FIFA 07 Official Thread

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام خوبین
یه چیز فوری میخوام

ببینم میتونین واسم پیدا کنین یا نه
یه Registery Code واسه بازی آنلاین فیفا 07 میخوام

اگرم تونستین بهم بگین که چجوری میتونم با یکی از دوستام آنلاین بازی کنم

فقط سریع !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بالاخره وقت کردم برم فیفا 07 رو بخرم.(حیف 1000 تومن پول که بابتش دادم....آدم نمیشم که.... هر سال به خیال این که این دفعه درست شده میرم میخرم و هر سال هم *** میخورم) پیش نمای بازی به نظر من واقعا خسته کننده هست اصلا ارزش چند بار بازی کردن هم ندارد و به نظر من فیفا 06 خیلی بهتر بود چون من حداقل 1 هفته بازی کردم ولی این دفعه 07 فقط برای تقلید از 06 اومد و حتی هم یک نو آوری نداشت( البته به نظر من!چون طرفدار های فیفا بهتر از من میدونن کجای بازی پسرفت کرده کجا پیشرفت...که الحمد لله پیشرفت نداشته) الان نیاید همون اراجیفی که EA تو خبر هاش می گذاشت به من تحویل بدید...
حالا از بازی بگم:::::: گرافیک به نظر من فوق ضعیف هست چیزی برای گفتن نداره تکسچر ها بسیار بی کیفیت هستند صورت بازیکن ها انگار کش اومده مو هاشون چسبیده به کف سرشون... من این بازی رو با نهایت گرافیک بازی کردم و این چیزا رو دارم میگم وای به حال اون که با کمترین حالت بازی میکنه!!!!!(خداییش EA خجالت نمیکشه با داشتن بازی با گرافیک CRYSIS گرافیک فیفا هنوز در دهه 90 گیر کرده)
گیم پلی که به نظر من هنوز تغییری نداشته هنوز شوت پشت محوطه با هر زاویه و هر قدرتی گل میشه دریبل ها هم بد نیستن ولی خیلی مسخره هستن... غیر واقعی به نظر میان....
هوش مصنوعی هم بد نیست .....و حال بگم از شاهکار EA به نام دروازبان خودی....تقریبا هیچ شوت یا ضربه هد و......... رو تک ضرب نمیتونن مهار کنن و همه رو بر می گردونن و میندازن جلوی یار حریف...که از ea بعید بود......
ea بخش کالکشن تیم ها رو فکر کنم اضافه کرده ولی این چیز ها باعث تغییر نظر من نمیشه(((( چون خداییش شما میری یه تیم از دسته 2 لیگ سوئد بر داری بازی کنی ...مسلما که نه!!!!! حتی تیم ملی ایران رو هم به خاطر تحریم نگذاشتن بعد شما میری تو یه سایت دروغی رای میدی که لیگ ایران تو فیفا 08 باشه)))))...درسته PES لیگ های کمتری داره و در تیم های ملی اسم بعضی بازیکن ها درست نیست و چهره های بعضی بازیکن های ملی بد طراحی شده ولی گرافیک وگیم پلی و امکانتی که در قسمت FOrmation Setting به آدم میده فوق العاده هست که میتونم بگم فیفا یک دهم این امکانات رو نداره .....تازه تمام لیگ های معروف جهان رو داره به علاوه تیم ملی ایران.و دو لیگ از تیم های متفرقه...امسال هم قراره که 2 لیگ دیگه اضافه بشه...
و در فیفا 07 همچنان شما فقط می تونی یه ترکیب خشک و خالی انتخاب کنی و بازیکن بچینی....که فکر کنم فوتبال های سگا (مگا درایو) اینجوری بود....که صد در صد اون بهتر بود چون یادمه یه چیز های بیشتری داشت در مورد افساید گیری و پرسینگ و ....... (فوتبال گزارش گر رو میگم)
یه مورد هم درباره خوشحالی های بازیکن ها بگم...من این خوشحالی ها رو قبلا به وفوور تو FIFA 99 دیدم همه خوشحالی ها از فیفا 99 هست.تقریبا هیچ خوشحالی جدیدی نداره.
خواهشا الان نیاید منو بزنید بکشید و اعدام کنید این ها واقعیت بود که باید گفته میشد......ولی میدونم طرفدارای فیفا با 07 خیلی حال کردن.....مفت چنگشون نوش جونشون....به من چه اصلا...
و حالا مقایسه دو بازی پر طرفدار FIFA 07 (که واسه چند هفته پیش هست) و PES 5 ( که واسه پارسال هست)
از نظر گرافیکی:::::
(یه دفعه هم قولش رو داده بودم که دوستان یه عکس از رونالدینیو گذاشت که مردم از خنده من که هر چی گشتم این صورت رو تو فیفا ندیدم به همین خاطر صبر کردم تا فیفا بیاد و از گیم پلی واستون عکس بذارم نه عین دوستمون یه عکس گذاشت که از گیم پلی نبود.....یه عکس هم از دکو گذاشتم که عزیزان زحمت بکشن خودشون برن مقایسه کنن)

این عکس دکو که خودتون برید مقایسه کنید ;)

642.jpg

این عکس رونالدینیو در FIFA 07 خداییش خیلی شبیه واقعیت هست نه؟؟:cheesygri :praying::stupids:

85497519759.jpg

این عکس رونالدینیو در PES 5 جیگر بابا :love: :groupwave:

127891794579.jpg

حالا هم عکس کاکا در 07 :hurted1::hurted1::praying:

127945975.jpg

وحال چهره کاکا در PES 5 :punk:

15974597595.jpg

حالا دیگه مقایسه راحتر میشه نه؟؟؟؟ :thumbsup::wow::excited:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام خوبین
یه چیز فوری میخوام

ببینم میتونین واسم پیدا کنین یا نه
یه Registery Code واسه بازی آنلاین فیفا 07 میخوام

اگرم تونستین بهم بگین که چجوری میتونم با یکی از دوستام آنلاین بازی کنم

فقط سریع !

اگه Registration Code بازیها همینجوری مفتی توی اینترنت ریخته بود که الان ملت جمیعا داشتن آنلاین بازی میکردن :)
پول باید خرج کنی برادر !

aminhosseiny

کاربر سایت
Sep 13, 2006
1
هیجی فیفا تهشه!!

جنگ pesو fifaیه جنگ قدیمیه که نمی خام بش دامن بزنم...
ولی پسر خوب تو با این عکس ها تازه اومدی pesرو خراب کردی
شاید konami بعضی از بازیکنا رو از نظر چهره طبیعی در بیاره ولی حالت چهره همیشه ثابت و فقط دندونا تکون می خورن...در ضمن حالت پوست برای طبیعی کردن بازی خیلی مهمه که konami همیشه پوسته بازیکناش برق میزنه ولی fifa به نور پردازی زیر پوست و روی پوست دقت می کنه...تازه حرکات بازیکنا fifa خیلی طبیعی اینو تو عکسا دقیقان خودت نشون دادی...مثلان انگار کاکا می خاد بیاد بزنه تو گوشه بازیکنا حریف ولی حرکت دست رونالدینو رو نگا کن!!

در ضمن نور پردازی بازیهای fifa حرف نداره انگار داری بازی پخش مستقیم از تلویزیون می بینی ...چمن و هوای طبیعی ولی pes چمن سبز کمرنگ انگار نقاشین اینم تو عکسا پیداس

در پایان اینو بگم که هر دو بازی نکات خوب و بد دارن خیلی هم دارن...من با اینکه بیشتر طرفدار fifa هستم هر دوتاشون رو میگیرم بازی میکنم و لذت میبرم...شما هم همینکار رو کنین!!!

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
با اين عكس هايي كه تو گذاشتي،كار pes رو هم خراب كردي كه !!
اگه به تبليغ پيراهن ها نگاه كني مي بيني كه تبليغ توي pes5 واسه شونصد سال قبله!!
اگه بخواي فقط به گرافيك بازي نگاه كني(البته بهت حق مي دم ،واسه شما فقط گرافيكه كه مهمه)
شايد سر باشه ولي توي database ....
ولي اين بحث هيچ وقت تمومي نداره،يه چيزايي فيفا سرتره يه چيزاييpes
من كه هر دو رو بازي مي كنم و در واقع خودم هم نمي دونم شريك دزدم يا رفيق قافله!!:cheesygri :cheesygri

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
با اين عكس هايي كه تو گذاشتي،كار pes رو هم خراب كردي كه !!
خداییش منم میخواستم همینو بگم با خودم گفتم وقتی طرف خودش این چیزا رو متوجه نمیشه دیگه چه ارزشی داره باهاش حرف بزنی تاره اینجا تاپیک فیفاس و ادم باید خودش شعورش برسه مقایسه و اینطور چیزا جای خودشو داره....

صفحه هم با این عکسا اینقد سنگین شده من چن وقت پیش میخواستم یه سایت معرفی کنم برین برا فیفا پچ بگیرید به قدری طول کشید که بیخیالش شدم
www.fifawebportal.com

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ادم باید خودش شعورش برسه مقایسه و اینطور چیزا جای خودشو داره....
اولا که آدم های مثلا با شعور هستین... (ببین تو رو خدا چه پسوندی به خودشون بستن) یه کم دقت کنین
مقایسه هم خودتون بحثش رو پیش آوردین در 1 یا 2 صفحه قبل با اون عکس مضحک رونالدینو
ولي توي دیتا بیس
عزیز من اگه خوب پست منو میخوندی نوشته بودم که فیفا تو دیتا بیس بهتر هست...البته اگه اونجا هم بهتر نباشه ذیگه به چه درد میخوره؟؟؟:cheesygri
ولی پسر خوب تو با این عکس ها تازه اومدی pesرو خراب کردی
اگر عکس ها رو با دقت نگاه کنی میفهمی کی خراب شده:-"
konami همیشه پوسته بازیکناش برق میزنه
باز هم مر جوعت میکنم به عکس ها...مثل اینکه اصلا نگاه هم نکردی
تازه تو عکس ها معلومه که کدوم بازیکن ها برق میزنن
مثلان انگار کاکا می خاد بیاد بزنه تو گوشه بازیکنا حریف ولی حرکت دست رونالدینو رو نگا کن!
عزیزم اون صحنه کاکا داشن مثلا ناراحتی خودش رو از زدن توپ به بیرون ارئه میکرد هیچ کسی هم دور وبرش نبود.....اون حرکت دست رونالدینو نبود دستش بالا بود(موقع زدن ضربه ایستگاهی) داشت میاورد پایین که من عکس گرفتم که اینجوری شد.... خداییش اصلا مثل اینکه فیفا 07 بازی نکردی
در ضمن نور پردازی بازیهای fifa حرف نداره انگار داری بازی پخش مستقیم از تلویزیون می بینی
واقعا انگار داری با یه تلویزیون سیاه سفید بازی میکنی که برفک هم داره
چمن و هوای طبیعی ولی pes چمن سبز کمرنگ انگار نقاشین اینم تو عکسا پیداس

یه سوال شما منظورت از کم رنگ یا پر رنگ بودن چمن چی بود؟؟؟احتمالا شما میدونی که کم رنگی یعنی چی؟؟؟همه وقتی چمن پس رو میبیننن میگن به به عجب جمنی انگار همین الان آبش دادن طراوت رو حال کن...بعد همون یارو وقتی فیفا رو میبینه میگه تیم هاش چه فقیرن رو یونجه بازی میکنن..چون چمنش به جای سبز زرده
ا
گه به تبليغ پيراهن ها نگاه كني مي بيني كه تبليغ توي pes5 واسه شونصد سال قبله!!
inteligent question!!!!! بازی PES 5 واسه پارسال هست و فیفا 07 واسه 3 هفته پیش
(البته بهت حق مي دم ،واسه شما فقط گرافيكه كه مهمه)
واسه شما شاید فقط گرافیک مهم باشه چون همش سنگ گرافیک نداشته فیفا رو به سینه میزنین ولی واسه من گرافیک مهم نیست ...گیم پلی باید غنی باشه که pes فوق العاده از این نظر غنی هست..دیگه شما رونمیدونم چه نظری دارید...:cool:
خداییش منم میخواستم همینو بگم با خودم گفتم وقتی طرف خودش این چیزا رو متوجه نمیشه دیگه چه ارزشی داره باهاش حرف بزنی تاره اینجا تاپیک فیفاس و ادم باید خودش شعورش برسه مقایسه و اینطور چیزا جای خودشو داره....
من عین شما IQ نیستم (که فکر کنم برای ایشون زیر low باشه)عزیز که خیلی چیز ها رو نفهمم ...بر عکس شما متوجه نمیشی که اینجا فرووم بازی هست نه میدون جنگ .... که میخای منو از کوره به در ببری ....البته از پستت معلومه که کم آوردی...البته کم آوردن هم داره....من مقایسه ای که خواسته بودین رو انجام دادم و چون جواب دندان شکن بود چیزی برای گفتن نداشتید شروع کردید به اراجیف گفتن...:cool:

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اولا که آدم های مثلا با شعور هستین... (ببین تو رو خدا چه پسوندی به خودشون بستن) یه کم دقت کنین
مقایسه هم خودتون بحثش رو پیش آوردین در 1 یا 2 صفحه قبل با اون عکس مضحک رونالدینو
خوب اون عکسای رونالدینیو مربوط به زمانی بود که بازی هنوز ریلیز نشده بود و وحید میخواست که اطلاعاتی در مورد بازی ایی که هنوز نیومده به بچه ها بده نه مقایسه و اینطور چیزیا....
میدونی این بحثا فقط دلخوری پیش میاره اینجا همونطور که از اسمش کاملا واضحه تاپیکه اختصاصیه فیفاس خوب اگه فیفا دوس نداری دلیلی نداره که مسخره اش کنی منهم فیفا و هم pes بازی میکنم به نظرم فیفا خیلی سر تره
من عین شما IQ نیستم (که فکر کنم برای ایشون زیر low باشه)عزیز که خیلی چیز ها رو نفهمم ...بر عکس شما متوجه نمیشی که اینجا فرووم بازی هست نه میدون جنگ .... که میخای منو از کوره به در ببری ....البته از پستت معلومه که کم آوردی...البته کم آوردن هم داره....من مقایسه ای که خواسته بودین رو انجام دادم و چون جواب دندان شکن بود چیزی برای گفتن نداشتید شروع کردید به اراجیف گفتن..
;) ;) ;) ;)
بیخیال
اینطور بحثا به حال هیچ کس سودی نداره dj_mj جان. جوابتو تو استین دارم ولی وقتی هنوز فرق تاپیک اختصاصیه یه بازی (FIFA 07 Official Thread) با مثلا یه تاپیک مقایسه (COMPARISON) رو نمیدونی چرا باید وقتمو باهات تلف کنم;)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بالاخره وقت کردم برم فیفا 07 رو بخرم.(حیف 1000 تومن پول که بابتش دادم....آدم نمیشم که.... هر سال به خیال این که این دفعه درست شده میرم میخرم و هر سال هم *** میخورم)

سعی کن سال بعد نگیریش تا مجبور نشی همچین نقدی براش بنویسی

به گفته خودت یه هفته 06 بازی کردی احتمالا 2 روز هم 07 .... هوش مصنوعی و گیم پلی فیفا رو با 2 روز بازی نمیشه نقد کرد

راستی من سعادت دیدن تصاویری که گذاشتی رو ندارم ...

یه سوال شما منظورت از کم رنگ یا پر رنگ بودن چمن چی بود؟؟؟احتمالا شما میدونی که کم رنگی یعنی چی؟؟؟همه وقتی چمن پس رو میبیننن میگن به به عجب جمنی انگار همین الان آبش دادن طراوت رو حال کن...بعد همون یارو وقتی فیفا رو میبینه میگه تیم هاش چه فقیرن رو یونجه بازی میکنن..چون چمنش به جای سبز زرده

فکر نمی کنم کسی برای خوندن جک به این تاپیک سر بزنه پس لطف کن مطالب طنزت رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کن شاید خریداری داشته باشه

اون عکسها مربوط میشد به مراحل طراحی چهره رونالدینهو در نسخه 360 فیفا 07

در مورد چیزی که اطلاعاتی در موردش ندارید به راحتی اظهارنظر نکنید

ببخشید میشه بگین چطوری آهنگهای توی playlist فیفا رو میشه از تو ویندوز گوش داد؟

این فایل رو بریز تو قسمت audio فیفا بعد اجراش کن فایل های صوتی فیفا رو تبدیل میکنه به wav

http://www.sendspace.com/file/smzjf7

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
:cheesygri خب به هر حال بهتر از اینه که تو تاپیک مخصوص خودشون دعوا راه بیوفته !! ولی به نظر من اگه منطقی پیش بریم مشکلی پیش نمیاد ;)
تجربه ثابت کرده عمرا کسی منطقی بشه!
اولش اره ولی یکم که بگذره....:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر