راهنمایی درباره ی devil may cry 4

spiderman

کاربر سایت
Sep 27, 2005
278
ببخشید من فکر کنم غول آخر باشم (مجسمه هه شبیه پیر مرده شده)
منم با نرو باید بزنمش فقط هی مشتشو میخوابونه زمین من با DEVILBRINGER میزنم به دستش
با اون یکی دستش یه مشت میزنه که باید جاخالی بدی دوباره از اول همین کارا رو هی تکرار میکنم
(گاهی وقتا یه دادی هم میزنه) تازه خون هم نداره
خواهشا کمک باید چی کار کنم

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام آقا من توی مرحله 3 گیر کردم جایی که یک آبشاره بعد می گه شاید یک چیزی پشت آبشار باشه که دیده نشه اگه میشه سریعتر بگید من چیکار کنم اگه کسی تا آخر رفته لطفاً راهنمای قدم به قدمشو بزاره که هی مجبور نباشیم بپرسیم. ممنون

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
ببخشید من فکر کنم غول آخر باشم (مجسمه هه شبیه پیر مرده شده)
منم با نرو باید بزنمش فقط هی مشتشو میخوابونه زمین من با DEVILBRINGER میزنم به دستش
با اون یکی دستش یه مشت میزنه که باید جاخالی بدی دوباره از اول همین کارا رو هی تکرار میکنم
(گاهی وقتا یه دادی هم میزنه) تازه خون هم نداره
خواهشا کمک باید چی کار کنم

ببین اونجا کلا 2 بار مشت میزنه توی هر مشت باید بپری هوا و وقتی بهت میرسه و نزدیکت شد سریع با اون دستت ( همون که قدرتش زیاده ) بزنیش
خوب چون اولین بار رو زدی بلدی دومین بار هم دقیقا مثل همون کار رو بکن و جا خالی نده و بعدش یه دمو نشون میده بعد تموم میشه بازی :cheesygri

سلام آقا من توی مرحله 3 گیر کردم جایی که یک آبشاره بعد می گه شاید یک چیزی پشت آبشار باشه که دیده نشه اگه میشه سریعتر بگید من چیکار کنم اگه کسی تا آخر رفته لطفاً راهنمای قدم به قدمشو بزاره که هی مجبور نباشیم بپرسیم. ممنون
عزیز باید بری طرف چپ اونجا پله هست که میری بالا به یه در میرسی و ...
چرا همه گیر دادن به این ابشار بابا یکم بگردین اینور اونور رو یه پله هست

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
سلام خدمت عزیزان...
این مرحله ی 3 هم واسه خودش داستانی شده ها...:laughing:
یک مر حله هم که تو جنگل هست شما هی چپ و راست میکنید فقط به سایه ی مجسمه ای که رو زمینه نگاه کنید و بر خلاف جهت سایه ی مجسمه بروید....معما حل میشه...به همین راحتی...:cool:
من ترینر دویل4 رو واسه پی سی دارم نمیدونم چه طوری upکنم...میدونم تاپیک امداد رسانی نیست ولی اگه میشه یک کمکی بکنید..
راستی من همون yes_in_this222 هستم...
(:boxing:only devil may cry (1;2;3;4):love:(dante :coolgun:

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
سلام

دوستان عزيز خواهش ميشه يك راه حل منطقي از اون چهار راه جنگل بذاريد...:confused:
جواب آخر چيه؟ چيكار كنم؟
حركي سيو آخر بازي رو داره ، محبت كنه به من هم بده ، مرسيييييييييي:blushing:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام

دوستان عزيز خواهش ميشه يك راه حل منطقي از اون چهار راه جنگل بذاريد...:confused:
جواب آخر چيه؟ چيكار كنم؟
حركي سيو آخر بازي رو داره ، محبت كنه به من هم بده ، مرسيييييييييي:blushing:

4 راه اول
مستقیم - راست - چپ
دومی
مستقیم عقب راست راست ( یا چپ )
بابا بازی خریدی که با سیو دیگرون بری اخر این دیگه به چه دردی میخوره :confused:

سلام خدمت عزیزان...
این مرحله ی 3 هم واسه خودش داستانی شده ها...:laughing:
یک مر حله هم که تو جنگل هست شما هی چپ و راست میکنید فقط به سایه ی مجسمه ای که رو زمینه نگاه کنید و بر خلاف جهت سایه ی مجسمه بروید....معما حل میشه...به همین راحتی...:cool:
من ترینر دویل4 رو واسه پی سی دارم نمیدونم چه طوری upکنم...میدونم تاپیک امداد رسانی نیست ولی اگه میشه یک کمکی بکنید..
خوب برو rapid share یا 4 shared یا ... کن دیگه کاری نداره که

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
بابا بازی خریدی که با سیو دیگرون بری اخر این دیگه به چه دردی میخوره :confused:

آخه ميدوني خيلي اين چهار راهه گير داده ، احتمال دادم همه بازي رو تا آخر رفته باشن وگرنه يك سيو مي خوام اين چهارراهرو رد كنم خيلي گيره... منظورت از چهار راه اول و دوم چيه؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
آخه ميدوني خيلي اين چهار راهه گير داده ، احتمال دادم همه بازي رو تا آخر رفته باشن وگرنه يك سيو مي خوام اين چهارراهرو رد كنم خيلي گيره... منظورت از چهار راه اول و دوم چيه؟
شما سیو رو بیخیال شو بازی رو خودت برو جایی هم گیر کردی من در خدمتم
نمی خوام داستان بازی لو بره وگرنه میگفتم شرمنده :p
فقط یه توضیح کوچولو
تو همین 4 راهی که گیر کردی یک بار دیگه هم گیر میکنی این اولیشه توی مرحله 13 هم بازم میای همین 3 راه که اون موقع یاد حرف من میوفتی :cheesygri

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
عزیزان من تو این چهار راه فقط بر خلاف جهت سایه حرکت کنین....
اصلان سر همون چهار راه یک مجسمه هست روش یک دگمه ی aرو بزنید مینویسه که به نور آفتاب و سایه ها دقت کنید....
با دانته هم که سر همون چهار راه میرسید دوباره بر خلاف سایه روی زمین حرکت کنید...مشکل حل میشه...:cool:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
این کار ها رو به ترتیب برو
جلو - عقب - راست - راست این واسه pc
" - " - " - چپ این واسه 360
نه m3m جان فکر کنم شما منطقه رو اشتباهی فهمیدی اون چهار راه رو نمیگه اونجاییه که از اون هاله ها باید رد شی !
دوست عزیز ترتیب اونجارو فکر نکنم کسی یادش باشه چون خیلی سخته! ولی باید بری تو اون ساختمونه که وسط جنگله ! اگرم خیلی مشکل جدیه بگو من مرحله رو loadمیکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر