بازی های فراموش شده

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
Punisher که عالی بود یه 4-5 باری تمومش کردم :d
Chaos Legion هم بازی قشنگی بود

کسی بازی کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟میاد یه توظیحی بده فقط اون اسکلتاش رو من یادم میاد :d
شبیه serious sam بود! پر باگ هم بود یه جاش گیر کردم نصفه ول کردم!

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
یادمه قبلا یه بازی میکردم توش یه خروس بود که تو یکی از مراحلش قارچ خورد و یه غولی دنبالش کرد اینم یه tnt گذاشت دهن غوله و ... بازیه حالت خمیری داشت :D کسی میدونه اسم این بازی چیه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
Will rock :d

آره من همون موقع که بازی منتشر شد بازی رو تموم کردم. یادش بخیر, بازیه فوق العاده ای بود. پر از اسکلت بود. مثل serious sam پر از جک و جونور بود.

یادمه قبلا یه بازی میکردم توش یه خروس بود که تو یکی از مراحلش قارچ خورد و یه غولی دنبالش کرد اینم یه tnt گذاشت دهن غوله و ... بازیه حالت خمیری داشت :D کسی میدونه اسم این بازی چیه؟

مارو گرفتی؟! نکنه منظورت Neverhood هستش چون این چیزایی که تعریف میکنی همون neverhood هستش البته به غیر از قسمت خروسش چون خروس نبود :))

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
این بازی تو زمان خودش (2002 BLOOD OMEN) داستان و گیم پلی جذابی داشت
امیدوارم به فکر ساخت ادامه باشن، چون کلا فراموش شده
71048262130273158756.jpg

69966879909612324036.jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
Streer of rage
shinobi
Golden axe
sunset riders
Jurassic Park
RoboCop
Road rush
Final fight
Vintage =((

وای گفتی robocop کردی کبابم
زمانی این فیلم ساخته شد که کنسول ها هنوز نهایتش تکنولوژی 16 بیتی داشتن
وگرنه این بازی پتانسیلشو داشت که شوتر خوب و عالی بشه

0zxt_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B7_%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%DB%B1%DB%B9.jpg

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
Zone of The Enders the 2nd Runner یک اکشن بی نظیر که نمونه اش رو نمی شه پیدا کرد
Breakdown Xbox Original که یه بازی شکل Mirror's Edge بود توی نسل ششم
TimeSplitters Future Perfect هم واقعا عالی بود
Hungry Ghosts هم به معنای واقعی "ترس ژاپنی" بودش بینظیر بود (البته زبانش ژاپنی بود کلا!)

• Like
Reactions: che-jaleb

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
بدون شک کرایسیس فقط اولین باری که کرایسیس ۲ رو بازی کردم عید سال ۸۹ بود واقعا مبهوت گرافیک بازی شده بودم اونم روی کنسول ها اولین بار بود یک نورپردازی فوق العاده رعال دیدمچه بودم تو یک بازی مخصوصا بازتابش رو اجسام و سایه ها تغییر زاویه های نور خورشید و حالت سایه شدنش یا نور سر ظهر که تابش شدید ترین داشت تخریب پذیری قابل قبول و متفاوت رو کنسول ها که مثلاً اجسام حالت فقط ایستا نداشت شلیک میکردی یا می‌تونستی ازشون استفاده کنی فوق العاده لذت بردم تنها بازی بود که تو کل بازی بدجور رفته بودم تو فضای گرافیک بازی و ۵ روز پشت سر هم حتی گاهی شب تا صبح عید بازی میکردم

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر