راهنمایی درباره ی devil may cry 4

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
دوستان این پیرمرده که تو مرحله 20 بعد مجسمه است را چه جوری باید کشت؟
من 90 درصد خونش را که میزنم دیگه نمشه چون وقتی حفاظش را میشکنم سریع غیب میشه و بعد یه اشعه های قرمز رنگی ازش میاد بیرون و بعد 2 حمله سنگین میکنه که فقط باید جاخالی بدی
یکی کمک کنه

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
من تو اون مرحهله ای هستم که یه غولیه شبیه غورباقست (دوتا روح هم بهش وصله) ....
1.چجوری باید بکشمش؟
چقدر مونده تموشه؟
من دارم با اون یارو که یه دستش قدرتیه میرم جلو (نرو , نیو..:confused:) حالا .از اول هم با همین امدم جلو .حالا چجوری میشه با دانته ادامه داد؟

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اونجا خیلی وحشی میشه بهترین کار اینه که یک ایتم holy water یا همون اب مقدس رو بخری و بریزی روش...
کارش تمموم میشه...
خدمت er67 هم عرض کنم که:
1:کشتنش پای خودته...اول دختر هارو بزن بعد که غورباقه اومد بعد اونو بزن وقتی هم که از حال رفت میتونی با مشت حالشو بگیری...
2:خیلی مونده تموم بشه...(فکر کنم حدود 14 مرحله مونده)
3:از مرحله ی 12 یا 13 هم با دانته:love:میری...

آخرین ویرایش:

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
بهترین راهش اینه که تو این مرحله هر چی که مربوط به هوا می شه رو بخری همه ی کمبو هایی که رو هوا می زنه و همین طور دابل پرشش بعد که زدیش افتاد رو زمین نباید امونش بدی با دکمه ی RB + Y تا می خوره بزنش تا جونش تموم شه بدشم باید حال مجسمه رو بگیری باید با B به دستاش بزنی بدم جولیه سرش هم بازم B بزنی تا دموی آخرو ببینی
موفق باشی

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
من پیرمرد رو میدونی چطوری زدم؟
وقتی اشعه رو تولید کرد و یه حمله وحشیانه کرد خوب جا خالی بده بار دوم هم که حمله کرد باز جا خالی بده بعد بدو بدو برو پیشش بزنش 2 بار این کار کنی تمومه:love:

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
اقا من الان یادم نیست ولی خوب بزار حمله ش تموم بشه بعد برو سراغش من تا جایی که یادمه اول با تفنگ حمله میکردم بعد با شمشیر بعد از چند وقت که بهت حمله کنه شروع میکنه به راه رفتن اون موقع حمله کن

خیلی ممنون

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
این پیرمرده دورش یک سپر داره ، اول باید سپر رو اونقدر بزنی تا سرخ شده و از بین بره ، بعد پیرمرده سعی میکنه ازت فرار کنه و آتیش بسمتت پرتاب کنه باید بسرعت خودتو بهش برسونی و تو هوا بگیریش و بزنیش زمین.
اون دوتا چراغی هم که باهاشه ، وقتی با تیر میزنی آبی رنگ میشه ولی من نمیدونم به جه دردی میخوره. اگر کسی میدونه بگه.

آخرین ویرایش:

mohmous12

کاربر سایت
Jul 20, 2008
14
نام
محمد
این پیرمرده دورش یک سپر داره ، اول باید سپر رو اونقدر بزنی تا سرخ شده و از بین بره ، بعد پیرمرده سعی میکنه ازت فرار کنه و آتیش بسمتت پرتاب کنه باید بسرعت خودتو بهش برسونی و تو هوا بگیریش و بزنیش زمین.
اون دوتا چراغی هم که باهاشه ، وقتی با تیر میزنی آبی رنگ میشه ولی من نمیدونم به جه دردی میخوره. اگر کسی میدونه بگه.

برای اینکه سریع تر به اون پیرمرد برسید میتونید از اون چراغا بگیرید(با دست نرو) و بهش برسید .

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
1-توی اون چهار راه که باید خلا ف سایه حرکت کنی
2-اون پیر مرده هم اول اون حفاظ دورش رو خراب کن بعد از حمله هاش جا خالی بده وقتی که خواست دوبار ه اون حفاظ دور خودش درست کنه سریع برو بغلش و به مشت بهش بزن وقتی بهش مشت زدی میا فته زمین بعد دوباره با مشت بهش بزن این کار رو همینطور ادامه بده تا بمیره
3-کشتن غورباقه هم کاری نداره فقط باید بهش حمله بکنی و بزنیش و وقتی که خواست بیاد طرفت جا خالی بدی
4-برای کشتن مجسمه اخر بازی وقتی مشت راست زد ازش جا خالی بده و با مشت بزن تو دستش بعد از این کار دست راستش رو می کشه و یه مشت چر خشی با دست چپش می زنه بلا فاصله یک مشت به دست چپش هم می زنی بعد مجسمه با صورت می خوره زمین و فقط کافیه با مشت بزنی تو صورتش
5-در مورد غول مرحله دهم هم (دانته) کافیه بری بالای اون بلندی وسط اتاق و هر وقت دانته خواست بیاد بالا بلافاصله با مشت ازش استقبال کنی

آخرین ویرایش:

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
بچه ها ، فقط یادتون نره وقتی که به آخر بازی رسیدید ، وقتی تیتراژ شروع شد ، تمام اون غولهایی که میان رو نابود کنید نگذارید به دختره برسند. تا پایان بازی رو ببینید.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
-اون پیر مرده هم اول اون حفاظ دورش رو خراب کن بعد از حمله هاش جا خالی بده وقتی که خواست دوبار ه اون حفاظ دور خودش درست کنه سریع برو بغلش و به مشت بهش بزن وقتی بهش مشت زدی میا فته زمین بعد دوباره با مشت بهش بزن این کار رو همینطور ادامه بده تا بمیره
در اين مورد من يه نظر بهتري درام !
اين كه وقتي حفاظ دورش رو از بين بردي ، بهش تند تند شليك كن و هممونجوري بهش نزديك شو !
بهت حمل نميكنه و وقتي رسيدي زيرش ديگه ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر