راهنمایی درباره ی devil may cry 4

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
نه m3m جان فکر کنم شما منطقه رو اشتباهی فهمیدی اون چهار راه رو نمیگه اونجاییه که از اون هاله ها باید رد شی !
دوست عزیز ترتیب اونجارو فکر نکنم کسی یادش باشه چون خیلی سخته! ولی باید بری تو اون ساختمونه که وسط جنگله ! اگرم خیلی مشکل جدیه بگو من مرحله رو loadمیکنم!
بله راست میگی
اخه همه اونجا رو میپرسن گفتم بازم همون سواله :cheesygri
این قسمت به قول دوستمون خیلی سخت بود یادمم نیست که چه جوری ردش کردم فقط ردش کردم :cheesygri

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینم مرحله ای که همه مثل خودم برای اولین بار گیر کردن.
وقتی با نیرو میرید : اول مستقیم برید - بعد راست - بعد چپ
وقتی با دانته میرید : مستقیم - پایین (عقب) - راست - چپ
اینم از بدبختی بزرگ که انشا.... رفع بشه...............

ولی اون دوستی که گفته بود مرحله ی اخرم اون مجسمه میاد با مشت میزنمش و .......
اول دست راستش رو میزنی بعد وقتی با دست چپ حمله کرد تو هوا یه مشت میزنی و تمام...........

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
اولین قسمتی که وارد جنگل می شی از در عبور کن بعد از بالای اون قسمتی که هستی بپر پایین بعد وارد هاله ی بنفش بشو و در قسمت ها ی بعد ی هم فقط از هاله ها عبور کن فقط به یه قسمت که می رسی یک پلی هست که زیرش یه هاله هست از توی اون عبور کن

بعد ش هم این چهار راهه همو نطور که دستمون گفتن فقط باید خلاف جهت سایه حرکت کنید همین

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا یه سوال دویل 4 چند مرحله است؟ من مرحله 12 همونجا که با دانته میشه گیر کردم زمانش کمه من هر کاری کردم نتونستم رد کنم .

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
آخه دیگه این بازی که به سیو نیاز نداره...
کیفش بهمونه که خودت رد کنی و بکشی...
زمان که خیلی زیاده من حدود 6 min اضافه آوردم...
فکر کنم وقتط روی کشتن زیاد از بین میره اون جا هایی که به کشتن نیاز نیست و در ها قفل نشده مجبور نیستی بکشی فقط سریع فرار کن...
بعدش برای بازده ای بیشتر یک چیز توی اونجای که قدرتت رو افزایش میدی(power up)یک چیز هست به نام speed اون رو بخری تو مسافت های طولانی سرعتت دوبل میشه...دقت کن این speed توی item ها نیست ها توی اون یکیه(اولی)...
اون جا مرحله ی آخر هم اصلا نیازی به جا خالی نیست همون دوتا مشت اول تو دستش بزنی و یکی فکر کنم وقتی میفته تو سرش بزنین به فنا میره...
اون مرحله رو هم برای بار هزارم عرض میکنم فقط برخلاف سایه ها برین و این قدر چپ و راست نکنین چون اگه درست هم برین بازم قاطی میکنین...بهتون قول میدم اگه بر خلاف سایه ها برید حله...اگه مشکل حل نشد بزنین تو سر بازی تون...
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

AZGALOR

کاربر سایت
Mar 10, 2008
64
منم فعلا دارم بازی رو میرم.ولی چون با devil hunter رفتم سره boss ها خیلی گیر میکنک.مثلان یه با میرم بینم boss چه جوری میزنه دور بد کللی چیز میخرم میرم کلی جون میکنم تو بمیر من بمیر میکنم کث boss میکشه :cheesygri.هالا مشکل این جاست که وقتی باز میام میبینم که ای دل قافل.همه orb ها که رفت واسه خرید هرچی هم که خریدم پرید:p..هالا با اون کللی ایتم نتونستی بدون ایتم هم که ...:-".پس اعصاب ما قات میزنه و هنگ میکنه و اینجاست که گیر میکنی.مشکل گشا چیست؟
(کسایی که میخوان مزه بازی از بین نره باز نکنن)
اینهههههه
http://rapidshare.com/files/130949506/asx-dmc4_dx9.exe.html

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اصلا مشکلت چیه؟
من که هیچی نفهمیدم...
خب واسه خریدن آیتم ها باید ارب بدی دیگه...و وقتی هم از آیتم ها استفاده کنی تموم میشن دیگه.
اصلا تو دویل هانتر لازم به آیتم نداری که بخری...اگر هم لازم بشه خودت سر راه ها چند تا پیدا میکنی...

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
dmc_dante222 راست میگه. میشه اونجا رو نهایتا تو 2 بار بازی کردن رد کرد.
برای قدرت speed هم باید برید توی قسمت abilities و فکر کنم 600 soul باید بدید.
بعد از باز کردن یه فن جالب هم اضافه میشه.همون فنی که اول بازی وقتی دختره میفته رو زمین مقابل دانته و نیرو اونو رو دانته اجرا میکنه. حتما یه امتحان بکنید.........

البته برای اون دوستی که گفته بود سر غول که میرسم کلی ایتم با orb میخرم ولی هم میبازم هم orb هام رو از دست میدم و باید بگم که میتونی غیر ورزشی هم عمل کنی.
برو تو my documents و تو مرحله ی غول که رسیدی save های بازی رو کپی کن مثلا رو desktop . بعد بازی رو دوباره اجرا کن و اگه ایتم خریدی و سر غول هدر رفت save های بازی از روی desktop تو my documents جای save فعلی کپی کن و از اول برو. البته اگه pc داری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
چرا این کار رو بکنه وقتی کل ایتم هاتو سر غوله خرج کردی بازم نتونستی بکشیش کافیه استارت رو بزنی بعد بری تو سیستم کویت میشن رو انتخاب کنی وقتی دوباره وارد بازی می شی همی ارب هات هستن .:cheesygriاین یکی یکم ورزشی تره

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
راستش من تا حالا پیشنهاد این دوستمون رو امتحان نکردم . اگه اینکار شدنی هست که چه بهتر. این کار رو بکن.:cheesygri

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
برای ایتم خریدن توی هرمرحله یک مجسمه ی شیر زرد رنگ هست که روی سرش یک چیز هست...برو توش و گزینه ی ایتم رو برو و اونجا با استفاده ی ارب های قرمز ایتم بخر....
هر ایتم ای هم یک کاری انجام میده...
میتونی قبل از شروع مرحله هم ایتم بخری...قبل از اینکه بری تو مرحله یک سه گزینه ای میاد که
1.start mission
2.main menu
3.power up
برو تو پاور آپ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر