کمک در مورد پلی2

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من میخام با مانبتور پلی2 بازی کنم. باید چی کار کنم؟

من خیلی وقته دارم تو این زمینه می گردم سه راه داری
1.یه مانیتور با ورودی composite یا component داشته باشی
2.کارت کپچر داشته باشی با یه نرم افزارکه بهترینشون برای ین کار فعلا dscaler هست کلا با این روش خیلی کیفیت خوبی نصیبت نمیشه
3. یه vga box بگیری که حدود 30 تومنه

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
من میخام با مانبتور پلی2 بازی کنم. باید چی کار کنم؟

سلام، به طور کلی توصیه نمیشه، بهترین حالت اینه که مانیتور شما دارای ورودی AV و یا Component به صورت مستقل باشه باشه مثلLCD مانیتورهای دو منظوره ال جی که هم ورودی های مذکور رو داره و هم دارای یک تیونر داخلی جهت دریافت TV هست به همراه یک ریموت کنترل، در غیر این صورت به نظر من اینکار در روشهای دیگه با افت کیفیت مواجه خواهد شد.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به نظر من که کلا بی خیال شو. به این راحتی ها نیست , یه خرجی رو دستت میگذاره, اخرشم اونطوری که میخوای نمیشه.
پی اس 2 فقط با تلوزیون( تر جیحا تلوزیون 8 الی 9 سال پیش:biggrin1:)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من که ار most wanted به بعد کلا بی خیال need for speed شدم. عمرا دیگه دور و برشم نمیرم. حالا شماره جدیدش چطوره؟؟؟ هنوز هم همون سبک ؟؟؟;)

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
من که ار most wanted به بعد کلا بی خیال need for speed شدم. عمرا دیگه دور و برشم نمیرم. حالا شماره جدیدش چطوره؟؟؟ هنوز هم همون سبک ؟؟؟;)

متاسفانه آخرین نسخه NFS یعنی همون Pro Street یک افتضاح کامله مخصوصا نسخه PS2 چه از لحاظ تشابه نسبت به نسخه های قبلی و نوع گیم پلی و چه از لحاظ صدا گذاری، NFS تقریبا از نسخه Carbon دچار تغییرات غیر منطقی شد. به نظر من بعد از Most Wanted برای PS2 عنوان Test Drive Unlimited از آتاری جالب تر بود.

GODHAND

کاربر سایت
Jan 29, 2008
29
نه

از نظر من بازی بازی بدی نیست اما به ند فور اسپید اندرگراند و ماست وانتد نمیرسه گیم پلی بازی به کلی حال ادم را میگیره ولی آدم وقتی فکر تیونگ می کنه میره پاش میشینه تا اخرش را میره از انجایی من بازی ها را فقط یک بار اون هم روی حالت هارد میرم حس دوباره بازی کردن کربن و .... ندارم در نتیجه بازی بدی نمیشه بهتر از هیچی است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر