همه چيز درمورد سريال Prison break

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کجاش؟
اون یکی که سقط شد - اون یکی هم که بچه زایید. و ...

کلا مضخرف شده بود-بخاطر اعتیاد به سریال دنبالش کردم
سیزن 1 عالی -بقیش ...
یکمی دقت کنی متوجه می شی:
اگر final nreak نبود,همه فکر می کردند مایکل به خاطر تومورش مرده!که اینجوری دیگه هیج راهی برای برگردوندنه مایکل به سریال نبود!و صد البته یه پایان دراماتیک برای سریال به حساب می اومد.ولی اون دو تا اپیزود مزخرف آر...که کاملا معلوم بود مثل کنه چشبید ته سریال را چرا ساختند؟
یکم دقت کنی متوجه می شی,آخرش جسد مایکل پیدا نشد!(هر چند می دونم اون انفجار مایکلو می کشه ولی خوب می شه یه بهوه آورد برای زنده کردنش!مثلا اینکه نمرد و زخم و زیلی شد!)
و اینکه قبر مایکل خالیه و سارا و لینک و بروبچ برای یادبود اون قبر را ساختند,چون همه ی آنها تحت تعقیبند و نمی توانند برگردند و جسد مایکل را بگیرند.......

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یکمی دقت کنی متوجه می شی:
اگر final nreak نبود,همه فکر می کردند مایکل به خاطر تومورش مرده!که اینجوری دیگه هیج راهی برای برگردوندنه مایکل به سریال نبود!و صد البته یه پایان دراماتیک برای سریال به حساب می اومد.ولی اون دو تا اپیزود مزخرف آر...که کاملا معلوم بود مثل کنه چشبید ته سریال را چرا ساختند؟
یکم دقت کنی متوجه می شی,آخرش جسد مایکل پیدا نشد!(هر چند می دونم اون انفجار مایکلو می کشه ولی خوب می شه یه بهوه آورد برای زنده کردنش!مثلا اینکه نمرد و زخم و زیلی شد!)
و اینکه قبر مایکل خالیه و سارا و لینک و بروبچ برای یادبود اون قبر را ساختند,چون همه ی آنها تحت تعقیبند و نمی توانند برگردند و جسد مایکل را بگیرند.......
زیاد اونا رو جدی نگیر- مغزش ترکید

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ولی خودت قبول داری خیلی دو اپیزود آخر مشکوک می زنه...
این 3ريال سر تا سر داستانش باگ داشت-اینقدر داستان مضخرف و پر از حفره ای بود که 100% اینم از دستشون در رفته!:d
پایان سریال هم که خدای مضخرف......

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این 3ريال سر تا سر داستانش باگ داشت-اینقدر داستان مضخرف و پر از حفره ای بود که 100% اینم از دستشون در رفته!:d
باگ؟چه باگی؟
نه ببین نمی گم از دستشون در رفته!چرا نمی گیری؟پایان سیزن 4 یه پایان کامل بودولی دو اپیزود ز.ری چسبوندن بهش که فقط می شه گفت برای ادامه دار کردنش بود...

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
باگ؟چه باگی؟
نه ببین نمی گم از دستشون در رفته!چرا نمی گیری؟پایان سیزن 4 یه پایان کامل بودولی دو اپیزود ز.ری چسبوندن بهش که فقط می شه گفت برای ادامه دار کردنش بود...
اگه منظورت اون فاینال بریک هست که کاملا اشتباه میکنی-قرار بود اینا اپیزودهای 21و22 فصل 4 باشند که بعد بخاطر سود بیشتر تصمیم به فروشش بر روی DVD گرفتن!وگرنه قرار بود پخش بشه- چیز اضافی نبود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

میگم پایان دیگه ای داشت میشد فیلم هندی !
درسته سریال مشکلات داشت اما پایانش برا اون نوع فضا و داستان خیلی هم خوب بود !:D
نکنه توقع داشتی مثه ایرانی ها اخرش یه مراسم عروسی نشون بده و تمام ؟ :D

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
در اینکه سریال خوبی بود شکی نیست ولی منم با نوع تموم کردنش مشکل داشتم :
آخه وقتی خودش فکر میکرد که ممکنه درب آخر با اون کارته باز نشه و بایستی اتصالی تو جعبه برق ایجاد کنه مگه دیوانه بود دست خالی بره و دو تا کابل رو بزنه به هم - میتونست یه جعبه اتصال با خودش ببره و ۲تا سیم رو بزنه بهش - بهمین شیکی - نویسنده خیلی جاهای دیگه هم سوتی های مشابه داده ( کلا لقمه رو پیچونده دور سرش )

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میگم پایان دیگه ای داشت میشد فیلم هندی !
درسته سریال مشکلات داشت اما پایانش برا اون نوع فضا و داستان خیلی هم خوب بود !:D
نکنه توقع داشتی مثه ایرانی ها اخرش یه مراسم عروسی نشون بده و تمام ؟ :D
مگه پایانش کمی از فیلم هندی داشت؟زیر 8 قشنگ تر از این تموم شد:))
خدایش کلیشه ای تر از این پایان رو ندیده بودم:|

ولی در طول سریال به ادم خوش میگذشت نمیشه انکار کرد.:x

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مگه پایانش کمی از فیلم هندی داشت؟زیر 8 قشنگ تر از این تموم شد:))
خدایش کلیشه ای تر از این پایان رو ندیده بودم:|

ولی در طول سریال به ادم خوش میگذشت نمیشه انکار کرد.:x
میگم من final break رون نگاه نکردم همه گفتن بده بده منم گفتم بی خیال !
اما تا قبل اون
وقتی قبر مایکلو نشون میده و بقیشون خوشبخت شدن ادم یاده اول فلم میوفته که میگه مایکل از خودگذشتگی بیمار گونه داره ! :D
اون پایان به نظر من مشکل زیادی نداشت
بخصوص قسمت تی بگش :D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میگم من final break رون نگاه نکردم همه گفتن بده بده منم گفتم بی خیال !
اما تا قبل اون
وقتی قبر مایکلو نشون میده و بقیشون خوشبخت شدن ادم یاده اول فلم میوفته که میگه مایکل از خودگذشتگی بیمار گونه داره ! :D
اون پایان به نظر من مشکل زیادی نداشت
بخصوص قسمت تی بگش :D
خو همینا رو میگم باگ دیگه،کلا این سریال رو نویسنده ها نابود کردن-از همه لحاظ عالی بود ولی این باگها مارو شهید کرد 12 قسمت داشتن 6 تا سیلو میدزدیدن:D
زندگی نامه حسین کرد شبستری رو هم در سیزن 3 در زندانی مثل گوانـــتــانـــامو به نمایش گذاشتن

فصل یک خدا بود .جدا سریال حیف و میل شد:D:|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خو همینا رو میگم باگ دیگه،کلا این سریال رو نویسنده ها نابود کردن-از همه لحاظ عالی بود ولی این باگها مارو شهید کرد 12 قسمت داشتن 6 تا سیلو میدزدیدن:D
زندگی نامه حسین کرد شبستری رو هم در سیزن 3 در زندانی مثل گوانـــتــانـــامو به نمایش گذاشتن

فصل یک خدا بود .جدا سریال حیف و میل شد:D:|

بابا خب سریالش مشکل پشکل زیاد نداشت ! :D
اگه خیلی علاقه داری سریالایی ببینی که کارو سریع یه سره میکنن اشنایی با مادر چیز خوبیه :D (خیلی باحاله:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر