XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من xfire رو از سایت خودش دان کردم ولی موقع اجرا یه صفحه سیاه میاد. چند بار هم نصب کردم ولب درست نمیشه
بجا برنامه، command prompt بالا میاد؟اگه آره چون به xf جا دارین updater رو اجرا می‌کنین :D. اسون‌ترین راه اینه که کلا این نسخه رو بی‌ خیال شین و دوباره دانلود کنین از سایتش، بعدا از Desktop اجرا کنین

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بجا برنامه، command prompt بالا میاد؟اگه آره چون به xf جا دارین updater رو اجرا می‌کنین :D. اسون‌ترین راه اینه که کلا این نسخه رو بی‌ خیال شین و دوباره دانلود کنین از سایتش، بعدا از Desktop اجرا کنین

دوباره دانلود کردم ولی بازم نمیشه

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
دوستان راهی وجود داره که بازی رو به طور دستی به xfire شناسوند؟
برو به Tools/Options/Games بعد خود Xfire شروع میکنه به شناختن بازی ها اگر بازی مورد نظرت رو پیدا نکرد یعنی داخل Installed Games نبود انتهاش یک گزینه داره به نام Not Installed روی اون کلیک کن اسم بازی هایی که Xfire ساپورت میکنه میاد روی اسم بازی مورد نظرت کلیک کن و سمت چپ زیر اسم بازی هم کلیک کن و گزینه Manual Detedt رو انتخاب کن و بازی رو بصورت دستی بهش معرفی کن
22951068479891560463.bmp

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان راهی وجود داره که بازی رو به طور دستی به xfire شناسوند؟
بعضی بازی ها رو باید اسمشونو تو فایل Xfire.ini عوض کنی تا بتونی فایل .exe شون رو پیدا کنی . برای اینکار باید فایل xfire.ini رو تو پوشه خود برنامه پیدا کنی و بازش کنی با note pad بعدش دکمه Control + F رو بزنی و اسم بازی رو وارد کنی تا بین اون چندهزار بازی پیداش کنه . پیدا شد اسم لانچر و اسم فایل Executable رو به اسم هایی که فایل لانچر و EXE بازی خودت هست تغییر بده . بعد برو تو همون قسمتی که دوستمون گفت بازیت رو پیدا کن .

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
دوستان یه مشکل اساسی با خود برنامه.
من وقتی برنامه رو تو ویندوز 7 نصب میکنم تعدادی از فایل ها منجمله فایل مهمxfire_games.iniنصب نمیشه.ولی وقتی همون رو توxpمیریزم مشکلی نیست و راحت اون فایل دیده میشه+چند پوشه دیگه.
مشکل چیه چی کار کنم؟

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
دوستان یه مشکل اساسی با خود برنامه.
من وقتی برنامه رو تو ویندوز 7 نصب میکنم تعدادی از فایل ها منجمله فایل مهمxfire_games.iniنصب نمیشه.ولی وقتی همون رو توxpمیریزم مشکلی نیست و راحت اون فایل دیده میشه+چند پوشه دیگه.
مشکل چیه چی کار کنم؟
باید بری داخل Program Data اونجا هم یک پوشه میسازه Xfire , داخل Xp فقط Program Files هست اما در 7 اطلاعاتی که شما میخوای داخل Program Data هستِِِ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر