بهترین برنامه converter فیلم psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام به همه دوستای خوب بازی سنتر :) بچه ها من به کمکتون نیاز شدیــــــــــــد دارم [-o<
الان 2روزه که داداشم psp street گرفته و دادش بمن ... منم میخوام توش ویدئو موزیکای عربیمو بریزم و تماشا کنم، با movavi video converter هم به فرمت مخصوص psp تبدیلشون کردم ولی وقتی توی پی اس روشون کلیک میکنم فقط صداشون پخش میشه و تصویرشون سیاهه :( چیکار کنم درست بشه ؟ :-/ دلم میخواد تمام صفحه هم پخش کنه واسم ;;) حالا خواهش میکنم یه راهی جلو پام بذارید لطفا" :-s خـــــیلی خوشم اومده از این پی اس پی ! عجب چیز باحالیه :x منتظر جواب و کمکتون هستم دوستای خوبم ... پیاش پیش از کمکتون تشکر میکنم ... :rose: :-*
برنامه برای این کار زیاده
البته اون برنامه که شما باهاش کار کردی رو من کار نکردم باهاش، احتمال داره تنظیمات رو اشتباه انجام میدی
صفحه اول همین تاپیک بچه ها لیست برنامه هایی که باهاش کار کردن و خوب بوده رو نوشتن میتونی یه بار با اونا تست کنی ببینی جواب میگیری یا نه
مثلا میتونی از برنامه Xilisoft PSP Video Converter استفاده کنی یا Jet Audio یا ...

mehrnaz3237

کاربر سایت
Nov 20, 2012
6
ممنونم از اینکه لطف کردید و جوابمو داداید آقا مهدی ... تونستم پخششون کنم بالاخره
ولی حالا یه مشکل خیلی بزرگ دیگه دارم و اونم اینه که داداشم دستگاه رو تازه خریده بود ولی از همون روز اول مونیتورش پرش داره همش، یعنی هم توی بازیها و هم توی ویدئوها تصویر حالت لرزش یا پرش داره ! از چی اینطوریه ؟ نکنه دستگاه خراب بوده و یارو بهش انداخته ! :( لطفا" راهنماییم کنید چیکارش کنم درست بشه ؟ اصلا" حالت خوبی نیست ! تم دستگاه رو خیلی بدفرم نشون میده ! نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ! عذر میخوام وقتتون رو گرفتم ... یک دنیا تشکر از لطفتون ... بازم منتظر جواب خوب و مفیدتون هستم ... در پناه خدا باشید ... @};- :)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنونم از اینکه لطف کردید و جوابمو داداید آقا مهدی ... تونستم پخششون کنم بالاخره
ولی حالا یه مشکل خیلی بزرگ دیگه دارم و اونم اینه که داداشم دستگاه رو تازه خریده بود ولی از همون روز اول مونیتورش پرش داره همش، یعنی هم توی بازیها و هم توی ویدئوها تصویر حالت لرزش یا پرش داره ! از چی اینطوریه ؟ نکنه دستگاه خراب بوده و یارو بهش انداخته ! :( لطفا" راهنماییم کنید چیکارش کنم درست بشه ؟ اصلا" حالت خوبی نیست ! تم دستگاه رو خیلی بدفرم نشون میده ! نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ! عذر میخوام وقتتون رو گرفتم ... یک دنیا تشکر از لطفتون ... بازم منتظر جواب خوب و مفیدتون هستم ... در پناه خدا باشید ... @};- :)
خواهش میکنم
اینکه نوع دستگاهتون چی هست و فیرمورتون چی هست رو ذکر نکردید.
اما پیشنهاد میکنم دکمه select رو بزنید و CPU Speed رو جفتش رو یه بار روی 333 و یه بار روی Default قرار بدید و ببینید رو جفت این حالت ها مشکل هنوز برقرار هست یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر