همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من فرار از زندان رو دیدم! الانم دارم لاست رو میبینم
اول سیزن 3مشم. باید بگم لاست از نظر هیجانی خیلی قشنگ تا الان جلو رفته و بیننده رو تا اینجا خیلی راحت و بدون هیچ نارضایتیی دنبال خودش کشونده!!!!
سوالایی که پاسخ داده نشده تا الان یکی از عواملیه که باعث میشه سریال رو تا اخر ببینی..

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
قضیه این پسره ریچارد چیه؟
تو دهه 50 که بوده! تو 2004 هم که بوده! تو بچگی های جان لاک هم که بوده کلا پیر نمیشه این ادم؟
اصلا ادمه!؟

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
@اریا: باشه نمیخونم :D
من از همون اول فیلم میدونستم با یه پایان بد طرفم و این فیلم رو با توجه به این پایان بدی که خودم نمیدونم چیه دارم میبینم!
تنها پایان بدی که میتونه بخوره به این سریال که یه پایان بدِ خوب باشه فک کنم این باشه که
به نظرم همه اینا یه خواب بوده :D حالا کی خواب میبینه نمیدونم :D نظری هم نمیتونم بدم!
اگه حدسم درست بوده لطفا نگید :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
@اریا: باشه نمیخونم :D
من از همون اول فیلم میدونستم با یه پایان بد طرفم و این فیلم رو با توجه به این پایان بدی که خودم نمیدونم چیه دارم میبینم!
تنها پایان بدی که میتونه بخوره به این سریال که یه پایان بدِ خوب باشه فک کنم این باشه که
به نظرم همه اینا یه خواب بوده :D حالا کی خواب میبینه نمیدونم :D نظری هم نمیتونم بدم!
اگه حدسم درست بوده لطفا نگید :D
:d
حالا بشین خودت ببین بعد گریت میگیره از پایانش !! :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من فرار از زندان رو دیدم! الانم دارم لاست رو میبینم
اول سیزن 3مشم. باید بگم لاست از نظر هیجانی خیلی قشنگ تا الان جلو رفته و بیننده رو تا اینجا خیلی راحت و بدون هیچ نارضایتیی دنبال خودش کشونده!!!!
سوالایی که پاسخ داده نشده تا الان یکی از عواملیه که باعث میشه سریال رو تا اخر ببینی..
یه چیز خیلی بامزه تو حرفات بود.یکی از مهمترین دلایلی که من هم با اشتیاق سریال را تا آخر دنبال کردم این بود که جواب سوالات را بگیرم.اما راستشو بخوای هنوزم که هنوزه نگرفتم!
پ.ن:قضیه ی ریچارد را تو یه قسمت کامل تو سیزن 6 می فهمی.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
شاید یه حقه بوده :D
تا اواسط سیزن 4 جواب همه سوالات بسیار عالی داده شد بایدم همونجا فیلم رو تموم میکردند:D
بازگشت به جزیره یه کم تخیلی بود!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
ماهم دیدم به طور کامل این اثر رو!
تخیلی شدن داستان و خارج شدن از واقعیت در فصل 5 و 6 یه کمی رو مخ من رفت و عامل ضعفش هم همین بود!
شاید اگر تو همون فصل 4 تموم میشد هرگز این سریال رو دست نداشت.
بگذریم!!!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
هی یادم میره این سریالو هی میبینم اینجا یه نفر پست داده باز میام میخونم پست هارو باز یادم میافته)x
چی میشد یه پایان دیگه (یا یه فصل 6 ) دیگه براش میساختن:((!!!!!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوستان لطفا یکی بیاد بگه اخرش چی شد؟
ما که نفهمیدیم....
خودتا نگران نکن ! چون هیچکس نفهمید ! :d
آخرش رو گذاشته پای بیننده که خودش هر جور دوس داره توی ذهنش به فیلم پایان بده !
خلاصه که همه اشون کارشون درست شد و رفتن توی بهشت !

Last edited by a moderator:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان لطفا یکی بیاد بگه اخرش چی شد؟
ما که نفهمیدیم....
البته اصولا هیچکس نفهیمد.ولی محتمل ترینش اینه که:
اون دنیای دیگه ای که تو سیزن 6 نشون دادن بهشت بود.همه ی این افراد بالاخره می میرند,یه سری تو جزیره,یه سری بیرون جزیره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر