ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
سونی امار بیشترین عناوین دانلود شده بر روی ps4 در دو منطقه امریکا شمالی و اروپا را اعلام کرد

(North America)
  1. Rocket League
  2. Battlefield 1
  3. Minecraft
  4. Call of Duty: Infinite Warfare
  5. Tom Clancy's The Division
  6. Grand Theft Auto V
  7. Overwatch
  8. Battlefield 4
  9. No Man's Sky
  10. FIFA 17
  11. NBA 2K17
  12. Need for Speed
  13. Star Wars Battlefront
  14. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
  15. Battlefield Hardline
  16. Madden NFL 17
  17. The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition
  18. Uncharted 4: A Thief's End
  19. The Last of Us Remastered
  20. Final Fantasy XV
(Europe)
  1. Rocket League
  2. FIFA 17
  3. Battlefield 4
  4. Battlefield 1
  5. Destiny: Rise of Iron
  6. Grand Theft Auto V
  7. Uncharted 4: A Thief's End
  8. Need for Speed
  9. Minecraft
  10. Call of Duty: Infinite Warfare
  11. Ark: Survival Evolved
  12. FIFA 16
  13. Battlefield Hardline
  14. Tom Clancy's The Division
  15. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
  16. Hitman
  17. The Witcher 3: Wild Hunt
  18. Star Wars Battlefront
  19. Ratchet & Clank
  20. Far Cry Primal

Sony Reveals The Most Downloaded PS4 Games of 2016

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
50 بازی پرفروش UK تو سال 2016:

2016_GraphV2.png

سهم فروش نرم افزار بر روی پلتفرم های مختلف:

Screen_Shot_2017-01-12_at_10.14.00.png

سهم فروش بر اساس ناشر:

Screen_Shot_2017-01-12_at_10.15.00.png

فروش وسایل جانبی:

Screen_Shot_2017-01-12_at_10.18.59.png

How was 2016 for the UK games market?
====
فروش FH3 عالی بوده، در کنار U4 تنها انحصاری های 10 تای اول هستن. به نظرم فروشش باید نزدیک های 400K باشه که برای یه ریسینگ انحصاری تو این نسل خیلی خفنه :D تازه آمار فروش دیجیتالی هم در نظر گرفته نشده و باندل رسمی از طرف مایکروسافت هم نداشته. فروش Gears 4 خیلی جالب نبوده ولی بازم بیشتر از 250K فروخته که خب در مقایسه با نسخه های قبلی خوب نیست ولی میشه امیدوار بود به مرور فروش بهتری داشته باشه :D البته این یکی باندل داشته. GTA V هم که تو سال چهارمش بازم تو 5 تای اول هست :|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کسی می‌دونه The Last Guardian چقدر فروخته؟
فک کنم توی لیست 20 تای اول Playstation Store واسه ماه دسامبر هم کلا نبود :|

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
کسی می‌دونه The Last Guardian چقدر فروخته؟
فک کنم توی لیست 20 تای اول Playstation Store واسه ماه دسامبر هم کلا نبود :|
سبک بازی یه جوری هست که عامه ی مردم ، اونجوری که دنبال بازی هایی مثل cod یا gta یا ... هستن ، ازش استقبال نمی کنن ! قاعدتاً خود سونی هم به عنوان یه بازی سیستم سلر بهش نگاه نمی کرده و به احترام طرفدارای ps در این سالها عرضه اش کرده ! ولی تا اونجایی که من تو نت می خوندم فروشش خیلی هم بد نبوده!

• Like
Reactions: victor hogo

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آقا dishonored 2 هم ظاهرا خیلی خوب نفروخته، واقعا من موندم توی کف سلیقه گیمرا:D:|. واقعا امیدوارم خیلی بیشتر بفروشه ، یدونه استودیو هم که واقعا بازیسازه رو گیمرا با این استقبال ضعیف میزنن نابودش میکنن. اینجوری شاید نسخه های بعدیش با اما و اگر باشه ساختش:|.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
در مورد چارت UK آمار فروش تقریبا اینجوری هست:
رتبه های بالاتر از 13، بیشتر از 300K فروختن.
رتبه های بالاتر از 24، بیشتر از 250K فروختن.
رتبه های بالاتر از 45، بیشتر از 100K فروختن.

اینم رتبه یه سری بازی دیگه که جز 50 تای اول نیستن:
57. Pro Evolution Soccer 2017
59. Homefront: The Revolution
62. Dead Rising 4
63. Football Manager 2017
65. Quantum Break
68. The Last Guardian
73. Battleborn
79. Street Fighter V
80. Mirror's Edge Catalyst
89. Yo-Kai Watch

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
سبک بازی یه جوری هست که عامه ی مردم ، اونجوری که دنبال بازی هایی مثل cod یا gta یا ... هستن ، ازش استقبال نمی کنن ! قاعدتاً خود سونی هم به عنوان یه بازی سیستم سلر بهش نگاه نمی کرده و به احترام طرفدارای ps در این سالها عرضه اش کرده ! ولی تا اونجایی که من تو نت می خوندم فروشش خیلی هم بد نبوده!
میدونم ولی بعد از این همه سروصدا و نمایش توی بیشتر کنفرانسای سونی فکر می‌کردم حداقل توی لیست 20 تای دسامبر باشه. شایدم بیشتر طرفدارا نسخه‌ی فیزیکی بازیو خریدن که توی آمار PS Store حساب نمیشه :-??
آقا dishonored 2 هم ظاهرا خیلی خوب نفروخته، واقعا من موندم توی کف سلیقه گیمرا:D:|. واقعا امیدوارم خیلی بیشتر بفروشه ، یدونه استودیو هم که واقعا بازیسازه رو گیمرا با این استقبال ضعیف میزنن نابودش میکنن. اینجوری شاید نسخه های بعدیش با اما و اگر باشه ساختش:|.
عجیب اینه که کلا توی 2016 هر چی نسخه‌ی دومش عرضه شده، از لحاظ فروش سقوط کرده. مثل Watch Dogs 2، Titanfall 2، Dishonored II، Mirrors edge catalyst و ... الان همینا یادمه ولی فک کنم بازم هست :|
بعد از اونور میبینی که ریمستر Skyrim از DOOM و D2 خیلی بیشتر فروخته :D:| الان Bethesda وسوسه میشه ورمیداره هرچی داره ریمستر می‌کنه :D

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
میدونم ولی بعد از این همه سروصدا و نمایش توی بیشتر کنفرانسای سونی فکر می‌کردم حداقل توی لیست 20 تای دسامبر باشه. شایدم بیشتر طرفدارا نسخه‌ی فیزیکی بازیو خریدن که توی آمار PS Store حساب نمیشه :-??

عجیب اینه که کلا توی 2016 هر چی نسخه‌ی دومش عرضه شده، از لحاظ فروش سقوط کرده. مثل Watch Dogs 2، Titanfall 2، Dishonored II، Mirrors edge catalyst و ... الان همینا یادمه ولی فک کنم بازم هست :|
بعد از اونور میبینی که ریمستر Skyrim از DOOM و D2 خیلی بیشتر فروخته :D:| الان Bethesda وسوسه میشه ورمیداره هرچی داره ریمستر می‌کنه :D
دقیقا همین عجیب غریبه برای من:D:|، نمیدونم چرا اینجوری میکنن گیمرا بخدا، آدم شاخ درمیاره والا:D.

• Like
Reactions: FUTURE

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
FH3 احتمالا یک رکوردی تو ریسینگ زده فروشش عالی بوده ولی Geow4 فروش خوبی نداشته متاسفانه مگر تخفیف های خوبی بزنن بهش تو امریکا بدک نبود ولی کلا وضعستش جالب نیست هر چقدر کشتی کج محبکبه تو انگلیس هر دو نسخش تو چارتن برعکس بسکتبال2k زیاد روی خوشی نشون ندادن بهش

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
البته این آمار رو خیلی نمیشه با آمار نسل قبل یه ip مقایسه کرد
علتشم اینه که مثلا فروش Geow4 رو اینجا فقط به فروش فیزیکیش اشاره شده و در مورد فروش دیجیتالیش چیزی گفته نشده.... .
در صورتی که تو خود سایت مایکرو همون اوایل فروش دیجیتالی بازی جزو best seller ها بود
خلاصه که باید برای مقایسه فروش شماره های مختلف یه بازی بهتر فروش کلیشون مقایسه بشه نه فقط فیزیکیشون(چون الان فروش دیجیتالی یه درصد بزرگی از فروش تو خیلی از بازیها رو به خودش اختصاص میده بر عکس نسل قبل)

.

• Like
Reactions: reach usa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر