1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

طرفداران half life بیان تو !

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط genaveh, ‏Jul 15, 2006.

1. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    احتمالآ اگه داستانی هم باقی بمونه میره برای Half Life 3 . چون از خیلی وقت پیش میگفتن کلآ 3 تا اپیزود هست ! (ما که از خدامونه 100 تا اپیزود با کیفیت بالا بیاد :D)

نه بابا این Gabe Newell زودتر از ما سکته قلبی میکنه و بدون اون هم بازی رو ادامه نمیدن دیگه :D

آخرین ویرایش: ‏Dec 3, 2008
    ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    Cipher
    وقتی Portal را وارد کردند و بعد تو HL EP2 خبر از تکنولوژی نامعلوم شرکت Apurture رقیب سابق Black Mesa دادند بعد تو Portal »علوم نشد Gladus چی شد و چه بر سر Xen Border World اومده و ....
    من از این می ترسم که از بس طولش می دن من عمرم کفاف نده !!!!!

3. کاربر سایت

نام:
    سروش
    این تریلر رو ندیده بودم!! ممنون (اینو کی اضافه کرده بودند که من ندیدم. برعکس فکر کنم همین هفته سایتشون رو چک کردم که فقط یک سری اسکرین جدید بود. در هر حال ممنون)
    موضوع تکنولوژی AL که در همین EP3 باید معلوم بشه (کشتی و اینها)
    بحث BW هم که تموم شد. دیگه پارگی ابعادی بسته شده و اگر هم XENای اونجا زندگی بکنه داره میکنه و ربطی نباید داشته باشه
    Gladus هم اگر چه در موردش توضیح کاملی داده نشده ولی خب اینها جزء بخشهای داخلی AL بوده و به داستان اصلی ربطی نباید داشته باشه. همون طور که تیم سازنده هم گفته بودند با وجود اینکه بعضی رابطه ها بین Portal و سری HL وجود داره ولی اصولا هر دو سیر داستانی خودشون رو طی میکنند!! (اینطوری نگاه کنی در cs:s هم روی کانتینرها نوشته BL :cheesygri)

نظر شخصیم این هست که طبق برنامه ریزی قبلیشون موضوع رو در EP3 ببندند و شخصیت اصلی که داستان بیشتر بر اساس نقش مبهمش داره طی میشه (GMan) هم که داره وضعیتش معلوم میشه.

شاید HL3 داستان دیگری داشته باشه. راستش شخصا از اینکه HL3 به بیراهه نرده و داستان خوبی نداشته باشه میترسم اگر چه به Valve اعتماد دارم. چه کنیم!! :biggrin1:

4. کاربر سایت

نام:
    الیکا
    بعد از چند سال بالاخره یه فن باید پیدا شه به تاپیک جونی بده. آخه یه سری شایعات جدید داره شنیده میشه. ظاهرا یکی تو فروم های Value یه پستی به این مضمون گذاشته که Half life 2 اپیزود 3 و 4 کنسل شده و Half life 3 تایید شده که البته بلافاصله این کاربر توسط مدیران فروم بن شده و پستش هم به سرعت delete شد. تو vg247 خوندم. احتمالش زیاده چون اپیزود 2 به یه سرانجامی رسیده بود و وقتش بود Half life3 ساخته شه.:x

5. کاربر سایت

من که چشمم آب نمیخوره خبری باشه... ولی به هر حال ترجیح میدم اول یه اپیزوده سومی ساخته بشه و بعدش برن سراغ نسخه سوم.

6. کاربر سایت

نام:
    سامان
    واي اگه در حال ساخت نسخه 3 باشن كه من سكته ميزنم بابا.يه مقدار به فكر ما هم باشين.همينطوري هر چي به ذهنتون ميرسه نيارين روي صفحه مانيتور:((:d

7. کاربر سایت

یه نکته جالب :D

8. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوستان خبری از نسخه بعد این بازی نیست ؟ داستان بازی که ناتموم مونده از انتشار اخرین اپیزود هم خیلی گذشته ...
    کسی خبری اطلاعاتی ندار کم کم دارم ناامید میشم...

9. کاربر سایت

سلام بله خیلی وقفه بین 2 و 3 افتاده.

البته ابتدا قرار بود:
    برای اطلاع بیشتر در مورد ادامه ی این بازیه دوست داشتنی میتونید به سایت زیر (قسمت 2013) سر بزنید:
    Future of the Half-Life series - Half-Life Wiki

و همین طور این خبر که در ماه اکتبر امسال منتشر شد:
    Valve Files Half-Life 3 Trademark - News - www.GameInformer.com

لوگوی ساخته شده توسط فن های این بازی:

2 تا از فن های دیگر بازی:

10. کاربر سایت

سلام دوستان
    قصد بازی سری Half-Life رو داشتم ، آیا برای فهمیدن داستان باید حتما نسخه اول رو برم؟
    مشکلی نیست از Half-Life 2 شروع کنم و بعد اپیزود هارو برم؟

11. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    اول شماره اولو برو!
    دوستان من hl2 و hl1 رو تموم کردم الان چیرو باید بازی کنم؟

12. کاربر سایت

نام:
    مراد حلیمی
    به تاپيكي كه تو امضاي من برين ميتونين روند مورد نياز براي بازي و داستان و همه چيز رو بخوونيد

موفق باشين

.

13. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin
    Episode 1 و 2 رو باید بازی کنید. از یه طرف خوش به حالت که اپیزود 2 رو بازی نکردی و می‌تونی واسه اولین بار تجربش کنی. از یه طرف خوش به حالت که مثل ما تو کف ادامه بازی نیستی :d

خرکی‌ترین کلیف‌هَنگِر تاریخ دنیای گیم انتهای اپیزود دوم HL هست :d

14. کاربر سایت

خدااااا. چرا half-life بعد نمیاد. بهتر بازی هست که توی عمرم کردم. همه چی داره.
    گرافیک، هیجان، آدرنالین، ریسینگ، گریه، خنده. یعنی همه چی.

15. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    خبر های خوش

درود من به تمام هالف لایف بازان دنیا
    خبرهای خوش و جدیدی دارم:نسخه نمایشی بازی Half life 2 Opposing force 2 demo به صورت نمایشی تولید شده است و فقط این سایت بازی را برای دانلود گذاشته بود/من خودم دانلودش نکردم و فقط گیم پلی آن را در یوتیوب دیدم و به نظرم قشنگ بود. امیدوارم هالف لایف بازان خوشحال شده باشند

لینک دانلود:https://teksyndicate.com/artides/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first
    بهتره از مرور گری استفاده کنید که متن هارو به فارسی ترجمه کنه
    امیدوارم ازش لذت ببرید
    اگر هم باور ندارید میتونید تو یوتیوب ببینیدش
    آرزوی موفقیت دارم برای تمام هالف لایف بازان روی زمین

- - -ویرایش - - -

https://teksyndicate.com/articles/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first شرمنده دوستان در نوشتن لینک خطایی بود به این لینک بروید

- - -ویرایش - - -

https://teksyndicate.com/articles/opposing-force-2-demo-released-rtw-has-it-first

- - -ویرایش - - -

در ضمن black mesa source دیگه کارش تموم شده و میخاد opposing force و blue shift رو باز سازی کنه با نام های جدید: operation black mesa و guard duty

این صفحه را به اشتراک بگذارید