Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
هر چقدر ماکرو با هوش رفتار کرد سونی کم خِردی کرد و برتری قاطع خودش رو از دست داد البته این برتری آمریکا و بریتانیا

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
هر چقدر ماکرو با هوش رفتار کرد سونی کم خِردی کرد و برتری قاطع خودش رو از دست داد البته این برتری آمریکا و بریتانیا
انحصاری تاثیر داره الان احتمالا با اومدن Geow4 و ریلزش وضعیت X1 بهترم میشه. در ماه های اخر سال ولی تو 2017 سونی چند انحصاری خوب داره ..

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
مایکرو برای 2017، سیستم سلر چی داره؟ تقریبا تمام سیستم سلرهاش رو عرضه کرد. جالبه برای این سال اسکورپیو هم داره که باید برای لانچش حداقل یه عنوان بزرگ داشته باشه.
FM7
Scalebound
Halo Wars 2
عنوان AAA دیگه ای نمیشناسم. :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اینکه فورتزا پرفروش ترین انحصاری منظور فقط xboxیا کلا انحصاری کنسولی؟انحصاری پرفروش دیگه داشتیم این ماه؟
امیدوارم فروشش خوب باشه رو فروش کنسولم تاثیر داره
بهترین ریسینگ نسل و هر ریسینگ بازی رو مجبور به خرید oneمیکنه مثل خودم:D

برتری الان وان هم که موقته و معلومه بخاطر انتظار براproو از اونورم عرضه one s
به نظرم فقط اسکورپیو با قیمت خوب میتونه شرایط رو واقعا بهتر کنه

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
تعجبی هم نداشت تو فاصله 2 ماه مونده تا انتشار PS4 Pro آمار فروش PS4 بیاد پایین که اگه نمیومد به عقل خریدارا شک میکردم اونم بخاطر 100 چوق:Dهمون موقع که اعلام شد قراره سونی یه کنفرانس ترتیب بده روشن بود واسه چی هست و گیمرا بخاطر 3 ماه نمیان Slim بخرن.روی همه اینا ناسلامتی مایکروسافت 3تا انحصاری منتشر کرده(ReCore/FH3/GeoW4بعلاوه انتشار XB1 Slim و تخفیفای بسیار زیاد رو XB1های اورجینال)

الان که فکرشو میکنم میبینم تو این یکسال باقی مونده تا انتشار Scorpio رشد فروش PS4 Pro بصورت عمودی ناجور زیاد میشه:D چون عملا هیچ رقیبی نداره و قیمتشم عالیه.از اون سمت به فهرست عناوینی که قراره طی این مدت روی Pro منتشر بشه نگاه میکنم شاید بشه گفت 2017 بهترین سال سونی تو این نسله.Gran Turismo Sport / Uncharted 4 DLC story / Horizon / Detroit:Become Human / Persona 5 / Nioh / Dreams / Crash Bandicoot Remastered و البته The Last Gurdian " حالا شاید GOW4 هم رسید.روی همه اینا بیشتر گیمرا برای تجربه عناوین third party پرو رو ترجیح میدن.دیگه پرداختن به PS VR و عناوینش از حوصله خارجه:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
مایکرو برای 2017، سیستم سلر چی داره؟ تقریبا تمام سیستم سلرهاش رو عرضه کرد. جالبه برای این سال اسکورپیو هم داره که باید برای لانچش حداقل یه عنوان بزرگ داشته باشه.
FM7
Scalebound
Halo Wars 2
عنوان AAA دیگه ای نمیشناسم. :D
Sea of Thieves
State of Decay 2
Crackdown 3
و مسلما برای لانچ Scorpio میاد بازم بازی معرفی میکنه چون عناوینی که تا الان معرفی شدن به احتمال 90% همشون قبل از تعطیلات سال دیگه عرضه میشن. مایکروسافت هم معمولا برای تعطیلات 3-2 تا بازی بزرگ نگه میداره :D

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
حالا این ماه هم خیلی منتظر بازگشت سونی نباشید چون تازه GeoW4 امده قراره اختلاف شروع بشه!:D
GeOW4 + باندل هاي BF1 + نزديك شدن به لانچ Pro

اين ماه اختلاف زيادتر هم ميشه مگر اينكه سوني تصميم بگيره انبارارو خالي كنه با تخفيف هاي خوب (مثل تخفيفهاي OG X1 قبل عرضه S )

• Like
Reactions: Cj_sa

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
یه سری آمار از فروش نرم افزار در سپتامبر:
NBA 2K17 - 1370K - up +18% from last year's NBA 2K16
Madden 17 - 725K - 788K with bundles
Fifa 17 - 445K - down a massive -30% from FIFA 16
Forza Horizon 3 - 150K - great for a USA racing game in 2016
Bioshock Collection - 150K -actually sold really well comparatively to other Sep. complete edition releases
GTA V - 150K - a whopping +15% above last September
Uncharted 4 - 100K - including bundles with the majority as the slim PS4 bundles
World of Warcraft: Legion - 100K - That's huge for PC Retail because >90% is digital
Overwatch - 80K - more than 1 million sold physically on consoles
No Man's Sky - 50K - horrific fall from grace at USA Physical Retail in September
ReCore < 50K - Probably stronger on digital but still bad for Inafune

آمار سخت افزار:
Xbox One - 333K
PlayStation 4 - 285K
WiiU - 36K

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
اختلاف فروش در حدی نیست که مایکرو بشه باهوش سونی بشه بیهوش:D
مایکرو تو این ماه ها حداقل 2 تا انحصاری سیستم سلر درست حسابی داشته همینطور xbox one s که شوک خوبی به بازار xbox داد. حتی طراحی مورد پسند تر xbox os هم رو این شوک فروش تاثیر داشته.(البته شخصا با طراحی عضله ای xbox one بیشتر حال میکنم. به xbox میاد:D)

اختلاف کلی بیشتر از این حرفاست. فکر نمیکنم به طور متوسط ماهی 50/60k بیشتر فروختن به مدت 2/3 ماه پیشرفت خیلی بزرگی محسوب بشه. اونم تو شرایطی که بازار منتظر یک کنسول قوی تر از ps4 به قیمت 400$. مسلما رو فروش ps4 تاثیر داشته.

به نظر من همین که ps4 اینقدر فروخته هم خیلیه. در واقع تو شرایطی که اکثر گیمر ها دست به خرید نمیزنند و انحصاری تازه منتشر شده خفنی هم برای مقابله تو این زمان وجود نداره 285k فروختن و 50k کمتر فروختن از رقیب نشان دهنده بازار به معنای واقعی خوب پلی استیشن.
فکر کنم ps4pro همانقدر بی رقیب باقی میمونه که اسکورپیو در بازار بی رقیبه(صرفا سخت افزار).. ببینیم کدوم موفق تر میشن:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اختلاف فروش در حدی نیست که مایکرو بشه باهوش سونی بشه بیهوش:D
مایکرو تو این ماه ها حداقل 2 تا انحصاری سیستم سلر درست حسابی داشته همینطور xbox one s که شوک خوبی به بازار xbox داد. حتی طراحی مورد پسند تر xbox os هم رو این شوک فروش تاثیر داشته.(البته شخصا با طراحی عضله ای xbox one بیشتر حال میکنم. به xbox میاد:D)

اختلاف کلی بیشتر از این حرفاست. فکر نمیکنم به طور متوسط ماهی 50/60k بیشتر فروختن به مدت 2/3 ماه پیشرفت خیلی بزرگی محسوب بشه. اونم تو شرایطی که بازار منتظر یک کنسول قوی تر از ps4 به قیمت 400$. مسلما رو فروش ps4 تاثیر داشته.

به نظر من همین که ps4 اینقدر فروخته هم خیلیه. در واقع تو شرایطی که اکثر گیمر ها دست به خرید نمیزنند و انحصاری تازه منتشر شده خفنی هم برای مقابله تو این زمان وجود نداره 285k فروختن و 50k کمتر فروختن از رقیب نشان دهنده بازار به معنای واقعی خوب پلی استیشن.
فکر کنم ps4pro همانقدر بی رقیب باقی میمونه که اسکورپیو در بازار بی رقیبه(صرفا سخت افزار).. ببینیم کدوم موفق تر میشن:D
شکل منطقی قضیه این بود که با وجود عرضه PS4 Slim و کاهش قیمت مدل قدیمی، تو این ماه PS4 حداقل 70-60 هزار تا بیشتر بفروشه، نه اینکه 50 هزار تا کمتر بفروشه :D البته این قضیه یکی از دلایلش همون عرضه Pro هست ولی نشون میده که سونی تو زمان بندی عرضه کنسول هاش اشتباه کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر