كدام كلاس در World of warlcraft بهتر است؟

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط lost_planet, ‏Mar 27, 2008.

?

كدام كلاس بهتر است؟

1. Shaman

15.5%
  2. Warrior

12.1%
  3. Warlock

15.5%
  4. Rogue

10.3%
  5. Mage

6.9%
  6. Priest

1.7%
  7. Paladin

19.0%
  8. Druid

8.6%
  9. Hunter

10.3%
  1. lost_planet

کاربر سایت

با سلام
    من ديدم خيلي از بچه ها (از جمله خودم) تو انتخاب كردن كلاس ها دچاره ترديد هستن به همين جهت اين تاپيك رو زدم تا بچه نظراشون رو در رابطه با اين موضوع بيان كنن .

كلاس ها رو كه من اينجا ياداوري ميكنم:):Warrior -Warlock -Mage- Rogue -Hunter -Druid -Shaman -Priest -Paladin

2. lost_planet

کاربر سایت

من خودم از shaman خوشم مياد چون هم در لول پاين ميتونه داراي سرعت 40 بشه هم اينكه هيل كردنش كمتر از priest نيست . و ميتونه sheald بگيره / داراي قدرت گرفتن Mace و Dagger هست كه ميتونه 2 دست كار كنه./ در يكه از تلنتها ميتونه axe "two hand بگيره :love: = يعني يه DPS كامل / شامان ميتواند Stuff هم بگيره كه در مجيك زدن و هيل كردن خيلي كمكش ميكنه :cheesygri

3. apwbd

کاربر سایت

به نظر من warlock میتونه در لول زیره 70 از همه ی کلاس ها قوی باشه ، به خاطر سامون کردن موجودات از لول 4 ... و استفاده از نیروزی پایه مانا میتونه خیلی قوی باشه بعد از اون به عنوان یه تانک warrior و بعد از ون بهترین druid ه ...

4. Skuul

کاربر سایت

نام:
    Milad
    کلاس فقط Warlock واقعا کلاس جذابیه و راحته کار کردن باهاش البته وقتی شدی 70 از سخت ترین کلاس هاست و اگه بلد نباشی بازی کنی به یه Fun M کامل تبدیل میشی!!!
    اما من Paladin رو از همه بیشتر دوست دارم هم Heal کنه در حد Healer ها و میتونه DPS کامل شه و همچنین تانک در یک کلمه لول پالا!

5. G-Man

کاربر سایت

نام:
    روزبه
    paladin حرف نداره چون اولا mount مجانی داره .. بعدشم هم میتون heal کنه و اینکه اگه T6 full باشه راحت 8K critical میزنه .... بعد به Divine shield داره که هر موقع میزنه همه دشمنا اعصابشون خرد میشه :D

Rogue و shaman هم خوف هستند

6. sam.fisher

کاربر سایت

نام:
    نويد
    به نظر من که فقط hunter چون عاشق taming هستم:love:

7. G-Man

کاربر سایت

نام:
    روزبه
    hunter فقط واسه سرگرمی خوبه هی میری pet مختلف مثلا گوریل میگیری lol ... ولی کلاس جالبیه منم دوست دارم اما pally یه چیز دیگس

8. 3lectro

کاربر سایت

هر class یه anti class داره Divine shield هم به راحتی میتونه Mass dispel بشه .

feral druid : Tank + DPS
    resto druid : Healer

class ها هم ویژگیهایی خاص دارن و اینکه بشه گفت فلان class بهترینه یک مقدار سخته!

9. Parham

کاربر سایت

نام:
    پرهام
    من اکثر کلاس ها به جز هانتر که اصلا دوست ندارم را بازی کردم ... تنها کلاسی‌ که واقعا از بازی باهاش لذت می‌ برم پالادین هست و از سه تلنت هم Protection را علاقه دارم ... Holy هم که جای خودش را داره دیگه ...

10. G-Man

کاربر سایت

نام:
    روزبه
    اتفاقا تلنت retribition هم بسی خوفناکه

11. vampire may cry

کاربر سایت

mage از همه بهتره به نظر من.من تمام کلاس ها به غیر از شمن رو امتحان کردم و با mage زود تر از همه لول گرفتم (تا لول 18.)به خصوص با تلنت fireکه damage های خیلی خوفی می ده بعد اون هم warlockهdemonology.

12. Skuul

کاربر سایت

نام:
    Milad
    فکر کنم Warlock از بقیه تو لول های پایین بازی کردن باهاش آُونتره و سریعتر لول آپ میشه اما وقتی 60 یا 70 شدی میبینی اگه بلد نباشی باهاش تلن خوب یا شیوه خوب بازی کنی چه no0b میشی!!!!
    هیچی Pala:love: نمیشه!

13. Nod

Nod
    کاربر سایت

نام:
    امیر محسن
    سلام دوستان من تازه کارم می خواستم بدونم این زره های t3 , t6 رو از کجا باید بگیرم؟بعدشم یه نوع پول های خواصی تو بازی هست اونارو از کجا باید بدست آورد؟(عکس دارند)

14. G-Man

کاربر سایت

نام:
    روزبه
    اونا احتمالا honor mark هست که میگی و باید بری Battleground تا بگیری اگه ببری 3 تا mark میگیری اگه ببازی 1 mark میگیری ...

T6 هم هر BOSS یک تیکشو Drop میکنه که خیلی خیلی سخت بدست میاد ... مثلا shoulder T6 رو فکر کنم mother shahraz تو black temple بده ..

15. Nod

Nod
    کاربر سایت

نام:
    امیر محسن
    battle ground کجاست؟خیلی ممنون از راهنماییت.