vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی برای هورایزن هم نمیخواد یه باندل طرح دار بزنه ؟
مشخص نیست چرا سونی علاقه به کنسول طرح دار زدن نداره با وجود اینکه براش کاری نداره تازه کتسول گرونتر هم دارن میفروشن وقتی باندل هستش حالا یه طرح هم روش بزنن خوب چی میشه واقعا .:-?

• Like
Reactions: vaan 2

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
الان این چه منطقی بود؟ :| مگه پلاس رو فقط برای مثلا بازی هورایزن میده؟ :|

مگه بازی دیگه ای هم باهاش باندله؟:D

من فکر می کنم باندل یه پکیجه که مجموعش یک هدفی رو دنبال می کنه و "با هم و در خودش" قرار هست معنادار باشه برای تجربه ای طبعا، نه با تبصره. وقتی پلاس که "عمده ی استفاده ش آنلاین بازی کردنه" رو با یک بازی سینگل باندل می کنن توجیه زیادی نداره و عجیبه.

من اینطوری فکر کردم که اون حرفو زدم قربان. واقعا به نظرم عجیب اومد. قصد جنجال و مزه پرونی نداشتم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مگه بازی دیگه ای هم باهاش باندله؟:D

من فکر می کنم باندل یه پکیجه که مجموعش یک هدفی رو دنبال می کنه و "با هم و در خودش" قرار هست معنادار باشه برای تجربه ای طبعا، نه با تبصره. وقتی پلاس که "عمده ی استفاده ش آنلاین بازی کردنه" رو با یک بازی سینگل باندل می کنن توجیه زیادی نداره و عجیبه.

من اینطوری فکر کردم که اون حرفو زدم قربان. واقعا به نظرم عجیب اومد. قصد جنجال و مزه پرونی نداشتم.
خدایی نکرده من که نگفتم برای جنجال اون پست رو دادید :D خوب کسی مطمئنن صرفا به خاطر هورایزن نمیره اونهمه پول کنسول بده. و توی اون سه ماهی هم که پلاس داره مطمئنن بازی های دیگه هم تجربه میکنه. به علاوه بازی های مجانی و ... در کل خواستم بگم این منطق که پلاس رو برای هورایزن گذاشته که نیازی به پلاس نداره درست نیست :D

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
خدایی نکرده من که نگفتم برای جنجال اون پست رو دادید :D خوب کسی مطمئنن صرفا به خاطر هورایزن نمیره اونهمه پول کنسول بده. و توی اون سه ماهی هم که پلاس داره مطمئنن بازی های دیگه هم تجربه میکنه. به علاوه بازی های مجانی و ... در کل خواستم بگم این منطق که پلاس رو برای هورایزن گذاشته که نیازی به پلاس نداره درست نیست :D

بله درسته. قبول دارم حرف شما و اون دوست خوبمون که عکس شخصیت فاینال آواتارشونه رو که میگین خب اینم یک آپشن اضافه ست و اینا. همینطوره.

پکیج فقط یکم از نظر "فلسفه باندل" به نظرم ناجور اومد و منم فقط به همون اشاره کردم. یکم با اغراق گفتم تا منظورم رو بهتر برسونم که شبه ایجاد کردم:D

مخلص.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
باید دست مریزاد گفت به سونی ژاپن و تیم بازار یابیشون .. مسولانی از دولت قبلی ما اونجا گم و گور نشدن ؟ یعنی حیف پولی که به اینا میدن !

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بازی Gravity Rush 2 و کنسول ps4 پرفروش ترین های ژاپن

بازی ها

Gravity Rush 2 – PS4 — 74,361 / NEW
Poochy & Yoshi’s Woolly World – 3DS — 39,555 / NEW
Valkyrie Revolution – PS4 — 38,197 / NEW
Kingdom Hearts HD 2.8 – PS4 — 22.758 / 160,555
Pokémon Sun/Moon – 3DS — 21,036 / 3,092,2776
Yo-kai Watch 3: Sukiyaki – 3DS — 20,831 / 629,229
Valkyrie Revolution – PSV — 18,219 / NEW
New Danganronpa V3 – PSV — 15,943 / 92,110
Super Mario Maker for 3DS – 3DS — 14,285 / 928,969
Momotaro Dentetsu 2017: Tachiagare Nippon!! – 3DS — 8,638 / 269,727
New Danganronpa V3 – PS4 — 7,955 / 47,961
Grand Theft Auto V — PS4 – 7,456 / 252,874
13 Minecraft: PlayStation Vita Edition – PSV — 6,824 / 1,090,208
Final Fantasy XV – PS4 — 5,859 / 923,632
Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo – 3DS — 5,033 / 112,797
Miitopia – 3DS — 4,775 / 156,947
Hana Oboro: Sengoku Denranki – PSV — 4,522 / NEW
Minecraft: Wii U Edition – Wii U — 3,732 / 279,716
Battlefield 1 – PS4 — 3,432 / 252,485
Watch Dogs 2 – PS4 — 3,037 / 105,648

کنسول‌ها

PS4 – 26,243
New 3DS LL – 18,229
Vita – 11,521
PS4 Pro – 7,133
2DS – 6,203
New 3DS – 1,625
Wii U – 794
PS3 – 557
Xbox One – 35

Gravity Rush 2 and PS4 Top Sales Charts In Japan In latest Media Create Report « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
نکته جالب فروش اینچنانی و متداوم GTA V ـه...و جالب تر اینکه بر خلاف بازی های دیگه که فروش بیش از حدشون رو میبینی حرص میخوری اینجا هی خوشحال تر هم میشی :D..انگار تک تک پولایی که گرفتن حقشونه...

واقعا راکستار این دید انتقادی که نسبت به آمریکا داره جالبه...یعنی به حدی جزوی اهداف و خط مشی ـش شده که تو تک تک آثارشون همچین نکته‌ای برجسته و مرکزیه...کسی که برای بیان حرفش محبوب‌ترین پروتاگونیست خودش رو قربانی میکنه به بهای زنده شدن و موندن سی‌جی ها و نیکو بلیک ها در جامعه مدرن آمریکا...این که محبوبیت جان مارستون فرسنگ‌ها با مجموع سی‌جی و نیکو بلیک و تامی فاصله داره اتفاقی نیست...اینکه جان مارستن یه شخصی سر تا پا هویته و شخصیت‌های جی‌تی‌ای یه سری ادم‌های بی هویت که زاده جامعه امروزی آمریکان بی دلیل نیست...همون جامعه‌ای که Edgar Ross ها واسه ساختنش ادمایی مث جان مارستن رو قربانی کردن.

من چند وقتیه این فکر ذهنمو مشغول کرده که داستان اصلی RDR نه نشون دادن رستگاری جان مارستون بل نشون دادن همین Edgar Ross ها و چگونگی دگرگونی جامعه آمریکائه،یا اون جمله آخر داچ وندر لینده به جان...نگین اسم بازی هست رستگاریه که این خودش دلیل محکمتریه برای اینکه هدف اصلی بازی رستگاری نیست :D

واقعا ستودنیه این راکستار...کسی که بعد سن آندریس وقتی دید بازی همچین فروشی میکنه و به همچین اسم بزرگی تو صنعت بازی تبدیل شده سریعاً پروسه ساخت جی‌تی‌ای ها رو دگرگون کرد..یعنی از 2001 تا 2004 سه تا جی تی ای داد و از 2004 تا 2013 2 تا،دقیقا برعکس شرکت‌های امروزی کار میکنه...هر شرکت دیگه‌ای بود تاریخ رلیس بازی‌هاش رو فشرده تر میکرد...دیگه کاملا مشخصه راکستار برا پول بازی نمیسازه،فوش بالای بازی ربطی به این که برا پول بازی نمیسازه نداره..نه اینکه پول مد نظرش نباشه،منظور اینکه اگر اهدافش رو به صورت طبقه بندی ببینی شاید فروش جزو آخریا باشه،چون دیگه تاریخ طوری رقم خورده بازیای راکستار پرفروش بشه...پس چرا وقتی از پول مطمئنی فقط رو کیفیت کار نکنی؟بحث پول یه مقوله مارکتینگ داره و تبلیغات که از بدنه اصلی بازی جداست...این که بازیش میفروشه یه مقوله جداست و اینکه چقدر خوب این فروش رو ابزار دستش کرده.

یه شرکت مث اکتیویژن هم پرفروش ترین بازی های تاریخ گیم رو داره یکی مث راکستار هم...از 2008 به اینو 2 تا جی تی ای داریم،9 تا کال آو دیوتی و 7 تا اسسینز...پس چطور میتونیم همه رو با یه چوب بسنجیم و در جواب اینکه راکستار برای پول بازی نمیسازه به تمسخر بگیم «نه پس برای رضای خدا بازی میسازه»؟ :D پس آیا برابرند 20 میلیون راکستار با 20 میلیون اکتیویژن و یوبی سافت؟هَل یَستوی الذینَ به قول قرآن ؟ :D نه برابر نیستند فقط عددشون برابره.

چقدر عظیمه این راکستار :D

درود بر برادران Houser :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی برای هورایزن هم نمیخواد یه باندل طرح دار بزنه ؟
دقیقا منم اولین چیزی که به ذهنم رسید بعد از دیدن باندل، همین بود!:|
برا Horizon نزنه، برا چی بزنه؟ گرچه تا حالاشم توی غرب فقط آنچارتد بین بازی های انحصاری باندل داشته و بقیشون برای بازی های مولتی بودن( Destiny,Batman,MGS V, SW:BF و ... )

حالا اون هیچی، اومدن هورایزن رو روی Pro نشون دادن و هایپ کردن و ...، بعد باندل پرو هم نداره!:))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دقیقا منم اولین چیزی که به ذهنم رسید بعد از دیدن باندل، همین بود!:|
برا Horizon نزنه، برا چی بزنه؟ گرچه تا حالاشم توی غرب فقط آنچارتد بین بازی های انحصاری باندل داشته و بقیشون برای بازی های مولتی بودن( Destiny,Batman,MGS V, SW:BF و ... )

حالا اون هیچی، اومدن هورایزن رو روی Pro نشون دادن و هایپ کردن و ...، بعد باندل پرو هم نداره!:))
استوری تریلر آخری رو گویا رو PS4 معمولی نشون دادن ، فکر کنم دیدن باندل PS4 اسلیم داره مثل باقلوا می فروشه نظرشون رفته رو PS4 معمولی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
استوری تریلر آخری رو گویا رو PS4 معمولی نشون دادن ، فکر کنم دیدن باندل PS4 اسلیم داره مثل باقلوا می فروشه نظرشون رفته رو PS4 معمولی :D
منظورم همون میتینگ معرفیه Pro بود، احتمالا هم جزو اولین بازی هایی باشه که خفن از قدرت Pro استفاده کنه:-" ولی خوب....
من که سر از کار اینا در نمیارم:-"، ژاپنم FF XV باندل پرو ندادن! که شاید جزو معدود بازی های ژاپنی و گرافیک خفن باشه:-"

• Like
Reactions: The End Of Ps

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نکته جالب فروش اینچنانی و متداوم GTA V ـه...و جالب تر اینکه بر خلاف بازی های دیگه که فروش بیش از حدشون رو میبینی حرص میخوری اینجا هی خوشحال تر هم میشی :D..انگار تک تک پولایی که گرفتن حقشونه...

واقعا راکستار این دید انتقادی که نسبت به آمریکا داره جالبه...یعنی به حدی جزوی اهداف و خط مشی ـش شده که تو تک تک آثارشون همچین نکته‌ای برجسته و مرکزیه...کسی که برای بیان حرفش محبوب‌ترین پروتاگونیست خودش رو قربانی میکنه به بهای زنده شدن و موندن سی‌جی ها و نیکو بلیک ها در جامعه مدرن آمریکا...این که محبوبیت جان مارستون فرسنگ‌ها با مجموع سی‌جی و نیکو بلیک و تامی فاصله داره اتفاقی نیست...اینکه جان مارستن یه شخصی سر تا پا هویته و شخصیت‌های جی‌تی‌ای یه سری ادم‌های بی هویت که زاده جامعه امروزی آمریکان بی دلیل نیست...همون جامعه‌ای که Edgar Ross ها واسه ساختنش ادمایی مث جان مارستن رو قربانی کردن.

من چند وقتیه این فکر ذهنمو مشغول کرده که داستان اصلی RDR نه نشون دادن رستگاری جان مارستون بل نشون دادن همین Edgar Ross ها و چگونگی دگرگونی جامعه آمریکائه،یا اون جمله آخر داچ وندر لینده به جان...نگین اسم بازی هست رستگاریه که این خودش دلیل محکمتریه برای اینکه هدف اصلی بازی رستگاری نیست :D

واقعا ستودنیه این راکستار...کسی که بعد سن آندریس وقتی دید بازی همچین فروشی میکنه و به همچین اسم بزرگی تو صنعت بازی تبدیل شده سریعاً پروسه ساخت جی‌تی‌ای ها رو دگرگون کرد..یعنی از 2001 تا 2004 سه تا جی تی ای داد و از 2004 تا 2013 2 تا،دقیقا برعکس شرکت‌های امروزی کار میکنه...هر شرکت دیگه‌ای بود تاریخ رلیس بازی‌هاش رو فشرده تر میکرد...دیگه کاملا مشخصه راکستار برا پول بازی نمیسازه،فوش بالای بازی ربطی به این که برا پول بازی نمیسازه نداره..نه اینکه پول مد نظرش نباشه،منظور اینکه اگر اهدافش رو به صورت طبقه بندی ببینی شاید فروش جزو آخریا باشه،چون دیگه تاریخ طوری رقم خورده بازیای راکستار پرفروش بشه...پس چرا وقتی از پول مطمئنی فقط رو کیفیت کار نکنی؟بحث پول یه مقوله مارکتینگ داره و تبلیغات که از بدنه اصلی بازی جداست...این که بازیش میفروشه یه مقوله جداست و اینکه چقدر خوب این فروش رو ابزار دستش کرده.

یه شرکت مث اکتیویژن هم پرفروش ترین بازی های تاریخ گیم رو داره یکی مث راکستار هم...از 2008 به اینو 2 تا جی تی ای داریم،9 تا کال آو دیوتی و 7 تا اسسینز...پس چطور میتونیم همه رو با یه چوب بسنجیم و در جواب اینکه راکستار برای پول بازی نمیسازه به تمسخر بگیم «نه پس برای رضای خدا بازی میسازه»؟ :D پس آیا برابرند 20 میلیون راکستار با 20 میلیون اکتیویژن و یوبی سافت؟هَل یَستوی الذینَ به قول قرآن ؟ :D نه برابر نیستند فقط عددشون برابره.

چقدر عظیمه این راکستار :D

درود بر برادران Houser :D
دقیقا درست میگی آزادی تو آمریکا بی نظیره

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
جدول فروش این هفته ی UK:
  1. Resident Evil 7: Biohazard
  2. Grand Theft Auto V
  3. Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter
  4. FIFA 17
  5. Call of Duty: Infinite Warfare
  6. Rocket League
  7. Battlefield 1
  8. Yakuza 0
  9. Watch Dogs 2
  10. Steep
Resident Evil 7 سومین فروش تو مجموعه در هفته اول توی UK کسب کنه
فروش RE7 بر اساس پلتفرم:
PS4 73%
Xbox One 25%
PC 2%

فروش نسخه های قبلی تو هفته ی اول
[Week 18, 1998] RESIDENT EVIL 2 (VIRGIN) - 59,000 / NEW
[Week 44, 2005] PS2 RESIDENT EVIL 4 (CAPCOM) - 24,000 / NEW
[Week 11, 2009] RESIDENT EVIL 5 (CAPCOM) - 173,000 / NEW
[Week 12, 2012] RESIDENT EVIL: OPERATION RACCOON CITY (CAPCOM) - 30,000 / NEW
[Week 40, 2012] RESIDENT EVIL 6 (CAPCOM) ~ 130,000 / NEW

40 بازی پرفروش این هفنه:
sVrNC.png

40 بازی پرفروش بر اساس پلتفرم:
rmTJs.png

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کسی میدونه شیپ گراویتی راش چقدر بوده ؟

بازی اصلا گیر نمیاد ... همین نسخه محدودی هم که پیدا میشه ... سریع غیب میشه . نه فقط تو ایران ... همه جا .

الان بازی جز ۴۰ تا بازی این هفته انگلیسم نبود .. بابا یعنی دیگه هر چقدرم داغون بفروشه دیگه جز ۴۰ تا هم نباشه تو هفته اولش ..

یعنی گمانم بازی ۱۰۰ هزار نسخه هم شیپ نشده با احتساب ژاپن

• Like
Reactions: bahramffx

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
کسی میدونه شیپ گراویتی راش چقدر بوده ؟

بازی اصلا گیر نمیاد ... همین نسخه محدودی هم که پیدا میشه ... سریع غیب میشه . نه فقط تو ایران ... همه جا .

الان بازی جز ۴۰ تا بازی این هفته انگلیسم نبود .. بابا یعنی دیگه هر چقدرم داغون بفروشه دیگه جز ۴۰ تا هم نباشه تو هفته اولش ..

یعنی گمانم بازی ۱۰۰ هزار نسخه هم شیپ نشده با احتساب ژاپن
بازی در هفته اولش در رتبه ۱۶ ام بود,این هفته دومش محسوب می شه,اتفاقا بازی در همه فروشگاه ها پیدا می شه,فقط همشون دست نخورده باقی موندند
با این وضعیت فروش به احتمال زیاد نسخه سومی در کار نخواهد بود(البته شاید فروش بازی در ژاپن بتواند مجموع فروش را جبران بکند)

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر