معرفی و آموزش سخت افزاری Psp

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
نه بابا همین رو هم کلی خجالت کشیدم گفتم بهش. بنده خدا اونجا بیکار که نیست. من امروز از یگانه پرسیدم گفت احتمال زیاد تو بارم هست تا 2-3 روز دیگه میارم.

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
1.3 مگا پیکسل 272x480 یا 640x480 و 30fps video 15 seconds

psp_camera_1.jpg

psp-camera.jpg

وسایل جانبی ;)

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
بچه ها ایندفعه با چند خبر بد اومدم :((
نصب مدچیپ به طرز وحشتناکی سخته. من برای نصبش پیش یکی از دوستام رفتم که تو کاره الکترونیک واقعا استاده. اولا باز کردن PSP و رسیدن به مادربرد خیلی دشواره. البته این کار رو 3 سوته انجام داد. اما نصب مدچیپ خیلی سخته واقعا نیاز به دقت فوق العاده ای داره. تو خیلی از مراحل نصب از میکروسکوپ :confused: استفاده میکرد. واقعا حساسه این کار و اصلا کار هر کسی نیست. از اون مهم تر بستن دوباره PSP است که دقت فوق العاده بالایی می خواد.
اما ما امروز بعد از 3 ساعت کار مداوم نتونستیم هنوز درست . کامل modchip رو نصب کنیم و رک بگم دهنمون سرویس شد. حالا فردا یعنی دیگه امروز ظهر دوباره می خوایم روش کار کنیم و ببینیم چی میشه. از همتون می خوام که برام دعا کنید که این کار رو با موفقیت انجام بدیم و PSP من درست بشه.
پس لطفا دعا کنید برام

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
نه بابا بچه ها من هستم. به خدا هنوز وقت نشده مدچیپ رو نصب کنیم. Pspرو باز کردیم اما هنوز موفق به نصب کامل مدچیپ نشدیم. آخه روزهایی که من بیکارم اون طرف بیکار نیست و روز هایی که اون بیکاره من بیکار نیستم. حالا وقت کنم باید برم دنبالش. فقط اینو بگم نصبش خیلی سخته ....

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
در هر حال من از اون سايت خريد کردم چون تو ليستش ايران رو هم داشت(27 آبان)منم تا 26-27 آذر صبر ميکنم اگه اومد که هيچ اگه نيومد ميام از يگانه ميگيرم ..راستی اين سنگسار نامزد زهره هم ميگن همين روزه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر