نکرده.
در مورد گرافیک هم هر بازی رو نسبت به زمان خودش می سنجن و این بازی در حد بازی هایی که 2 سال پیش با همین موتور گرافیکی ساخته شده اند نیست بر خلاف شماره اول که در زمان خودش گرافیک قابل قبولی داشت.
در مورد صدا من پیشرفتی ندیدم میشه بیشتر توضیح بدی.
در مورد gameplay : شما در شماره اول حتما باید با کمک سربازان زیر فرمانتان و با دستورات به موقع به آنها بازی کنید در صورتی که در این شماره در سخت ترین حالت هم بدون کمک آنها هم می توانید بازی رو به جلو ببرید (نیازی به استراتژی در بازی نیست) که این خیلی به بازی صدمه زده.
در کل تنها پیشرفتی که من تو بازی دیدم سیستم کاورش هست که اونم در سطح مطلوبی نیست(درمقایسه با بازی های مشابه)

آخرین ویرایش:

SaiMon

کاربر سایت
Sep 23, 2008
32
درود
من نمیدونم منظور شما از پیشرفت توی shooting چی هست چون بازی در این مورد راحت تر شده بر خلاف شماره قبل که واقع گرایانه بود پس پیشرفتی نکرده.
در مورد گرافیک هم هر بازی رو نسبت به زمان خودش می سنجن و این بازی در حد بازی هایی که 2 سال پیش با همین موتور گرافیکی ساخته شده اند نیست بر خلاف شماره اول که در زمان خودش گرافیک قابل قبولی داشت.
در مورد صدا من پیشرفتی ندیدم میشه بیشتر توضیح بدی.
در مورد gameplay بازی شما در شماره اول حتما باید با کمک سربازان زیر فرمانتان و با دستورات به موقع به آنها بازی کنید در صورتی که در این شماره در سخت ترین حالت هم بدون کمک آنها هم می توانید بازی رو به جلو ببرید (نیازی به استراتژی در بازی نیست) که این خیلی به بازی صدمه زده.
در کل تنها پیشرفتی که من تو بازی دیدم سیستم کاورش هست که اونم در سطح مطلوبی نیست(درمقایسه با بازی های مشابه)
دوست عزیز کاملا درست میگی شما.واقعا هیچ نوآوری ای نمیشه تو این بازی پیدا کرد.در مورد گرافیک من تو BIA قبلی واقعا از محیط و جو بازی لذت میبردم.یه گیرایی خاصی داشت که باعث شد یه سری طرفدارانی برای خودش داشته باشه.ولی با BIA:HH بیشتر فکر میکردم دارم MEDAL OF HONER :AIRBORNE بازی میکنم.واقعا بازیه ساده ای هست.UE3 برای این جو سازی این بازی مناسب نیست.در کل فقط داستان بازی خوب بود.
راستی اگه دقت کرده باشین شخصیت اول بازی خیلی شبیه به TOM HANKS هست.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه سوال وقتی دوستات میمیرن دوباره زنده میشن؟؟؟ ولی قرار بود وقتی دوستات میمیرن از داستانه بازی محو بشن و یا گیمر دوباره اون مرحله رو بره.اصلا چنین چیزی وجود داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر