بازي LAN = Team Fortress 2

مي خوام بازي Team Fortress 2 روي چند كامپوتر به صورت LAN بازي كنم چه جوري مي شه؟
البته مي دونم كه خيلي ها اين بازي رو نديدن چون توي بازار كم هست و من فقط توي سري بازي هاي شركت Sarzamin ديدم

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
lدارم.ping ام هم خوبه.رو call4حدود 50_60هست.بعد الان میشه لطف کنین بگین کدو ÷چ ها رو بگیرم؟و آدرس کرک آخرین ورژن برای multi playerهم اگه داره لطف کنین.ممنون

اقا ردیفش کردی اگه نتونستی شرمنده من یه مدت این تاپیکو ندیده بودم این یه سایت توپ تا با Torrent همه پچ ها رو DL کنی باید از اول همرو بگیری البته یه سری رو بصورت پک قرار داده از اولیش تا آخری که همونو بگیر :

http://www.kso.lv/download.php?view.92

فکر کنم همین باشه برات گزاشتم یدفه همش توشه در ضمن آخرین ورژن 1.0.4.1 هست الان .

اقا من دست این خارجی ها خسته شدم یه قراری بزاریم تو یه ساعت خاصی توی یه سرور خاص بچه های بازی سنتر بریزیم نابودشون کنیم !!! من سرور نزدیکتر از روسیه نمیشناسم شما چطور ؟؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اقا ردیفش کردی اگه نتونستی شرمنده من یه مدت این تاپیکو ندیده بودم این یه سایت توپ تا با Torrent همه پچ ها رو DL کنی باید از اول همرو بگیری البته یه سری رو بصورت پک قرار داده از اولیش تا آخری که همونو بگیر :

http://www.kso.lv/download.php?view.92

فکر کنم همین باشه برات گزاشتم یدفه همش توشه در ضمن آخرین ورژن 1.0.4.1 هست الان .

اقا من دست این خارجی ها خسته شدم یه قراری بزاریم تو یه ساعت خاصی توی یه سرور خاص بچه های بازی سنتر بریزیم نابودشون کنیم !!! من سرور نزدیکتر از روسیه نمیشناسم شما چطور ؟؟
سرورهای گرجستان هم پینگش با ایران بد نیست. giga هم خوبه مخصوصا چون مپ عوض نمیکنه و روی اعصاب نیست. (dustbowl)
نظر بدید. با این پینگها با این افراد اجنبی :) بازی کردن نمیچسبه!! (پینگشون کمه حال نمیده!! :p)

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
براتون یه خبره خوب دارم اونم اینکه یه سرور ایرانی داره ردیف میشه، توضیحات بیشترم بزودی به اطلاعتون میرسونم پس خودتون گرم کنین برای TFT 2 :biggrin1:

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
من خودم از west گرفتم ، فکر هم کنم همه از west گرفته باشن در مورد پچ هم باید بگم من که 5 ماه پیش گرفتم 3 - 4 تا بیشتر پچ نداشت که اگه همینطور باشه شما باید بیشتر از 600mb :confused:دانلود کنی ولی ارزششو داره برای این بازی خیلی پچ اومده و بازم داره میاد با این که بازی برای 3 سال پیش(حدودی گفتم) هست و بازی عالی هستش، انشا ا... وقتی سرور راه بیفته خودتون میبینین که یه سرو گردن از این بازیایی که الان دارین online بازی میکنین(cod4-counter و هر چیزی که تو این سبکا بازی میکنین)بالاتره ، من وقتی که بازی میکردم(2 ماه بازی نکردم:(()از خنده رودبر میشدم:cheesygri،اینارو گفتم که اگه کسی بازیو تهه نکرده و یا داره و شک داره که پچارو بگه :eek: بفهمه که ارزش داره.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
آپدیت جدید هم که عرضه شد!! :cheesygri (تازه گرم شده بودیم!!)
ماه پیش که آپدیت 1.0.4.1 عرضه شده بود. توضیحات و لینک برای اونهایی که لازم دارند:
تغییرات:
[ltr]
Fixed a bug that prevented the correct Arena stats from being uploaded
[/ltr]​
دانلود از Rapidshare
دانلود از Mediafire
دانلود از Filefront
دانلود از تورنت (PSY)
دانلود از تورنت (KSO)

و آپدیت 1.0.4.2 که دو روز قبل عرضه شده بود. توضیحات و لینک:
[ltr]Added rate limit for several client commands to prevent server spamming
Added consistency checking for particle systems
Updated r_particle_timescale ConVar so it can only be changed if the server has sv_cheats set to 1
Updated loading/disconnect dialogs so they're easier to read
Updated Dustbowl, Granary, and Badwater Basin with several exploit fixes
Updated Granary to remove the setup time and gates[/ltr]
دانلود از تورنت (KSO)
دانلود از Rapidshare
دانلود از Mediafire

آپدیت جدیدی هم دیروز عرضه شده. این توضیحاتشه:
[ltr]Removed consistency check for some particle systems that players like to customize[/ltr]
دانلود:
دانلود fix برای حل مشکل BadCRC

موفق باشید

---------------
*ویرایش*
لینک آپدیت 1.0.4.2 و آپدیت کوچکی هم که دیروز عرضه شده بود اضافه شد.

آخرین ویرایش:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
برای افرادی که کلا" آپدیت دانلود نکردن و ورژن بازیشون 1.0.0.0 است. آپدیت های زیر که حدودا کمتر از 500 مگابایت سایز داره شامل تمام آپدیت ها تا نسخه 1.0.4.2 میشه:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من Steam رو نصب کردم . الان هم وقتی میرم توی بازی خودش روشن میشه و آمار رو Save میکنه ولی نمیدونم که چجوری میشه که برای کاراکتر ها یه اسلحه ای چیزی اضافه کرد و قتی میرم توی قسمت Character Setup And Info میزنه که نمیتونه به Steam وصل بشه اصلا برای این کار باید چی کار کرد چون میبینم که مثلا این Pyro ها یه اسلحه دارن که یه گلوله ی آتش پرت میکنه ولی مال من نداره . باید چی کار کنم ؟؟؟

راستی یه قراری هم بزاریم برای بازی . من توی این سرور میام خیلی عالیه : 193.46.236.246:27015

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من Steam رو نصب کردم . الان هم وقتی میرم توی بازی خودش روشن میشه و آمار رو Save میکنه ولی نمیدونم که چجوری میشه که برای کاراکتر ها یه اسلحه ای چیزی اضافه کرد و قتی میرم توی قسمت Character Setup And Info میزنه که نمیتونه به Steam وصل بشه اصلا برای این کار باید چی کار کرد چون میبینم که مثلا این Pyro ها یه اسلحه دارن که یه گلوله ی آتش پرت میکنه ولی مال من نداره . باید چی کار کنم ؟؟؟

راستی یه قراری هم بزاریم برای بازی . من توی این سرور میام خیلی عالیه : 193.46.236.246:27015
یعنی بازی رو خریدی!؟ یا با نسخه کرک شده استم بازی میکنی!؟ یا بازی رو اجرا میکنی بعد میری توی استم؟!
در هر حال برای حالت دوم و سوم که بازیت ارجینال نیست یک فایل اجچرایی ای است که باید قبل از بازی اجرا کنی تا بعد بتونی توی بازی اسلحه ها رو فعال کنی. حالا بگو بازی رو نخریدی یا نه تا فایل رو باتچجم!!؟!

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
نه من بازی رو نخریدم . با همین آرین پچ 1.0.4.2 که از KSO هست دارم بازی میکنم .

اگه میشه اون برای فایل یه لینک بزارین . من میرم توی بازی بعد استیم اجرا میشه و فقط کاری که میکنه اینه که همون آمار منو Save میکنه .

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
نه من بازی رو نخریدم . با همین آرین پچ 1.0.4.2 که از KSO هست دارم بازی میکنم .

اگه میشه اون برای فایل یه لینک بزارین . من میرم توی بازی بعد استیم اجرا میشه و فقط کاری که میکنه اینه که همون آمار منو Save میکنه .
من اول فکر کردم سایزش بیشتر باشه. حالا وقتی کمپرسش میکنم میبینم سایزش بیشتر میشه!! (اشاره با اینکه سایز خود فایل از کمپرس شدش کمتره. تنها 166 کیلو بایت.) به همین دلیل اتچج نکرده بودم چون فکر میکردم سایزش بیشتر باشه و چون اشتراک adsl هم تموم شده تا بگیرم ... dial و اینها!! :laughing:
بگذریم. پیوسته.

فقط نحوه استفاده و توضیحات:
یک فیلم تو utube بود نیافتم. مجبورم توضیح بدم. خب استفاده ازش راحته. در نسخه های استم کرک شده فقط لازمه قبل از بازی این برنامه را اجرا کنی که البته این برنامه به محض اجرا شده بسته میشه و به شما پنجره ای رو نشون نمیده ولی اصولا عمل میکنه. برای نسخه های non-steam مثل نسخه شما من تست نکردم. ولی سازنده گفته بود بعد از اجرا این برنامه خود برنامه به صورت خودکار بازی رو هم اجرا میکنه. البته دقت کنید قبل از اجرای این برنامه اونو در محل نصب بازی و در کنار فایل hl.exe قرار بدید.
ولی بخش مهم اینه که برای رفرش شدن اطلاعات شما باید در بازی (و البته در بازی و نه در منو) عملی رو انجام بدید که یک اچجیومنت باز کنه یا سعی در انجام یا پیشرفت یک اچیومنت باشه. مثلا اول بازی مدیک برداری و به یک نفر که درخواست مدیک میکنه خون بدی و بعد از اون میتونی تغییر کلاس بدی و از همون صفحه ستاب اسلحه ها تو آپگرید کنی یا ...

نکته مهم اینه که باید اچیومنت ها رو باز کنی تا اسلحه ها باز بشه. این فایل برات تقلب نمیکنه بلکه فقط مشکل بازی با استم رو حل میکنه. پس سعی کن قبلش اچیومنت ها رو بگیری. البته در اینترنت اگر بگردی یک فایل gamestat.txt وجود داره که اگر دانلود کنی و بزاری مکان نصب بازی احتمالا همه اچیومنت هات باز بشه ولی من که تست نکردم و تا الان که البته کم بازی میکنم فقط 16 تا فکر کنم از اچیومنت های پایرو رو گرفتم که اسلحه آتش انداز و flamer جدید باز شده که باهاشون حال نکردم.

من توی این مدتی که از این استفاده کردم مشکلی ندیدم. آنتی ویروسم هم که n360 نسخه یک باشه چیزی نگفته. (البته اکثر موارد خاموشه پس نمیتونسته چجیزی بگه!! :))
ولی خب شما چکش کن چیزی توش نباشه که فکر نکنم باشه.

موفق باشی

Attachments

• TF2 Weapon Unlocker.rar
    160.7 KB · مشاهده: 0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر