Dante Versus Kratos

کدامیک بهتر است ؟

• Dante

رای‌ها: 107 44.2%
  • Kratos

رای‌ها: 135 55.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    242

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
این بحث هنوز هست :laughing: یادش بخیر چه حالی میکردم با این تاپیک :biggrin1:

اونایی که کریتوس و نمیشناسن خواهشا تیکه پرونی نکنن ببخشید اینجا مهدکودک نیست میاین داستان میگین ;)

منم دانته هم دوست دارم : با اون شوخی هایی که میکنه با اون طرز برخورد شخصیت جذابی داره زیادی وراجی میکنه مثلا تو شماره 3 وقتی با همون سگ یخی برخورد میکنه رفتارش جالبه وقتی میکشه و لیذی میاد اونجا هم حرکاتش جالب بود کلا شوخ و یدنده و خونسرد هست ;) با لیدی و تریش اونطور برخورد میکرد چون میخواست اونارو بیشتر به خودش جذب کنه خوب معلومه اگه مثل کنه بهشون میچسبید آدم حسابش نمیکردند ;)

اما کریتوس : میاین میگین وحشی و زن و بچه خودش و کشته :laughing: خب وقتی داستان بازی و درست نمیدونی نظریه نده ;) وقتی آرس اسیرش کرد و این اتفاق افتاد خب کریتوس دیونه شد و نمیتونه ریلکس باشه و معلومه به هیچکس رحم نمیکنه ;) خب دنبال انتقام از خدای یونان آرس هستش ;) برای همین به هیچکس رحم نمیکنه چون اشتباه بدی مرتکب شد و میخواد خودش و آزاد کنه ;)

وقتی از چیزی اطلاع کافی ندارین لطفا نظریه ندهید چیزی ازتون کم نمیشه .
هر دو شخصیت دوست دارم اما به هیچکدوم رای نمیدم چون حق جفتشون هست که امتیاز داشته باشن ;)

ببخشید دیر جواب تاپیک سال 2008 دادم واجب بود .

به نظر من کریتوس زمین تا آسمون بالاتر از دانته هستش ....
فکر کسانی که میگن دانته بهتره به خوبی شخصیت کریتوس و این کاراکتر رو درک نکردن ...

خب آره از نظر شخصیت که کریتوس خیلی بهتر میدونم ولی اینجا منظور محبوبیت هست :smile:
بهتر هست بگی داستان GOW را نمیدونند :smile:

آخرین ویرایش:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
به نظر من کریتوس زمین تا آسمون بالاتر از دانته هستش ....
فکر کسانی که میگن دانته بهتره به خوبی شخصیت کریتوس و این کاراکتر رو درک نکردن ...

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
خو با اینکه یه فن Microsoft و یکی از معدود کسانی هستم که اصلا از GOW خوشم نیومده و فقط هر نسخه یک بار بازی کردم و تنها دلیلشم این بود که فقط بتونم بگم بازی کردم و اگه جایی مقایسه کردم کارم اشتباه نباشه ولی در مقابل تا دلتون بخواد DMC بازی کرم و خیلی خوشم اومد ولی با همه ی این حال و احوال نمی تونم به خودم بقبولونم Dante حتی در حده Kratus هم باشه در کل Kratus خیلی بهتر شخصیت پردازی شده بود و یجوری خیلی از دانته بهتر بود.

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
عزیزم من داستان را میدونم از تو هم بهتر میدونم !! اشاره به Wild Cat !!

کریتوس از همه لحاظ سرتره مثل دانته دلقک نیست کاملا جدی و عصبانی و به دنبال انتقام البته نه انتقام زن و بچش انتقام خیانت زئوس که تو شماره ی 2 مرتکب شده بود !!
تو 3 هم که خدا بیامرز شد و گفت انتقام من به پایان رسید و خودشو کشت البته قبل از خودش خدایان یونا ( هیدیس , هلیوس , زئوس و.. را کشت ) بعد خودش ولی وجدانن بازی پایان خوبی داشت خلاطه کریتوس نمیزاره یارو بیاد باهاش روداری کنه به قولی رو به بچه نمیده و کلشو مثل تخم مرغ تو دستش له میکنه !!

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
عزیزم من داستان را میدونم از تو هم بهتر میدونم !! اشاره به Wild Cat !!

کریتوس از همه لحاظ سرتره مثل دانته دلقک نیست کاملا جدی و عصبانی و به دنبال انتقام البته نه انتقام زن و بچش انتقام خیانت زئوس که تو شماره ی 2 مرتکب شده بود !!
تو 3 هم که خدا بیامرز شد و گفت انتقام من به پایان رسید و خودشو کشت البته قبل از خودش خدایان یونا ( هیدیس , هلیوس , زئوس و.. را کشت ) بعد خودش ولی وجدانن بازی پایان خوبی داشت خلاطه کریتوس نمیزاره یارو بیاد باهاش روداری کنه به قولی رو به بچه نمیده و کلشو مثل تخم مرغ تو دستش له میکنه !!
جان خودت بذار داخل اسپیلر که اگه یکی‌ بیاد ببین بی‌چاره می‌شه

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
کریتوس سالاره میدونید چرا ؟؟؟ براتون میگم . ;)

اصلا دانته کریتوس را دیده موهاش همه سفید شده !! :cheesygri

کریتوس داد میزنه میگه ای نفسکش !!!!!!!!!!!!!!!! هر چی بچه سوسول هست بپرن وسط بعد دانته با نرو و ورجیل میپرن وسط سر دانته را میگیره یه شمشیر میکنه توش بعد سر ورجیل را میگیره دو بار میکوبه به دیوار مخش پخش میشه رو دیوار بعد دست نرو رو از جا میکنه میکوبه تو سرش بعد نرو میره میگه به کری ( دوست دخترش ) میگه بیا کریتوس منو کشت !!
بعد کری میاد پیش کریتوس بعد همن صحنه میره سر کوزه و ... :biggrin1:

داداش بیدار شو صبحانتو بخور برو سره کار
اگه به خیال پردازیی که نرو با دستش اون مجسمه رو ترکوند سر کوچولو موچولویه کریتوس که الله و اعلم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر