FALLOUT 3

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمککککککککککک

سلااااااااااااام:((

بچه ها من بازی رو تازه گرفتم... چرا این بازی مخصوص چپ دستا ساخته شده؟؟!! آخه حرکت کردن کاراکتر با RS وحرکت دوربین LS... بر خلاف بازیای دیگه....
من هر کاری کردم درست نشد... توروخدا اگه کسی میدونه باید چیکار کنم بگه.....
ممنون:love:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بچه ها من GOTY رو گرفتم و همشو رو هارد نصب کردم ، اما چون ميخوام به ترتيب برم و همه چی قاطی پاتی نشه ، هنوز بازيرو ادامه ندادم. لطفا راهنماييم کنيد.
من تو نسخه اصلی آب رو پاک کردم ، رئيس جمهور رو وادار به نابودی کردم ، و البته اون ويروس رو هم درون آب نريختم.
حالا 2 تا سيو دارم ، يکی قبل از اینکه ماموريت آخر بازی شروع بشه ( تا بتونم همه جای بازيرو بگردم و ماموريت های فرعی رو انجام بدم ) يکی هم قبل از اینکه آخرين حمله رو انجام بديم با اون رباته.
من که این دی ال سی هارو نصب کنم ، از کجا بازيم شروع ميشه دقيقا؟ کدوم دی ال سی رو اول بريزم و تمامش کنم؟ ( چون دوست دارم به ترتيبی که سازنده ها دادن بيرون انجام بدم )
اگر برگردم به سيو قبليم و آب رو آلوده به ويروس بکنم يا اصلا تميزش نکنم ، تو این دی ال سی ها چه تغييری ایجاد ميشه؟ کدوم بهتره؟

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خوب ببین به غیر از Broken Steel هیچ کدوم از DLC هایی که منتشر شده ربطی به خود بازی نداره و داستان جدا یا محیط جدیدی رو بازگو میکنه ! فقط Broken Steel ـه که از ادامه خود بازی شروع میشه و شما باید بعد از نصب کردن Broken Steel اخرین ماموریت بازی رو کلا از اول بری ! بهترین کار هم الوده نکردن ابه که توی Broken Steel هم خیلی کمکت میکنه ! هرکدوم از DLC هایی هم که خواستی اول بریز! برو ببین با کدوم حال میکنی :D
ولی میگم از لحاظ ادامه داستان و اینا فقط BS هست که مربوط به داستان اصلی میشه! بازم تصمیم با خودته
سلااااااااااااام:((

بچه ها من بازی رو تازه گرفتم... چرا این بازی مخصوص چپ دستا ساخته شده؟؟!! آخه حرکت کردن کاراکتر با RS وحرکت دوربین LS... بر خلاف بازیای دیگه....
ممنون:love:
:confused:
عجیبه چون بازی دقیقا مثل تمامی عناوین دیگه هست و چرخش دوربین با همون RS و حرکت و .. با LS ـه

XFX_60

کاربر سایت
Jan 13, 2008
27
هر کاری که تو fallout 3 کردی هیچ ریطی یه dlc ها نداره از جنبه ی داستانی بازی میگم وگر نه تمام مهمات و اپدیت هات و چیزایه دیگه سره جاشه . نگران ترتیبشونم نباش فرق نمیکنه ولی اگه میخوای به ترتیب بری تو نقشه یه جاهایی باز میشه که اسم dlc رو کنارش نوشته برو اسماشو بخون و به ترتیب برو

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
RS!!

ممنون:(:(:(:(:((:((:((:((:((

ferro

کاربر سایت
Jun 25, 2010
12
نام
mohammad
agha man asheghe in baziam vaghean terekoonde makhsoosan ba oon biaboonaye bekresh vaghean jozve bazihayiyeke adame mikhkoob mikone mesle MGS ama man chanta soal daram khahesh mikonam javabamo bedin.
1.man taze 2 saate baziro shoroo kardam ama yedafe 10nafar mirizan saram ya joonam tamoom mishe ya tiram bazi vaghta ke tiram tamoom mishe ba choobe baseball vaghty zoom mikonam rooshoon ba sahne aheshte bezanam dige nemizane chikar konam?bayad farar kard?
2:bazi makhfikary dare?
3:az koja befahmaM CHE LEBASI BE DARDE KOJA MIKHORE?
4:roo che takhti mitoonam bekhabam ina ke hichkodoomesh nem,ishe?
5 va soale akhar ineke bazi itemha ke bar midarim mire tu pip_boy be che dardy mikhore mesle shishe nooshabeho tashtake nooshabeh?
pls help me

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
agha man asheghe in baziam vaghean terekoonde makhsoosan ba oon biaboonaye bekresh vaghean jozve bazihayiyeke adame mikhkoob mikone mesle MGS ama man chanta soal daram khahesh mikonam javabamo bedin.
1.man taze 2 saate baziro shoroo kardam ama yedafe 10nafar mirizan saram ya joonam tamoom mishe ya tiram bazi vaghta ke tiram tamoom mishe ba choobe baseball vaghty zoom mikonam rooshoon ba sahne aheshte bezanam dige nemizane chikar konam?bayad farar kard?
2:bazi makhfikary dare?
3:az koja befahmaM CHE LEBASI BE DARDE KOJA MIKHORE?
4:roo che takhti mitoonam bekhabam ina ke hichkodoomesh nem,ishe?
5 va soale akhar ineke bazi itemha ke bar midarim mire tu pip_boy be che dardy mikhore mesle shishe nooshabeho tashtake nooshabeh?
pls help me

1)یکم بیشتر توضیح میدی کجایی نفهمیدم دقیقا کجایی فکر کنم تازه از vault در اومدی درسته؟
اگه اره,باید از همون جلوی در ولت مستقیم حرکت کنی ومسیرت رو عوض نکنی تا به شهر برسی

2)نه خیلی زیاد که مثلا فکر کنی مثل اسپلینتر باشه ولی میتونی ماموریت ها رو با مخفی کاری هم انجام بدی

3)هر چیزی که تو بازی بر میداری همون پایین صفحه یه مشخصاتی ازش میده بعدا تو پیپ بوی هم میتونی چکش کنی

4)روی تختهایی که خریده باشی (اتاقشو) یا اینکه صاحب نداشته باشه

5)شیشه نوشابه اگر پر پاشه سلامتی رو زیاد میکنه
یا میتونی چیزایی که بر میداری رو بفروشی یا ازشون استفاده کنی مثل ساختن اسلحه بستگی به اون وسایل داره که چی باشن

ferro

کاربر سایت
Jun 25, 2010
12
نام
mohammad
1)یکم بیشتر توضیح میدی کجایی نفهمیدم دقیقا کجایی فکر کنم تازه از vault در اومدی درسته؟
اگه اره,باید از همون جلوی در ولت مستقیم حرکت کنی ومسیرت رو عوض نکنی تا به شهر برسی

2)نه خیلی زیاد که مثلا فکر کنی مثل اسپلینتر باشه ولی میتونی ماموریت ها رو با مخفی کاری هم انجام بدی

3)هر چیزی که تو بازی بر میداری همون پایین صفحه یه مشخصاتی ازش میده بعدا تو پیپ بوی هم میتونی چکش کنی

4)روی تختهایی که خریده باشی (اتاقشو) یا اینکه صاحب نداشته باشه

5)شیشه نوشابه اگر پر پاشه سلامتی رو زیاد میکنه
یا میتونی چیزایی که بر میداری رو بفروشی یا ازشون استفاده کنی مثل ساختن اسلحه بستگی به اون وسایل داره که چی باشن
drivere aziz merc az rahnamayit alan dige taghriban hame chizo fahmidamo hodude 14 saate baziro raftam,hamoonjayiam keaz baghale ye roodkhoone rah mireho sare raham ba oon aslahe forushe ke baghalesh atish roshan karde residam (yeki az mamooriataye three dog)
vali ye soal,
kodum yeki az itemha be darde sakhte aslahe mikhore?ina ke hichkodoomeshoono na mishe fa'al kard na mishe roo chize dige combine kard

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
drivere aziz merc az rahnamayit alan dige taghriban hame chizo fahmidamo hodude 14 saate baziro raftam,hamoonjayiam keaz baghale ye roodkhoone rah mireho sare raham ba oon aslahe forushe ke baghalesh atish roshan karde residam (yeki az mamooriataye three dog)
vali ye soal,
kodum yeki az itemha be darde sakhte aslahe mikhore?ina ke hichkodoomeshoono na mishe fa'al kard na mishe roo chize dige combine kard

خواهش میکنم:)

برای ساخت اسلحه اول باید دستورالعملشو بخری بعضی هاشم توی بعضی مراحل بهت میدن
بعدش باید میز ساخت اسلحه رو بخری
برو مغازه اون دختره توی megatown اون همه وسائلرو داره

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
help me plz!!!s

سلام به همه
بچه ها من بازی و دارم میرم ولی به بعضی جاها که میرسم دسگام هنگ میکنه و باید خاموش روشن کنم... 3 بارم خریدم این بازی و ولی بازم اینطوری میشه...!! بدجوری تو کفم... یکی راهنماییم کنه که بدجور عصبیم کرده...:((:((:((

مرسی

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام به همه
بچه ها من بازی و دارم میرم ولی به بعضی جاها که میرسم دسگام هنگ میکنه و باید خاموش روشن کنم... 3 بارم خریدم این بازی و ولی بازم اینطوری میشه...!! بدجوری تو کفم... یکی راهنماییم کنه که بدجور عصبیم کرده...:((:((:((

مرسی

من این بازی رو روی ps3 بازی میکردم, همین مشکل فریز رو داشتم. به نظرم از بازی باید باشه.:-/

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلام به همه

مرسی

HELP ME PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!:((:((:((

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
HELP ME PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!:((:((:((

سلام دوست عزیز

شما نسخه GoTY بازی رو قبل از اینکه تمومش کنی ریختی ؟ اگر آره باید بری از روی هارد پاکشون کنی. اگر هم باز مشکلت حل نشد احتمالا از Save هات هست. اونا رو پاک کن و از اول برو .

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلام دوست عزیز

شما نسخه GoTY

بازی رو قبل از اینکه تمومش کنی ریختی ؟ اگر آره باید بری از روی هارد پاکشون کنی. اگر هم باز مشکلت حل نشد احتمالا از Save هات هست. اونا رو پاک کن و از اول برو .

منظورف از این چیه؟؟!؟ متوجه نشدم؟؟؟ GoTY چیه؟؟
بابا چنبار از اول رفتم درس نشده....:((:((
کمممممممممممممممک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر