Blizzard توسعه دهندگان Heros of the Storm را کاهش داد و رخداد های eSports آن را لغو کرد

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Heroes_of_the_Storm_logo_2017.png

Blizzard اعلام کرد که تمامی رخداد های eSports اه Heroes of the Storm را کنسل کرده و تیم توسعه دهنده آن را به طور قابل توجهی کاهش داده است و اکنون عمده توسعه دهنده های آن بر روی بازی های دیگر کار می کنند.
با وجود این خبر، Blizzard اعلام کرده که کماکان به پشتیبانی از بازی با Hero های جدید، ایونت های مناسبتی و موارد دیگر که مورد پسند پلیر هاست ادامه می دهد.

عنوان Heroes of the Storm که با نام Blizzard All-Stars شناخته می شد و به مدت طولانی در حال توسعه بود، عنوانی در سبک MOBA می باشد که انتظار می رفت جایگزین Dota به صورت رسمی از سمت Blizzard باشد اما در نهایت با وجود تغییراتی که در این سبک اعمال کرد تا خود را متمایز کند، در رقابت با League of Legends و Dota 2 چندان موفق نبود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
وقتی فک میکنی اینقدر گنده ای که راحت خلاف جهت شنا‌ کنی و‌ در اخر با انگشت وسطی ملت رو به رو میشی میزنی بازی رو این مدلی کنسل میکنی (تقرییا)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
وقتی فک میکنی اینقدر گنده ای که راحت خلاف جهت شنا‌ کنی و‌ در اخر با انگشت وسطی ملت رو به رو میشی میزنی بازی رو این مدلی کنسل میکنی (تقرییا)
تو کلا شمشیر رو از روو بستی برای bethesda و blizzard و استیم کلا هر کمپانی خوب و صاحب نامی که گاها دست به تجربه‌ی جدید خواسته بزنه :))
---
خیلی ناراحت شدم این خبر رو خوندم. واقعا Heroes of the storm رو دوست دارم چون (احتمالا چون از DOTA بازیم بهتره توش :)) ) ولی در مجموع بازی خوش ساختی بود و ساپورت خوبی هم ازش می‌کنن. دلیل کم بودن استقبال ازش هرچی که هست بهرحال بد بودنِ بازی نیست. ولی بازی به شدت Fun ای هست برای اینکه توی Esport بشه شراکت داشته باشه.
امیدوارم حالش خوب بشه ولی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
تو کلا شمشیر رو از روو بستی برای bethesda و blizzard و استیم کلا هر کمپانی خوب و صاحب نامی که گاها دست به تجربه‌ی جدید خواسته بزنه :))
نه به شخصه با اینا پدر کشتگی ندارم ولی قبول کن وقتی یـ شرکت زیادی بزرگ بشه غرور کاذب میگیرتش که فک میکنه میتونه همه جوره با فن بیس خودش تا کنه همیشه گفتم و میگم EA یـ شبه به این حد از تنفر فن هاش نرسیده و بازم آدم بشو نیست چون جوری شده که دیگه اصلا براش فن هاش مهم نیست و فقط کیف پولست که براش اهمیت داره ! الانم اگه این Heroes of the Storm شکست خورد صد درصد مطمعن باش به خاطر غرور کاذب بلیزارد بوده اینا وقتی دیدن Dota 2 بازار رو دست خودش گرفت اومدن خلاف جهت شنا کردن که بگن اره مثلا ما چون اسممون بلیزارد دوست داریم خلاف جهت حرکت کنیم این شد که اخر عاقبتش رو میبینم . در مورد اون قضیه Diablo Immortal هم که دیگه حرفی نزنم بهتره ! من لابه لای این همه چرت و پرتی که سطح اینترنت و یوتیوب رد و بدل میشه همیشه سعی میکنم اول خودم دو دوتا چهار کنم ببینم طرف داره بیش از حد ری اکت نشون میده یا نه وگرنه اینقدر هیت لول به شکل افراطی تو کامیونیتیا بالا رفته که نمیشه اصلا سمتشون رفت ولی خوب یـ سری چیزا دیگه از سر و قیافشون پیداست منتهی بعضیا نمیخوان قبول کنن و میگن باز حالا اشکال نداره اینم فرصت دوم میدیم بهش ولی من اینجوری نیستم یـ روز هم برسه CDPR بخواد از این بازیا در بیاره میشم دشمن شماره یکش بحث یـ کمپانی قدیمی و خاص نیست . همین بلیزارد با رفتارش بیاد نشون بده من اشتباه میکردم خودم میام اینجا براشون تبلیغات میکنم حرف گفتنی رو واقعا باید گفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر