God of War III

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اینم سه هزارویکمین پست این تاپیک
برای اینکه اسپم هم نشه آقا مهدی جریان این DLC که گفتی چیه عزیز؟
رایگان هست؟ اگه نه چند دلاره؟
و یه سوال هم اینکه من الان این بازی رو دارم اما کلا با این سبک بازی حال نمیکنم فقط میخام بدونم اگه بخام رو درجه EASY یه دور تمومش کنم چقدر وقت میبره؟

با این DLC شما در نقش برادر کریتوس ( دیموس) بازی خواهید کرد !
برای کنسولای کپی هم قابل بازی هست ! :d

• Like
Reactions: Sega_genesis

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستانی که بازی رو پلات کردن تروفی انلاین چند تا داره میشه بگید

سلام بر دوست من. تروفي آنلاين نداره همش براي بخش آفلاين و داستاني هستش.

به نظر من كاره خوبي هم كردن چون تنها بازي بود كه تونستم به خاطر همين نداشتن بخش آنلاين صد در صد تروفي هاشو بگيرم. سخت ترين تروفي هم كه گرفتم اوني بود كه بايد هزارتا كمبو با يك شمشيرم ميزدم.

- - -ویرایش - - -

دوستان چه جوری میتونم اسکین های کریتوس رو باز کنم؟

بازي كلا داراي 6 تا اسكين براي كريتوس هستش كه به اين شرح هستن:

Fear Kratos: براي باز كردن اين لباس بايد بازي را يك بار تموم كني. ( درجه سختيش مهم نيست.)

مزاياي اين لباس: دشمن ها نسبت به حملات چهار برابر بيشتر نسبت به شرايط آسيب ميبينن. اما با انتخاب اين لباس ديگه نميتوني هيچ تروفي را باز كني و غير فعال ميشه.

Dominus: قابليت تروفي گرفتن غير فعال ميشه. دو برابر بيشتر ارب قرمز ميده و همچنين دشمن ها نسبت به حملات دو برابر بيشتر از شرايط عادي صدمه ميبينن.

Morpheus Armor: ارزش همه ارب هاي قرمز در بازي دو برابر ميشه و قابليت تروفي گرفتن هم غير فعال ميشه.

Apollo: دشمن ها نسبت به حملات نيم برابر بيشتر از شرايط عادي آسيب ميبينن و همچنين قابليت تروفي گرفتن هم غير فعال ميشه.

Phantom of Chaos:
ارزش همه ارب هاي قرمز در بازي ده برابر ميشه و قابليت تروفي گرفتن هم غير فعال ميشه.

Forgotten Warrior :دشمن ها نسبت به حملات نيم برابر بيشتر از شرايط عادي آسيب ميبينن و همچنين قابليت تروفي گرفتن هم غير فعال ميشه.

براي باز كردن اين لباس ها هم ميتوني از اينجا و در پست دوم كه دوست خوبمون مهرداد گذاشتن دانلودشون كني:

Online Pass and DLC working for PS3
اينم تصاوير تمامي اين اسكين ها:

6a8a5ioufli2zbmc2jcy.jpg

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بر دوست من. تروفي آنلاين نداره همش براي بخش آفلاين و داستاني هستش.

به نظر من كاره خوبي هم كردن چون تنها بازي بود كه تونستم به خاطر همين نداشتن بخش آنلاين صد در صد تروفي هاشو بگيرم. سخت ترين تروفي هم كه گرفتم اوني بود كه بايد هزارتا كمبو با يك شمشيرم ميزدم.

اخ اخ اشتباهی اینجا پست زدم فکر کردم تاپیک بازی God of War: Ascension هست
شرمنده
============
اتفاقا من اینجا رو با راهنمایی سایت برادر یوتوب عزیز فهمیدم چه جوری باید بگیرمش
اینجا اسون بود
ولی اونجایی که باید روی اخرین درجه سختی همون جایی که سه تا مجسمه هست من همون جا شش ساعت طول کشید تا قلقش امد دستم و ردش کردم
فکر کنم به خاطر همین بود که کنسول فت به فنا رفت بعد رفتم اسیلم خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر