Harvest Moon Fan Club

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
رضا مشکل اینجاست که اصلا" گاو داری نداره !
گاوداری نداره؟!
می تونی از این سایت اطلاعات خوبی بگیری!
لینک
شخصیت ها این بازی
title_normalboys.png

Normal Boys

Carter Griffin Gustafa Marlin Rock
title_specialboy.png

Special Boy

Skye
title_mtboys.png

Mineral Town Boys

Cliff Gray Kai Rick

man _mehranam

کاربر سایت
Jan 19, 2008
15
تابستان سال 1382 كل سه ماه كار من شده بود هاروست مون بك تو ناچر تمام جزييات رو انجام دادم و بعد از سه هيچ اتفاقي نيفتاد بعد از 3 سال فقط خوابيدم تا 24 سال فكر مي كنم اين بازي پاياني نداره و تا 1999 سال هم ميشه بازي كرد

man _mehranam

کاربر سایت
Jan 19, 2008
15
ولي خوب سرگرم كنده بود و سر اون قضيه شهر حسابي رفتيم سر كار فكر ميكنم رفتن به شهر در بازي هاروستمون بزرگترين دروغ تاريخ بازي هاي رايانه اي بود

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
ولي خوب سرگرم كنده بود و سر اون قضيه شهر حسابي رفتيم سر كار فكر ميكنم رفتن به شهر در بازي هاروستمون بزرگترين دروغ تاريخ بازي هاي رايانه اي بود
پسر دنیایی بود... باعث میشد قدر مجردی رو بیش از پیش بدونیم!!!! :cheesygri
آره اون شهر رفتن هم همش تقصیر این رهیافتهای نامرد بود!
لعنتی... عجب چیزیه... نمیشه ازش خاستگاری کرد؟
Blue_Feather.jpg

یعنی الان چی میخواد بهم یگه؟؟؟؟ :blushing:
این هم یه زاپاس برا هر کی که قصد ازدواج داره:
77.jpg

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اولا اون شهرداره گفته بود بايد تو 3 سال اين مزرعه رو اباد كني تا اجازه ي موندن بهت بديم.
دوما كسي تا حالا مسابقه ي اسب سواري و دوي سگ ها رو برد ؟!؟
يادمه يه غذا بود اگه درست ميكرديم به ماهيها ميداديم همه گنده ميشدن...:biggrin1:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
دوما كسي تا حالا مسابقه ي اسب سواري و دوي سگ ها رو برد ؟!؟
آره اگه قلبشون کامل میشد میبردی! البته باید از قبل با توپ به سگت آموزش بدی!
يادمه يه غذا بود اگه درست ميكرديم به ماهيها ميداديم همه گنده ميشدن...:biggrin1:
بیخیال پسر... یعنی نیمچه ماهی یهو میشد خرماهی؟ :laughing:
ولی تو بازی دختر gameboy خیلی جالبه! کلا دنیای دختره خیلی باحالتره!!!! من همش نگران بودم وقتی دختره عروسی کنه شوهرش حامله شه بچه بیاره :laughing: مرد سالاری تو کل بازی غوغا میکرد! شب عروسیشون پسره میگه موافقی من کار کنم یا نه؟ چه بگی آره چه بگی نه طرف کار خودش رو میکنه! اما موندم کای میخواد چکار کنه؟ تا حالا با کای عروسی نکردم... به دست اوردن دلش خیلی سخته :cheesygri

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
یه سوال!
برای مسابقه غذا پزی چی ببرم دهن این یارو خیکیه بسته شه؟؟؟
حداقل یه گرد و خاک میگرفتی تاپیک رو.:biggrin1:

من یادمه یه بار پیتزا بردم برنده شدم! یه بارم یه چیزی بود که مواد اولیش شبیه آبگوشت بود:biggrin1: درست کردم اون بار هم برنده شدم! طرز تهیشون هم رو تو نت بگردی پیدا میشه.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
بابک والا من دارم دختر psp رو بازی میکنم! حتی پول ندارم یه تخت دیگه بگیرم اینو شوهرش بدم! اونوقت برم پنیر درست کنی بخرم؟؟؟ :biggrin1:
میگم کسی میدونه قلب این پسره آهنگره رو چطوری بدست بیارم؟ سال دومم قلب دکتر و ریکم دارم اما ابن پسره سیاهه! حتی واس cliffe هم آبیه! مال kai نارنجیه... هر چی بهش تخم مرغ و سنگ میدم راضی نمیشه!
راستی برا اینکه خستگیم رفع شه چی بخورم؟ وقتی میرم تو معدن تا دو تا کلنگ میزنم یهو دختره غش میکنه:biggrin1: گیاه آبی و سیاه هم میخورم حتی داروهای دکترم میخورم بازم بی فایده ست:biggrin1:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بابک والا من دارم دختر psp رو بازی میکنم! حتی پول ندارم یه تخت دیگه بگیرم اینو شوهرش بدم! اونوقت برم پنیر درست کنی بخرم؟؟؟ :biggrin1:
میگم کسی میدونه قلب این پسره آهنگره رو چطوری بدست بیارم؟ سال دومم قلب دکتر و ریکم دارم اما ابن پسره سیاهه! حتی واس cliffe هم آبیه! مال kai نارنجیه... هر چی بهش تخم مرغ و سنگ میدم راضی نمیشه!
راستی برا اینکه خستگیم رفع شه چی بخورم؟ وقتی میرم تو معدن تا دو تا کلنگ میزنم یهو دختره غش میکنه:biggrin1: گیاه آبی و سیاه هم میخورم حتی داروهای دکترم میخورم بازم بی فایده ست:biggrin1:
هر چی داشتی بده خوردش شاید از یکیشون خوشش اومد!!:biggrin1:
می دونی برای چی قش می کنه؟!:biggrin1: پدرش رو در اوردی !! از خستگی مفرط قش می کنه بعد بیمارستان...
بدون کار کردن و.. برو معدن دیگه دیر قش می کنه
برای رفع خستگی برو داخل چشمه آبگرم سنا بگیر!!:biggrin1:
در ضمن توت فرنگی جادویی برای بالابردن قدرت خوبه...

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
برای رفع خستگی برو داخل چشمه آبگرم سنا بگیر!!:biggrin1:
خب من میرم تا طبقه ی 6 7 ام معدن!!!! اونوقت یهو بخوام برگردم خیلی ستمه...
آره تا مریض شم این دکتره قلبش میپره :cheesygri gamefaq گفته بود میتونی حتی با دزد چینی هم عروسی کنی!!!!! :eek: میشه واقعا؟؟؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خب من میرم تا طبقه ی 6 7 ام معدن!!!! اونوقت یهو بخوام برگردم خیلی ستمه...
آره تا مریض شم این دکتره قلبش میپره :cheesygri gamefaq گفته بود میتونی حتی با دزد چینی هم عروسی کنی!!!!! :eek: میشه واقعا؟؟؟؟
فکر نکنم بتونی با وون چینی ازدواج کنی!!
البته من اغلب یا کلا با پسره باز می کردم... اما اونهای که باهاشون صحبت می کنی و علامت قلب در گوشه نوشته وجود داره با اونها می تونی ازدواج کنی..
نجار برات کادو اورد؟! (روز دختر!!:biggrin1:)

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
نجار برات کادو اورد؟! (روز دختر!!:biggrin1:)
:blushing:
اوا... آره آورد... البته ایشون که جا پدر منه :cheesygri
آره بابا خودم میدونم اون قلبه رو اما gamefaq خیلی هم براش دلیل و منطق آورده بود! منم پیگیرش نشدم! گفتم واه واه این همه پسر جوون گور بابای اون چینی یا مثلا اون خیکیه تو مسابقه آشپزی!
یعنی جیگرم درومد مربا درست کردم بردم بازم خیکیه منو با کارن انداخت آخرین رتبه :mad:
البته من اغلب یا کلا با پسره باز می کردم
بیخیال... :biggrin1: الهه ی زندگی هم چیز خوبیه ها نه؟ :biggrin1:
میگم بچه ها کدومتون save homeland رو روی ps2 زده؟ عجب عالمی داشتیما! مجردی با دختر و پسرش حال میکردیم...
شبها این پسره ماهیگیره میرفت زیادی مینوشید هی ازم میپرسید چجور دختری باب طبعته! :laughing:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
:blushing:
اوا... آره آورد... البته ایشون که جا پدر منه :cheesygri
آره بابا خودم میدونم اون قلبه رو اما gamefaq خیلی هم براش دلیل و منطق آورده بود! منم پیگیرش نشدم! گفتم واه واه این همه پسر جوون گور بابای اون چینی یا مثلا اون خیکیه تو مسابقه آشپزی!
یعنی جیگرم درومد مربا درست کردم بردم بازم خیکیه منو با کارن انداخت آخرین رتبه :mad:

بیخیال... :biggrin1: الهه ی زندگی هم چیز خوبیه ها نه؟ :biggrin1:
میگم بچه ها کدومتون save homeland رو روی ps2 زده؟ عجب عالمی داشتیما! مجردی با دختر و پسرش حال میکردیم...
شبها این پسره ماهیگیره میرفت زیادی مینوشید هی ازم میپرسید چجور دختری باب طبعته! :laughing:

من تقریبا همه رو بازی کردم! به جز magical melody و چندتا که برای wii اومدن سخت به دنبالشون هستم تا اونها هم بازی کنم..
من save the homeland رو بازی کردم واقعا گرافیکش زمان خودش یه شاهکار بود داستانش واقعا گیرا وجذاب بود ولی حیف که جذابیت back to nature رو نداشت ...
یادم بود هرسال برای نجات سرزمین باید مسابقه می دادیم واقعا جالب بود..
آهنگاش قشنگ بود!:biggrin1::love: فرشته و کوتوله هاش که خیلی حالگیر بودن باید بهشون حساب پس میدادی.. به جای اینکه برات کاری کنن:biggrin1:
قضیه 6 سال پیشه.. یادش به خیر.. هییییییییییییییی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر