راهنمایی درباره ی devil may cry 4

gunner330

کاربر سایت
Apr 17, 2008
11
خواهشا یکی درست توضیح بده این مجسمه لعنتی (غول آخر بازی) چه طوری باید حالشو گرفت

بابا این که کاری نداره وقتی اولین مشت رو زد جا خالی بده بعد با دویل برینگر یا همون دست نرو بزون تو دستش بعد وقتی این کار رو کردی با مشت سمت چپش یک مشت چرخشی میزنه تا داره این کارو میکنه تو هم به همون مشتش مشت بزن بعد ازاین کار با صورت میفته زمین بعد با مشت بزن تو صورتش:biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم دیروز بازی رو از west گرفتم بازی چندتا dvd هست؟؟؟
چون بعد از اینکه dvd اول و دوم رو گزاشتم dvd سوم رو خواست منم دوباره dvd اول رو گزاشتم رد شد :cheesygri
گفتم نکنه بازی ناقصه ولی الان که دارم بازی می کنم مشکلی ندارم :p

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
منم دیروز بازی رو از west گرفتم بازی چندتا dvd هست؟؟؟
چون بعد از اینکه dvd اول و دوم رو گزاشتم dvd سوم رو خواست منم دوباره dvd اول رو گزاشتم رد شد :cheesygri
گفتم نکنه بازی ناقصه ولی الان که دارم بازی می کنم مشکلی ندارم :p

2 دی وی دی
یه سوال : بازی چن مرحلس؟

mohmous12

کاربر سایت
Jul 20, 2008
14
نام
محمد
آقا کسی نبود مارو کمک کنه من اصلا نمیتونم غول مرحله 10 دانته رو بکشم خیلی سخته قلقی چیزی داره؟
با دستت بگیرش و بندازش زمین بعد از این کار شروع کن با شمشیرت یه حالی بهش بده . (البته دانته گناه داره یه ذره باهاش مهربون باش);)

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
دمتون گرم زدمش بالاخره
اما یه بدبختی دیگه
مرحله 11 هم گیر کردم همون اول مرحله وقتی میرم طبقه بالا اون دو تا ستاره که به وسیله دست باید بگیریشیون تا بری اونور من اولی رو میگیرم دومی رو میگیریم اما دیوار خیلی بلند هست نمیوفتم پستش دوباره میوفتم زمین هرکاری کردم نتونستم برم اونور دیواره

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
این Credo رو چجوری باید کشت ؟

اقا من الان یادم نیست ولی خوب بزار حمله ش تموم بشه بعد برو سراغش من تا جایی که یادمه اول با تفنگ حمله میکردم بعد با شمشیر بعد از چند وقت که بهت حمله کنه شروع میکنه به راه رفتن اون موقع حمله کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر