Harvest Moon Fan Club

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
من تقریبا همه رو بازی کردم! به جز magical melody و چندتا که برای wii اومدن سخت به دنبالشون هستم تا اونها هم بازی کنم
mm واس کدوم کنسول بود؟؟؟ وای پسر این بازی روwii خدایی میشه!!!! :love:
من save the homeland رو بازی کردم واقعا گرافیکش زمان خودش یه شاهکار بود داستانش واقعا گیرا وجذاب بود ولی حیف که جذابیت back to nature رو نداشت ...
نگو... اصلا قابل مقایسه نیستن! اصلا save homeland هدفش یه چی دیگه بود اون یکی یه چی دیگه....
یادم بود هرسال برای نجات سرزمین باید مسابقه می دادیم واقعا جالب بود..
مسابقه که نه ولی باید با افراد محل رفیق میشدی... میگم بالاخره تونستی مخ dia رو بزنی برا مسابقه گل؟؟؟ میشد دومین شکار گنج که با اون پسر کوچولوهه داشتیم! برا پختن کیک کتی یادته؟ باید یه فانوس میبردی لب دریاچه خودت و عشقت زیر نور ماه کامل میشستین و .... :cheesygri ماهیگیری هم خیلی حال میداد.... یادش بخیر.... من که هروقت دلم میگیره بازیش میکنم! اون پسر نجاره که همش تو حیاط عمارت پلاس بود رو یادته؟ عجب شخصیتی... عاشق گوجه فرنگی بود! :biggrin1:
فرشته و کوتوله هاش که خیلی حالگیر بودن باید بهشون حساب پس میدادی.. به جای اینکه برات کاری کنن:biggrin1:
آره فرشتهه خیلی خوش اشتها بود! ماهی دوست نداشت! فقط میوه جات و سبزیجات!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
mm واس کدوم کنسول بود؟؟؟ وای پسر این بازی روwii خدایی میشه!!!!
mm واسه کنسول Game cube بود.. دوتا HMروی wii اومد حیف که کنسولش رو ندارم!!
اما Magical melody رو به راحتی با شبیه ساز دلفین اجرا میشه من که فعلا درس و مشغله وقت نمی کنم بازی کنم!! اما حتما mm رو دانلود کن که فوقالعاده ست حجمش فکر بین800مگ تا 1 گیگ هست.

نگو... اصلا قابل مقایسه نیستن! اصلا save homeland هدفش یه چی دیگه بود اون یکی یه چی دیگه....
آره می دونم!
مسابقه که نه ولی باید با افراد محل رفیق میشدی... میگم بالاخره تونستی مخ dia رو بزنی برا مسابقه گل؟؟؟ میشد دومین شکار گنج که با اون پسر کوچولوهه داشتیم! برا پختن کیک کتی یادته؟ باید یه فانوس میبردی لب دریاچه خودت و عشقت زیر نور ماه کامل میشستین و .... :cheesygri ماهیگیری هم خیلی حال میداد.... یادش بخیر.... من که هروقت دلم میگیره بازیش میکنم! اون پسر نجاره که همش تو حیاط عمارت پلاس بود رو یادته؟ عجب شخصیتی... عاشق گوجه فرنگی بود! :biggrin1:
مغزم قد نمیده!:biggrin1:
ولی اینهایی که گفتی یه چیزهای یادم اومد!
یادش بخیر میرفتیم از صبح تا شب برای گاوداریه کار می کردیم آخر 500 قرون بهمون می داد:biggrin1:
ماهگیریش واقعا عالی بود..
فقط حیف که نمی شد زن بگیریم:biggrin1:

majidlovio

کاربر سایت
Mar 4, 2009
3
سلام من بازی horvest moon wonderful life ps2 را دانلود کردم و با pcsx2 اجرا شد مراحل نامگذاری تمام و دکمه ها کار میکردند ولی راه نمیره و فقط یک جا ایستاده !
کمک کنید با بدبختی دانلودش کردم

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام من بازی horvest moon wonderful life ps2 را دانلود کردم و با pcsx2 اجرا شد مراحل نامگذاری تمام و دکمه ها کار میکردند ولی راه نمیره و فقط یک جا ایستاده !
کمک کنید با بدبختی دانلودش کردم

یه سری پلاگین جدید واسه امولاتور اومده اونارو یه تست بزن(;

Amir_Bloood

کاربر سایت
Sep 21, 2010
1
سلام دوستان
من تازه عضو شدم
این 16 صفحه رو که خوندم ترکیدم از خندهD:
بعد یک درخواست داشتم کسی لینک دانلود نسخه های HM رو داره به همراه شبیه سازش بزاره(البته من نسخه PS1 رو 1 سال و نیم عین چی بازی کردم الان هم دارم با PC دوباره بازی میکنم)
عجب دنیایی داشتم با این بازی
اولا از کارن خوشم میومد ولی الان از پرستاره خوشم میاد
در مورد این شهر رفتن من دوست پسر دایم رفته شهر و خودم یه عکس از شهر دیدم ولی ماله خیلی وقت پیشه و یادم نیست این عکسو کجا دیدم
پس لطفا اگه کسی لینک ها رو داره بزاره

parsa789

کاربر سایت
Apr 21, 2010
5
سلام بر دوستان هاروستمونی خودم تاپیکو خوندم جالب بود تازه فهمیدم که شهر سر کاریه البته برای شهر رفتن زیاد تلاش نمیکردم به هر حال غرض از مزاحمت این که اگه کسی نسخه ps2 شو داره بزاره لینکشو من خیلی گشتم ولی چیزی عایدم نشد ممنون:)

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
کاش جایی بود میگفتی تا بازیشو بسازن مثلا سایت سونی میرفتی میگفتی من harves moon 3 only plastion میخوام میگفتند به فکرش هستیم 2 روز بعد تریلر بعد سکته من
منم حدود4 سال بازیش کردم همین جند وقت بیش 3 ماه دیگه بازی کردم به یاد خاطرات

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
برای خرید پک همه ی نسخه های هاروست مون کلیک کنید بسیار ارزان شده
لیست بازی های این پک
این پک شامل بازی های زیر است
harvestmoon a wonderful life

Harvest_Moon_A_Wonderful_Life_Coverart.png

harvestmoon magical melody
Harvest_Moon_Magical_Melody_Coverart.png