سودا 51 اطلاعاتی در مورد بازی No More Heroes 3 ارائه داد

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
مدت زیادی از عرضه آخرین شماره از بازی No More Heroes می‌گذرد. در ابتدای سال 2017 از نسخه جدیدی از این سری با نام Travis Strikes Again: No More Heroes پرده‌برداری شد که از دید سودا 51، کارگردان این سری بازی، دنباله مستقیمی برای قسمت دوم به حساب نمی‌آید. در خلال تبلیغات بازی Travis Strikes Again، سودا 51 اطلاعاتی در رابطه با ساخت قسمت سوم ارائه کرد:

No-More-Heroes-3.jpg

“هیچ گونه ایده رسمی در رابطه با No More Heroes 3 وجود ندارد و همه چیز وابسته به موفقیت بازی <تراویس بازمی‌گردد> است اما من در حال کار بر روی ساختار کلی قسمت سوم هستم که به شکل ویژه‌ای به تراویس بازمی‌گردد متصل خواهد بود. در قسمت سوم، تراویس با دشمنانی دیوانه‌تر در نبردهایی خونبارتر رو به رو خواهد شد، چیزی مانند سری فیلم‌های Avengers را تصور کنید و دشمنانی در سطح Thanos. من دوست دارم که تراویس برای رو به رو شدن با دشمنانی در این سطح، توانایی‌هایی جدیدی که در تراویس باز‌می‌گردد کسب می‌کند را با خود به بازی بعدی ببرد.”

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes در تاریخ 18 ژانویه 2019 بر روی کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

Read the whole post here.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
امیدوارم استاد سودا این بار حسابی بترکونه که شماره 3 بازیم بدون برو برگرد بسازه. البته دو نسخه Wii هم ریمستر کنه عالی میشه خصوصا 2 واقعا عالی بود
1be83ac331b0891780382f3682665e33.jpg

• Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر