آغاز بکار دوباره کانال تلگرام بازی سنتر

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
1o1g_screenshot_۲۰۱۸۱۲۱۵-۱۶۵۳۱۳_crop_540x337.png

مدیریت : دوستان و همراهان همیشگی بازی سنتر بعد از یک وقفه نسبتاً طولانی تصمیم گرفتیم تا دوباره فعالیت بازی سنتر را در شبکه های اجتماعی شروع کنیم. از این رو بازی سنتر در تلگرام با آدرس جدید official_bazicenter@ فعالیت خود را آغاز کرده است . در این مدت سعی کردیم تا نظرات و پیشنهادات شما را در قالب ایده های مختلف برای موفقیت کانال جدید در نظر بگیریم تا مثل همیشه با همراهی شما بتوانیم محتوای جدیدی را در زمینه سرگرمی تولید کنیم .

official_bazicenter@

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اگه ساپورت 24/7 نباشه بازم دوباره محکومه به شکست ! من جدای تلگرام هم انتظار دارم تو حوضه ی نقد و بررسی ویدئویی پیش نمایش و خلاصه اخبار و تریلر مقاله اختصاصی و خلاصه یک رسانه کامل تو همه جوانب فعالیت کنه این کنارـه ها تو سایه فعالیت کردن هیچ دردی رو دوا نمیکنه ! قبلا گفتم سایت نیاز به جذب اسپانسر بزرگ داره تا خودش رو بیاره سطح اول این مدل مدیریت سنتی دیگه جواب گو نیست (با نهایت احترام) الان همه گوی رقابت رو قاپیدن و رفتن و اگه بازیسنتر میخواد رشد کنه باید یـ تصمیم اساسی در مورد نحوه مدیریت این سایت گرفته بشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اگه ساپورت 24/7 نباشه بازم دوباره محکومه به شکست ! من جدای تلگرام هم انتظار دارم تو حوضه ی نقد و بررسی ویدئویی پیش نمایش و خلاصه اخبار و تریلر مقاله اختصاصی و خلاصه یک رسانه کامل تو همه جوانب فعالیت کنه این کنارـه ها تو سایه فعالیت کردن هیچ دردی رو دوا نمیکنه ! قبلا گفتم سایت نیاز به جذب اسپانسر بزرگ داره تا خودش رو بیاره سطح اول این مدل مدیریت سنتی دیگه جواب گو نیست (با نهایت احترام) الان همه گوی رقابت رو قاپیدن و رفتن و اگه بازیسنتر میخواد رشد کنه باید یـ تصمیم اساسی در مورد نحوه مدیریت این سایت گرفته بشه
به قول معروف آسیاب به نوبت :D با تشکیل مجدد تیم تحریریه ما یه سری اولویت ها داشتیم که بر اساس اون داریم میریم جلو، اولویت اصلی بخش نقد و بررسی بازی بوده که به اهدافمون تو این بخش رسیدیم و به مرور بخش اخبار، مقاله و شبکه های اجتماعی هم به سطح مطلوبی خواهند رسید. به دلایل مختلف نقص های زیادی داشتیم ولی فعلا داریم گام به گام نواقص رو تا جای ممکن رفع می کنیم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
عضو شدم
کانال کاملا جدیده و قبلیه نیست و رویه جدید و خوبی رو درپیش گرفته
من که خوشم اومد و با بقیه هم شیر کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر