آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
چند بار امتحان کردم اما نشد، این مشکل فقط بدست تو حل میشه اگه میشه راه حل دیگه به ما معرفی کن

دارم روش کار میکنم فرصت بدید چشم به جاهایی میرسیم ;)

میشه بگید باید کدوم ها رو از صفحه اول دانلود کنم؟!
و تنظیماتش رو هم بگید ممنون میشم!

ایو اول دان کن نصبش کن بعد هر چی بیلد جدید که میزاریم یا هست رو توی این extract کن در مورد تنظیمات به پست اول برو
DOWNLOAD

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
فرهاد جان این پچ هم دانلود کردم و بعد تو Misc اینبل پچ رو زدم ولی متاسفانه بازم مشکلم حل نشد و بازم بعد صفحه
this game contains images that could be considered violent and disturbing صفحه سیاه می شه و هیچ اتفاقی نمیوفته!
شماره پچ هم برای من 3 هست در حالی که برای شما تو اون عکس شماره پچ 4 بود و برای من یه ارور 0x1f80190a هم می ده...
عکسش رو برات گذاشتم یه نگاه بهش بندازی:
by0fh8wukiysmrry6ytj.jpg

شما اخرین بیلد رو حتما دان کن پوشه patch قبلیت رو پاک کن و این رو بریز
patches.rar

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
سلام
همون طور که شما گفته بودین ورژن جدید رو گرفتم و تنضیمات speedhacks هم اون جور که گفتین گزاشتم.
و cdvdrom رو هم cdvdolio 0.1.0 گزاشتم و برای اجرا هم رفتم توی cdvdrom و ایمج روبهش شناسوندم و بازی رو از file ===>run cd/dvd اجرا کردم و بایوس هم همه رو امتحان کردم.اما باز هم همون پیغام مرگ بار Dont send رو میده.:(.

پ.ن:عمرا فکر نکنم کسی با این شبیه ساز این قدر مشکل داشته باشه.اصلا کسی هست نونسته باشه با این بازی کنه.؟فکر نکنم

سلام شر و شور جان
من میدونم مشکلت چیه چون تجربشو داشتم و البته حل شد:cool::biggrin1:
برای رد کردن ارور dont send باید تو تنظیمات گرافیک حالت fullscreen رو انتخاب کنی.شاید باورت نشه ولی بهمین سادگیه.;)

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
کلنگ جان نگفتی برای persona3,4 چه پلاگینی از همه بهتره

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
اره کلنگ جان تست کردم.بازی هم خوب اجرا میشه اما تو محیطای شلوغ مثل کلاس و مبارزات فریمش میشه
30 و تیک میزنه.در ضمن من از پلاگین های قدیمی (مال 6 ماه پیش)استفاده میکنم.
672pcsx2pg-vtlb-dev.exe
GSdx 1.14 SVN SSE2.dll
ZeroSPU2 0.4.4.dll
در ضمن از نسخه ی 9.5 استفاده میکنم.اینا برای من بهترین جوابو میدن.اما میخوام بدونم build pcsx29.5 یا9.6 جدید داری که بدرد اینهم بخوره.در ضمن بی زحمت buildهای جدید یادت نره;)

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
اقا من به 2 تا مشکل به حالت صد حا ل برخورد کردم توی god of war لطفا از دوستان و فرهاد عزیز هرکی میدونه کمک کنه اصل قضیه اینکه کلی بازی هارو رد کردم و رسیدم به اخراش به جاش گیر میکنه و در واقع بازی هنگ میکنه و جلو نمیره:( توی فیلم بازری هم هست که الان نشومن ی دقیق هر 2 تا رو میدم
اول اینکه توی Gow 1 کلی ردش کردم و رسیدم به آخراش که کرتووس در جعبه رو باز میکنه و خدا بزرگ میشه و با غول مو نارنجیه آتشی پسر زئوس میجنگه بعد اونو زدمش میره توی کهککشان پیش زنو بچش که کلی دشمن مثه خودش بشون حمله میکنن که اونم رد کردم بعد که این قسمت تموم میشه شمشیرشو ازش میگیره همون غوله میزنه به زنو بچش و کرتوس برمیگرده همون جا توی جنگ با پسر زئوس که توی فیلمش که میره یه شمشیر دیگه از روی پل ورداره توی آتن که بیاد برای جنگ مرحله بعد که تصویر سفید میشه و دیگه همین جا وایمیسه که جلو نمیره!!!!!!!!!!مارو تو کف میزاره در واقه:((
و در gow 2 هم ردش کردم تا اونجا که میره سراغ اتلس و پر در میاره ومرحله رو هم رد میکنم تا آخر که میره بالا و میزنه زنچیر رو پاره میکنه از دسته اتلس که میره توی حالت فیلم و کرتوس رو میگیره توی دستش و حرف میزنه که یه دفعه این جا هم گیر میکنه و.....
حالا خدا وکیلی یکی بیاد بگه مشکل از چیه از برنامس؟ از دیسک بازی مشکل داره برم عوضش کنم ؟ یا پچ و چیزی میخواد بریم توی تنظیمات و اینجا رو رد کنم یا اصلا این مشکل حل نمیشه و تا همین جا میشه روی پی سی بازی کرد؟؟ چون حسابی حالمو گرفته ورفته روی اعصاب وکلی اشتیم حال میکردیم این همه در عرض 5 روز رفتم جلو و ....:sick:
حالا هر راهی داره بگین و اگه پچ می خوا بگین و روش انجام رو هم بگین
برای شوک دسته هم یه بچه سی دی داشت که نصب کردم و خبری نشد ینی چیزی حس نکردم
تنظیمات چیزی نداره برا conteroller ؟
در کل از فرهاد عزیز و دوستان برای این تاپیک خوب تشکر میکنم و منتظرم این مشکل من هم رفع بشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اره کلنگ جان تست کردم.بازی هم خوب اجرا میشه اما تو محیطای شلوغ مثل کلاس و مبارزات فریمش میشه
30 و تیک میزنه.در ضمن من از پلاگین های قدیمی (مال 6 ماه پیش)استفاده میکنم.
672pcsx2pg-vtlb-dev.exe
GSdx 1.14 SVN SSE2.dll
ZeroSPU2 0.4.4.dll
در ضمن از نسخه ی 9.5 استفاده میکنم.اینا برای من بهترین جوابو میدن.اما میخوام بدونم build pcsx29.5 یا9.6 جدید داری که بدرد اینهم بخوره.در ضمن بی زحمت buildهای جدید یادت نره;)
خوب این مساله عادی هست که در محیطهای باز بازی افت فریم پیدا کنه حتما ورژنهای جدید رو دلن کن هم سازگارتر هست و هم سرعت بیشتری میتونی بگیری اینم ورژن جدید Pcsx2-r1707.7z

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اقا من به 2 تا مشکل به حالت صد حا ل برخورد کردم توی god of war لطفا از دوستان و فرهاد عزیز هرکی میدونه کمک کنه اصل قضیه اینکه کلی بازی هارو رد کردم و رسیدم به اخراش به جاش گیر میکنه و در واقع بازی هنگ میکنه و جلو نمیره:( توی فیلم بازری هم هست که الان نشومن ی دقیق هر 2 تا رو میدم
اول اینکه توی Gow 1 کلی ردش کردم و رسیدم به آخراش که کرتووس در جعبه رو باز میکنه و خدا بزرگ میشه و با غول مو نارنجیه آتشی پسر زئوس میجنگه بعد اونو زدمش میره توی کهککشان پیش زنو بچش که کلی دشمن مثه خودش بشون حمله میکنن که اونم رد کردم بعد که این قسمت تموم میشه شمشیرشو ازش میگیره همون غوله میزنه به زنو بچش و کرتوس برمیگرده همون جا توی جنگ با پسر زئوس که توی فیلمش که میره یه شمشیر دیگه از روی پل ورداره توی آتن که بیاد برای جنگ مرحله بعد که تصویر سفید میشه و دیگه همین جا وایمیسه که جلو نمیره!!!!!!!!!!مارو تو کف میزاره در واقه:((
و در gow 2 هم ردش کردم تا اونجا که میره سراغ اتلس و پر در میاره ومرحله رو هم رد میکنم تا آخر که میره بالا و میزنه زنچیر رو پاره میکنه از دسته اتلس که میره توی حالت فیلم و کرتوس رو میگیره توی دستش و حرف میزنه که یه دفعه این جا هم گیر میکنه و.....
حالا خدا وکیلی یکی بیاد بگه مشکل از چیه از برنامس؟ از دیسک بازی مشکل داره برم عوضش کنم ؟ یا پچ و چیزی میخواد بریم توی تنظیمات و اینجا رو رد کنم یا اصلا این مشکل حل نمیشه و تا همین جا میشه روی پی سی بازی کرد؟؟ چون حسابی حالمو گرفته ورفته روی اعصاب وکلی اشتیم حال میکردیم این همه در عرض 5 روز رفتم جلو و ....:sick:
حالا هر راهی داره بگین و اگه پچ می خوا بگین و روش انجام رو هم بگین
برای شوک دسته هم یه بچه سی دی داشت که نصب کردم و خبری نشد ینی چیزی حس نکردم
تنظیمات چیزی نداره برا conteroller ؟
در کل از فرهاد عزیز و دوستان برای این تاپیک خوب تشکر میکنم و منتظرم این مشکل من هم رفع بشه

رضا جان در gow2 همه این مشکل رودارن دارم روش کار میکنم با خود مدیرا و beta tester های pcsx2 در میون گزاشتم که دارن کمک میکنن صبر کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام به همه دوستان .سوالی داشتم مبنی بر اینکه برای کنترل های بازی ها کدام پلاگین از همه بهتر است چون من که از پلاگین (
LILY PAD 0.10 (R1388 استفاده میکنم در شنا ختن جهت های شوک دسته بازی مشکل دارم موقعی که جهت های معمولی خود دسته بازی معرفی میکنم مشکلی نداره اما موقعی که جهت شوک ها معرفی میکنم با جهت های قسمت نرمال(چهار جهت روی دسته بازی ) قاطی میشن و کاری نمیشه کرد و با پلاگین 1.7 SSSPSX PAD در قسمت تنظیم جهت شوک ها مشکل دارم
لطف کنید کمک کنید ممنون میشم

جوی استیک رو از pc بکش بیرون بعد پلاگین رو روی ssspad 1.7 بزار بعد جوی استیک رو وصل کن خودش اتومات میشناسه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر